| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Jabra 8800-00-98 kõrvaklapi-/kuularitarvik Kaabel | €55.10 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Toote tüüp | Kaabel |
| Brändiühilduvus | Ascom |
| Toote värv | Must |
| Kontrolli tüüp | Nööbid |
| Pesad & liidesed | |
| Pistmik 1 | QD |
| Bluetooth | Jah |
| Pakendi sisu | |
| Kogus | 1 |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85189000 |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 160 tk |
| Päritoluriik | Hiina |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 10 mm |
| Pakendi sügavus | 10 mm |
| Pakendi kõrgus | 200 mm |
| Pakendi kaal | 10 g |