Tootja: Shuttle
Mudel: PAT-P0220PA2
EAN: 4046047103782
Shuttle XPC All In One PC IoT P2200PA. Toote tüüp: Kõik ühes PC. Ekraani diagonaal: 29,5 cm (11.6"), HD tüüp: HD, Ekraani resolutsioon: 1366 x 768 pikslit, Puutetundlik ekraan, Paneeli tüüp: LCD. Protsessori perekond: Intel® Celeron®, Protsessori sagedus: 1,9 GHz. Sisemälu: 4 GB, Sisemälu tüüp: DDR4-SDRAM. Salvestusmaht kokku: 120 GB, Salvestusseade: SSD. Sisseehitatud kaamera. Installitud operatsioonisüsteem: Windows 10 IoT Enterprise. Toote värv: Must
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Protsessor | |
| Protsessori tootja | Intel |
| Protsessori perekond | Intel® Celeron® |
| Protsessori mudel | 5205U |
| Protsessori sagedus | 1,9 GHz |
| Protsessorituumad | 2 |
| Protsessori vahemälu | 2 MB |
| Seadistatav TDP alamväärtuse sagedus | 0,8 GHz |
| Seadistatav TDP-alamväärtus | 12,5 W |
| Ekraan | |
| Ekraani diagonaal | 29,5 cm |
| Ekraani resolutsioon | 1366 x 768 pikslit |
| Puutetundlik ekraan | Yes |
| HD tüüp | HD |
| Loomulik kuvasuhe | 16:9 |
| Ekraani heledus | 220 cd/m² |
| Paneeli tüüp | LCD |
| Mälu | |
| Sisemälu | 4 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR4-SDRAM |
| Maksimaalne sisemälu | 64 GB |
| Mälupesad | 2 |
| Mälupesa tüüp | SO-DIMM |
| Mälu (pesad x suurus) | 1 x 4 GB |
| Mälu kujutegur | DIMM/SO-DIMM |
| Salvesti | |
| Salvestusmaht kokku | 120 GB |
| Salvestusseade | SSD |
| Installeeritud ketaste arv | 1 |
| SSD-ketta kogumaht | 120 GB |
| Installitud SSD-de arv | 1 |
| Pooljuhtketta maht | 120 GB |
| NVMe | Jah |
| Pooljuhtketta liides | NVMe, PCI Express |
| SSD-ketta mõõtmed | M.2 |
| Optilise seadme tüüp | Ei |
| Integreeritud kaardilugeja | Yes |
| Ühilduvad mälukaardid | SD, SDHC, SDXC |
| Graafikad | |
| Eraldi graafikaadapter | Ei |
| Eraldiseisva graafika adapteri mudel | Ei ole saadaval |
| Integreeritud graafikaadapter | Jah |
| 3 | Intel |
| Pardagraafika adapteri mudel | Intel® UHD Graphics |
| Võrgustumine | |
| WiFi | Ei |
| Wi-Fi standard | Not available |
| Ethernet LAN | Jah |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 10,100,1000 Mbit/s |
| Bluetooth | No |
| Tarkvara | |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 10 IoT Enterprise |
| Operatsioonisüsteemi arhitektuur | 64-bit |
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Kaabli luku pesa tüüp | Kensington |
| Kaabliluku pesa | Jah |
| VESA paigaldamine | Jah |
| Seinale kinnitatav | Jah |
| VESA-paigaldusliidesed | 100 x 100 mm |
| Pesad & liidesed | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| USB 2.0 portide arv | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 4 |
| HDMI-portide arv | 1 |
| HDMI-versioon | 1.4 |
| VGA (D-Sub) portide arv | 1 |
| Kõrvaklapiväljundite arv | 1 |
| Mikrofonisisend | Jah |
| DC-pistik | Yes |
| Jadaportide kogus | 2 |
| Toimimine | |
| Turu positsiooneerimine | Business |
| Toote tüüp | Kõik ühes PC |
| Emaplaadi kiip | Intel® SoC |
| Usaldusväärse platvormi moodul (TPM) | Jah |
| Audio | |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Jah |
| RMS-nimivõimsus | 2 W |
| Sisseehitatud mikrofon | Yes |
| Võimsus | |
| AC-adapteri toide | 65 W |
| AC-adapteri sagedus | 50 - 60 Hz |
| AC-adapteri sisendpinge | 100 - 240 V |
| AC-adapteri väljundpinge | 19 V |
| Kaamera | |
| Sisseehitatud kaamera | Yes |
| Kaamera resolutsioon | 1920 x 1080 pikslit |
| Kaamera HD tüüp | Full HD |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius (koos alusega) | 290 mm |
| Sügavus (koos alusega) | 50 mm |
| Kõrgus (koos alusega) | 203 mm |
| Kaal (koos jalaga) | 2,47 kg |
| Pakendi kaal | 3,39 kg |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 10 - 90 protsenti |
| Protsessori spetsiifilised funktsioonid | |
| Intel®i Virtualization Technology Directed I/O seadmele | Jah |
| Intel® 64 | Yes |
| Intel®i VT-x koos laiendatud lehetabelitega (EPT) | Jah |
| Lisavõimalused | Ei |
| Intel®i Clear Video tehnoloogia | Jah |
| Intel®i Software Guard Extensions (Intel® SGX) tarkvara | Jah |
| CPU konfiguratsioon (maksimaalne) | 1 |
| Intel®i paindlik ligipääs mälule (Flex Memory Access) | Jah |
| Inteli täiustatud SpeedStep-tehnoloogia | Yes |
| Execute Disable Bit | Jah |
| Ooterežiim | Yes |
| Intel®i Virtualization-tehnoloogia (VT-X) | Jah |
| Intel®i Trusted Execution tehnoloogia | Ei |
| Intel®i TSX-NI tehnoloogia | Ei |
| Pakendi sisu | |
| Kaablid kaasa arvatud | Vahelduvvool |
| Toitekaabli pikkus | 1,75 m |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | ENERGY STAR, RoHS |
| Sertifikaadid | |
| Sertifikaat | CE, FCC, BSMI, RCM, VCCI |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84713000 |