| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Microsoft 8SC-00002 kõrvaklapi-/kuularitarvik USB vastuvõtja | €8.44 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Toote tüüp | USB vastuvõtja |
| Brändiühilduvus | Microsoft |
| Ühilduvus | Surface Headphones 2+ |
| Toote värv | Must |
| Sagedusriba | 2.4 - 2.48 GHz |
| Pesad & liidesed | |
| Pistmik 1 | USB-A |
| Bluetooth | |
| Bluetoothi versioon | 5.0 |
| Pakendi sisu | |
| Kogus | 1 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 14,4 mm |
| Sügavus | 6,9 mm |
| Kõrgus | 19 mm |
| Kaal | 1,9 g |
| Tehnilised andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85189000 |