Tootja: ProDVX
Mudel: 6015100
EAN: 2000001214978
ProDVX IPPC-15-6000 on võimsa jõudlusega kõik-ühes tööjaam, mida pakub ProDVX. See kompaktne seade on varustatud puutetundliku 39,6 cm (15.6-tollise) Full HD ekraaniga, mis tagab kvaliteetse ja terava kuvapildi. Puutetehnoloogia ja mitmikpuute funktsioon muudavad selle kasutamise mugavaks ning võimaldavad sujuvat interaktsiooni ekraaniga.
Toote jõudlus on tagatud Intel® Pentium® protsessori N4200 ja 4 GB DDR3L-SDRAM sisemäluga. Intel® HD Graphics 505 pardagraafika adapter tagab sujuva graafika töötlemise. Seadmel on 64 GB välkmälu, mis võimaldab salvestada piisavalt andmeid ja faile.
ProDVX IPPC-15-6000 pakub mitmeid ühenduvusvõimalusi, sealhulgas Ethernet LAN, Wi-Fi 5 (802.11ac) ja Bluetooth 4.2. See tähendab, et saate hõlpsasti ühendada seadme traadita võrkudega, lisaseadmetega või internetti juhtmega ühenduse kaudu.
Selle tööjaama korpuse materjal on vastupidav plast ning seda saab kinnitada seinale VESA-paigaldusliidese abil, mis annab teile paindlikkuse paigutamisel. Lisaks on seadmel sisseehitatud kõlarid, millel on 2W RMS-nimivõimsus, et saaksite nautida selget helikvaliteeti.
ProDVX IPPC-15-6000 tööjaama kasutamistemperatuur on vahemikus 0-40 °C ja hoiustamistemperatuur -10 kuni 55 °C. See tagab seadme töökindluse erinevates keskkonnatingimustes.
Seda seadet toetab Windows 10 operatsioonisüsteem, mis võimaldab teil kasutada mitmeid rakendusi ja programme ning tagab ühilduvuse teiste seadmetega.
ProDVX IPPC-15-6000 Intel® Pentium® tööjaam pakub kvaliteetset jõudlust, mugavat kasutuskogemust ja mitmeid ühenduvusvõimalusi. See on ideaalne valik nii koduseks kasutamiseks kui ka professionaalseks tööks.
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
shop.heximus.lt |
ProDVX Intel Touch Display IPPC-15-6000 15 ", Windows 10, Intel Pentium N4200 Quad-Core, DDR3L, Black, 1920 x 1080 pixels | €1228.40 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Protsessor | |
| Protsessori tootja | Intel |
| Protsessori perekond | Intel® Pentium® |
| Protsessori mudel | N4200 |
| Protsessori sagedus | 1,1 GHz |
| Protsessori võimendussagedus | 2,5 GHz |
| Protsessorituumad | 4 |
| Protsessori vahemälu | 2 MB |
| Protsessori vahemälu tüüp | L2 |
| Tõrkevaba protsessor | |
| Ekraan | |
| Ekraani diagonaal | 39,6 cm |
| Ekraani resolutsioon | 1920 x 1080 pikslit |
| Puutetundlik ekraan | |
| HD tüüp | Full HD |
| Puutetehnoloogia | Mitmikpuude |
| Loomulik kuvasuhe | 16:9 |
| Ekraani heledus | 300 cd/m² |
| Paneeli tüüp | IPS |
| Multi-touch funktsioon | |
| Kontrastsustase (tüüpiline) | 800:1 |
| Vaatenurk, vertikaalne | 170 ° |
| Vaatenurk, horisontaalne | 170 ° |
| Mälu | |
| Sisemälu | 4 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR3L-SDRAM |
| Salvesti | |
| Salvestusmaht kokku | 64 GB |
| Salvestusseade | Välk |
| Graafikad | |
| Eraldi graafikaadapter | |
| Integreeritud graafikaadapter | |
| Pardagraafika adapteri mudel | Intel® HD Graphics 505 |
| Tarkvara | |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 10 |
| Võrgustumine | |
| WiFi | |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WiFi-standardid | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ethernet LAN | |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 10,100,1000 Mbit/s |
| Bluetooth | |
| Bluetoothi versioon | 4.2 |
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| VESA-paigaldusliidesed | 100 x 100 mm |
| Korpuse materjal | Plast |
| VESA paigaldamine | |
| Seinale kinnitatav | |
| Pesad & liidesed | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| USB 2.0 portide arv | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 1 |
| Kombineeritud kõrvaklappide/mikrofoni pesa | |
| Audioväljund | |
| Toimimine | |
| Toote tüüp | Kõik ühes PC |
| Audio | |
| Sisseehitatud kõlar(id) | |
| Kõlarite arv | 2 |
| RMS-nimivõimsus | 2 W |
| Võimsus | |
| AC-adapteri väljundpinge | 12 V |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius (ilma aluseta) | 387,3 mm |
| Sügavus (ilma aluseta) | 27,2 mm |
| Kõrgus (ilma aluseta) | 240,3 mm |
| Kaal (ilma aluseta) | 1,4 kg |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -10 - 55 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 10 - 90 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 10 - 90 protsenti |
| Muud funktsioonid | |
| Keskmine tõrkeintervall (MTBF) | 45000 h |
| Tagantvalgustus | |
| Mini HDMI portide arv | 1 |
| Tagantvalgustuse tüüp | Edge LED |
| Protsessori spetsiifilised funktsioonid | |
| Intel®i Enhanced Halt State tehnoloogia | |
| Intel®i VT-x koos laiendatud lehetabelitega (EPT) | |
| Lisavõimalused | |
| Intel®i Secure Boot tehnoloogia versioon | 1,00 |
| Intel® 64 | |
| CPU konfiguratsioon (maksimaalne) | 1 |
| Intel®i Trusted Execution tehnoloogia | |
| Ooterežiim | |
| Execute Disable Bit | |
| Inteli täiustatud SpeedStep-tehnoloogia | |
| Intel®i Smart Connect ühenduse tehnoloogia | |
| Intel®i Stable Image Platform Program (SIPP) funktsioon | |
| Intel®i Virtualization Technology Directed I/O seadmele | |
| Intel®i Smart Response Technology versioon | 0,00 |
| Intel®i Rapid Storage tehnoloogia | |
| Intel®i Virtualization-tehnoloogia (VT-X) | |
| Intel®i Stable Image Platform Program (SIPP) versioon | 0,00 |
| Intel®i Smart Connect tehnoloogia versioon | 0,00 |
| Intel®i Small Business Advantage (SBA) versioon | 0,00 |
| Intel®i Secure Key tehnoloogia versioon | 1,00 |
| Intel®i Identity Protection tehnoloogia versioon | 1,00 |
| Intel®i Clear Video tehnoloogia | |
| Intel®i turvaline alglaadimine | |
| Sertifikaadid | |
| Sertifikaat | FCC, CE, RoHS |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84713000 |