Tootja: Shuttle
Mudel: KPH-P21WL013XA1
EAN: 4046047103744
Shuttle Industry-grade Panel PC P21WL01-i3XA. Toote tüüp: Kõik ühes PC. Ekraani diagonaal: 54,6 cm (21.5"), HD tüüp: Full HD, Ekraani resolutsioon: 1920 x 1080 pikslit, Puutetundlik ekraan, Paneeli tüüp: LCD. Protsessori perekond: Intel® Core™ i3, Protsessori sagedus: 2,2 GHz. Sisemälu: 4 GB, Sisemälu tüüp: DDR4-SDRAM. Salvestusmaht kokku: 120 GB, Salvestusseade: SSD. Pardagraafika adapteri mudel: Intel® UHD Graphics 620. Sisseehitatud kaamera. Toote värv: Must, Sinine
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
hiq24.de |
Shuttle Shut P21WL01-i3XA i3-8145UE bk | €1711.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Protsessor | |
| Protsessori tootja | Intel |
| Protsessori perekond | Intel® Core™ i3 |
| Protsessori generatsioon | 8th gen Intel® Core™ i3 |
| Protsessori mudel | i3-8145UE |
| Protsessori sagedus | 2.2 GHz |
| Protsessori võimendussagedus | 3,9 GHz |
| Protsessorituumad | 2 |
| Protsessori vahemälu | 4 MB |
| Protsessori vahemälu tüüp | Smart Cache |
| Seadistatav TDP ülemväärtuse sagedus | 2.4 GHz |
| Seadistatav TDP ülemväärtus | 25 W |
| Seadistatav TDP alamväärtuse sagedus | 1,6 GHz |
| Seadistatav TDP-alamväärtus | 12,5 W |
| Ekraan | |
| Ekraani diagonaal | 54,6 cm |
| Ekraani resolutsioon | 1920 x 1080 pikslit |
| Puutetundlik ekraan | Yes |
| HD tüüp | Full HD |
| Loomulik kuvasuhe | 16:9 |
| Ekraani heledus | 300 cd/m² |
| Paneeli tüüp | LCD |
| Multi-touch funktsioon | Jah |
| Vaatenurk, horisontaalne | 89 ° |
| Kontrastsustase (tüüpiline) | 3000:1 |
| Vaatenurk, vertikaalne | 89 ° |
| Mälu | |
| Sisemälu | 4 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR4-SDRAM |
| Maksimaalne sisemälu | 64 GB |
| Mälupesad | 2 |
| Mälupesa tüüp | SO-DIMM |
| Mälu (pesad x suurus) | 1 x 4 GB |
| Mälu kujutegur | DIMM/SO-DIMM |
| Salvesti | |
| Salvestusmaht kokku | 120 GB |
| Salvestusseade | SSD |
| Installeeritud ketaste arv | 1 |
| Toetatud ketaste arv | 2 |
| SSD-ketta kogumaht | 120 GB |
| Installitud SSD-de arv | 1 |
| Pooljuhtketta maht | 120 GB |
| Pooljuhtketta liides | PCI Express |
| SSD-ketta mõõtmed | M.2 |
| Optilise seadme tüüp | Ei |
| Graafikad | |
| Eraldi graafikaadapter | Ei |
| Eraldiseisva graafika adapteri mudel | Ei ole saadaval |
| 3 | Intel |
| Integreeritud graafikaadapter | Jah |
| Sisemodemi graafikaadapteri perekond | Intel® UHD Graphics |
| Pardagraafika adapteri mudel | Intel® UHD Graphics 620 |
| Tarkvara | |
| Installitud operatsioonisüsteem | Ei |
| Võrgustumine | |
| WiFi | Jah |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WiFi-standardid | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WLAN-kontrolleri tootja | Realtek |
| WLAN kontrolleri mudel | Realtek RTL8821CE |
| Ethernet LAN | Jah |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 10,100,1000 Mbit/s |
| Bluetooth | Jah |
| Bluetoothi versioon | 4.2 |
| Disain | |
| Toote värv | Must, Sinine |
| VESA-paigaldusliidesed | 100 x 100 mm |
| Korpuse materjal | Alumiinium |
| VESA paigaldamine | Jah |
| On/off nupp | Jah |
| Päritoluriik | China |
| Pesad & liidesed | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 4 |
| HDMI-portide arv | 1 |
| HDMI-versioon | 1.4b |
| DVI-port | Yes |
| Mikrofonisisend | Jah |
| Kõrvaklapiväljundite arv | 1 |
| DC-pistik | Yes |
| Jadaportide kogus | 3 |
| Toimimine | |
| Turu positsiooneerimine | Business |
| Toote tüüp | Kõik ühes PC |
| Emaplaadi kiip | Intel® SoC |
| Usaldusväärse platvormi moodul (TPM) | Jah |
| Kaamera | |
| Sisseehitatud kaamera | Yes |
| Megapiksleid kokku | 2 MP |
| Kaamera resolutsioon | 1920 x 1080 pikslit |
| Kaamera HD tüüp | Full HD |
| Võimsus | |
| AC-adapteri toide | 90 W |
| AC-adapteri sagedus | 50/60 Hz |
| AC-adapteri sisendpinge | 100 - 240 V |
| AC-adapteri väljundpinge | 19 V |
| Audio | |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Ei |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius (ilma aluseta) | 543 mm |
| Sügavus (ilma aluseta) | 49,9 mm |
| Kõrgus (ilma aluseta) | 334 mm |
| Kaal (ilma aluseta) | 7,6 kg |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -20 - 60 °C |
| Protsessori spetsiifilised funktsioonid | |
| Intel®i VT-x koos laiendatud lehetabelitega (EPT) | Jah |
| Lisavõimalused | Yes |
| Intel®i TSX-NI tehnoloogia | Ei |
| Intel®i Software Guard Extensions (Intel® SGX) tarkvara | Jah |
| Intel®i Virtualization Technology Directed I/O seadmele | Jah |
| Intel® 64 | Yes |
| Execute Disable Bit | Jah |
| Inteli täiustatud SpeedStep-tehnoloogia | Yes |
| Intel®i Virtualization-tehnoloogia (VT-X) | Jah |
| Ooterežiim | Yes |
| Intel®i Trusted Execution tehnoloogia | Ei |
| CPU konfiguratsioon (maksimaalne) | 1 |
| Sertifikaadid | |
| Sertifikaat | CE, FCC Class A, VCCI, BSMI, CB, cTUVus, BSMI |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84713000 |