Tootja: Shuttle
Mudel: PAB-P90U311
EAN: 0887993001685
Shuttle P90U3. Ekraani diagonaal: 49,5 cm (19.5"), Ekraani resolutsioon: 1600 x 900 pikslit, Puutetundlik ekraan. Protsessori perekond: Intel® Core™ i3, Protsessori sagedus: 2,4 GHz. Pardagraafika adapteri mudel: Intel® HD Graphics 620. Sisseehitatud kaamera. Toote värv: Must
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
hiq24.de |
Shuttle Shut BarBo P90U3 I3 7100U bk schwarz, | €827.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Protsessor | |
| Protsessori tootja | Intel |
| Protsessori perekond | Intel® Core™ i3 |
| Protsessori generatsioon | 7th gen Intel® Core™ i3 |
| Protsessori mudel | i3-7100U |
| Protsessori sagedus | 2.4 GHz |
| Protsessorituumad | 2 |
| Protsessori harud | 4 |
| Jahutusvõimsus (TDP) | 15 W |
| Seadistatav TDP alamväärtuse sagedus | 0,8 GHz |
| Seadistatav TDP-alamväärtus | 7,5 W |
| PCI Expressi pesade versioon | 3.0 |
| CardBusi tüüp | OPI |
| Protsessori koodnimetus | Kaby Lake |
| Protsessori pesa | BGA 1356 |
| PCI Expressi konfiguratsioonid | 1x2+2x1, 1x4, 2x2, 4x1 |
| Protsessori litograafia | 14 nm |
| Tõrkevaba protsessor | |
| Ekraan | |
| Ekraani diagonaal | 49,5 cm |
| Ekraani resolutsioon | 1600 x 900 pikslit |
| Puutetundlik ekraan | |
| Tarkvara | |
| Installitud operatsioonisüsteem | |
| Võrgustumine | |
| WiFi | |
| WiFi-standardid | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ethernet LAN | |
| Bluetooth | |
| Bluetoothi versioon | 4.1 |
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Kaabliluku pesa | |
| Kaabli luku pesa tüüp | Kensington |
| VESA paigaldamine | |
| Päritoluriik | China |
| Pesad & liidesed | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| USB 2.0 portide arv | 4 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 2 |
| HDMI-portide arv | 1 |
| HDMI-versioon | 1.4b |
| VGA (D-Sub) portide arv | 1 |
| Kõrvaklapiväljundite arv | 1 |
| Mikrofonisisend | |
| DC-pistik | |
| Muud funktsioonid | |
| Graafikaadapteri perekond | Intel |
| AC-adapteri väljundvool | 3,42 A |
| Ketta liides | Jada ATA III |
| Toiteallikas | 65 W |
| Ohutus | CB, ETL |
| Toite tüüp | External AC adapter |
| Harmonized System (HS) kood | 84713000 |
| Toimimine | |
| Emaplaadi kiip | Intel® SoC |
| Kaamera | |
| Sisseehitatud kaamera | |
| Salvesti | |
| Toetatud ketaste arv | 1 |
| SSD-ketta mõõtmed | 2.5" |
| Integreeritud kaardilugeja | |
| Ühilduvad mälukaardid | SD, SDHC, SDXC |
| Mälu | |
| Maksimaalne sisemälu | 32 GB |
| Mälupesa tüüp | SO-DIMM |
| Toetatud mälu taktsagedused | 2133 MHz |
| Graafikad | |
| Integreeritud graafikaadapter | |
| Pardagraafika adapteri mudel | Intel® HD Graphics 620 |
| Võimsus | |
| AC-adapteri väljundpinge | 19 V |
| Audio | |
| Helikiip | Realtek ALC269 |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 10 - 90 protsenti |
| Pakendi sisu | |
| AC-adapter kaasa arvatud | |
| Draiverid kaasa arvatud | |
| Voolujuhe kaasa arvatud | |
| Kiirstardi juhend | |
| Protsessori spetsiifilised funktsioonid | |
| Termojärelevalve tehnoloogiad | |
| Intel®i Trusted Execution tehnoloogia | |
| CPU konfiguratsioon (maksimaalne) | 1 |
| Execute Disable Bit | |
| Intel®i Enhanced Halt State tehnoloogia | |
| Intel®i VT-x koos laiendatud lehetabelitega (EPT) | |
| Ooterežiim | |
| Inteli täiustatud SpeedStep-tehnoloogia | |
| Intel®i traadita ekraani (Intel® WiDi) | |
| Intel® InTru™ 3D tehnoloogia | |
| Intel® Quick Sync videotehnoloogia | |
| Intel®i Clear Video HD tehnoloogia (Intel® CVT HD) | |
| Intel® Insider™ | |
| Intel®i paindlik ligipääs mälule (Flex Memory Access) | |
| Intel®i AES uus juhend (Intel® AES-NI) | |
| Intel®i hüper hargtöötlus tehnoloogia (Intel® HT Technology) | |
| Intel® Smart Response vastamissüsteem | |
| Intel®i identiteedi kaitse tehnoloogia (Intel® IPT) | |
| Intel®i My WiFi tehnoloogia (Intel® MWT) | |
| Lisavõimalused | |
| Intel®i Clear Video tehnoloogia | |
| Intel®i Software Guard Extensions (Intel® SGX) tarkvara | |
| Intel®i Identity Protection tehnoloogia versioon | 1,00 |
| Intel® Turbo Boost tehnoloogia | |
| Intel®i Smart Response Technology versioon | 1,00 |
| Intel®i Virtualization-tehnoloogia (VT-X) | |
| Intel®i Stable Image Platform Program (SIPP) versioon | 0,00 |
| Intel® TSX-NI versioon | 0,00 |
| Intel®i Virtualization Technology Directed I/O seadmele | |
| Graafika & IMC-litograafia | 14 nm |
| Intel®i Small Business Advantage (Intel® SBA) | |
| Intel®i Secure Key tehnoloogia versioon | 1,00 |
| Intel®i TSX-NI tehnoloogia | |
| Intel®i Secure Key tehnoloogia | |
| Intel® 64 | |
| Intel®i Stable Image Platform Program (SIPP) funktsioon | |
| Intel® OS Guard | |
| Protsessori ARK ID | 95442 |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | ENERGY STAR |
| Sertifikaadid | |
| Sertifikaat | CE, RED, FCC, RCM, VCCI |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Pakendi kaal | 5,62 kg |