Tootja: ProDVX
Mudel: 5015100
EAN: 2000000983639
ProDVX APPC-15XP. Toote tüüp: All-in-One tablet PC. Ekraani diagonaal: 39,6 cm (15.6"), HD tüüp: Full HD, Ekraani resolutsioon: 1920 x 1080 pikslit, Puutetundlik ekraan, Paneeli tüüp: IPS. Protsessori perekond: Rockchip. Sisemälu: 2 GB, Sisemälu tüüp: DDR3-SDRAM. Salvestusmaht kokku: 16 GB, Salvestusseade: Välk. Pardagraafika adapteri mudel: ARM Mali-T764. Installitud operatsioonisüsteem: Android 9. Toote värv: Must
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
oreol.eu |
Planšetdatori ProDVX ProDVX APPC-15DSKP 15.6 Android PC/1920 x 1080/300 Ca/Cortex A1 Quad Core 1.6 GHz/2GB/8GB eMMC Flash/Android 6.0/RK3288 - OReol.eu | €848.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Protsessor | |
| Protsessori tootja | Rockchip |
| Protsessori perekond | Rockchip |
| Protsessori mudel | RK3288 |
| Protsessorituumad | 4 |
| Ekraan | |
| Ekraani diagonaal | 39,6 cm |
| Ekraani resolutsioon | 1920 x 1080 pikslit |
| Puutetundlik ekraan | |
| HD tüüp | Full HD |
| Puutetehnoloogia | Mitmikpuude |
| Loomulik kuvasuhe | 16:9 |
| Ekraani heledus | 300 cd/m² |
| Paneeli tüüp | IPS |
| Multi-touch funktsioon | |
| Vaatenurk, horisontaalne | 170 ° |
| Vaatenurk, vertikaalne | 170 ° |
| Kontrastsustase (tüüpiline) | 800:1 |
| Mälu | |
| Sisemälu | 2 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR3-SDRAM |
| Salvesti | |
| Salvestusmaht kokku | 16 GB |
| Salvestusseade | Välk |
| Optilise seadme tüüp | |
| Integreeritud kaardilugeja | |
| Ühilduvad mälukaardid | SD |
| Graafikad | |
| Eraldi graafikaadapter | |
| Eraldiseisva graafika adapteri mudel | Ei ole saadaval |
| Integreeritud graafikaadapter | |
| Pardagraafika adapteri mudel | ARM Mali-T764 |
| Tarkvara | |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android 9 |
| Võrgustumine | |
| WiFi | |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WiFi-standardid | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ethernet LAN | |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 10,100,1000 Mbit/s |
| Bluetooth | |
| Bluetoothi versioon | 4.2 |
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Seinale kinnitatav | |
| Korpuse materjal | Plast |
| VESA-paigaldusliidesed | 100 x 100 mm |
| VESA paigaldamine | |
| Pesad & liidesed | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| USB 2.0 portide arv | 2 |
| HDMI-portide arv | 1 |
| Audioväljund | |
| DC-pistik | |
| Micro-USB pesade arv | 1 |
| S/PDIF-väljund | |
| Toimimine | |
| Toote tüüp | All-in-One tablet PC |
| Audio | |
| Sisseehitatud kõlar(id) | |
| Kõlarite arv | 2 |
| RMS-nimivõimsus | 6 W |
| Sisseehitatud mikrofon | |
| Võimsus | |
| AC-adapteri väljundpinge | 12 V |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius (ilma aluseta) | 38,8 cm |
| Sügavus (ilma aluseta) | 2,8 cm |
| Kõrgus (ilma aluseta) | 24,1 cm |
| Kaal (ilma aluseta) | 1,3 kg |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -10 - 55 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 10 - 90 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 10 - 90 protsenti |
| Muud funktsioonid | |
| Keskmine tõrkeintervall (MTBF) | 50000 h |
| Tagantvalgustuse tüüp | Edge LED |
| COM-portide arv | 2 |
| Mini HDMI portide arv | 1 |
| Tagantvalgustus | |
| Sertifikaadid | |
| Sertifikaat | FCC, CE, RoHS |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84713000 |