Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Toote tüüp | Kõrvapadi |
| Brändiühilduvus | Logitech |
| Ühilduvus | H570e, H650e, H820e |
| Toote värv | Must |
| Pakendi sisu | |
| Kogus | 2 |
| Komplektis sisalduvad lisad | Kõrvapadjad |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85189000 |
| Põhikasti (välimise) laius | 213 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 265 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 195 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 1,7 kg |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 10 mm |
| Pakendi sügavus | 100 mm |
| Pakendi kõrgus | 180 mm |
| Pakendi kaal | 30 g |