Tootja: MSI
Mudel: 9S6-A61511-028
EAN: 4719072439644
MSI Wind Top Professional AP1622ET-028XEU. Toote tüüp: Kõik ühes PC. Ekraani diagonaal: 39,6 cm (15.6"), HD tüüp: HD, Ekraani resolutsioon: 1366 x 768 pikslit, Puutetundlik ekraan, Ekraani kuju: Lame. Protsessori perekond: Intel® Celeron®, Protsessori sagedus: 1,8 GHz. Sisemälu: 4 GB, Sisemälu tüüp: DDR3-SDRAM. Salvestusmaht kokku: 500 GB, Salvestusseade: HDD. Pardagraafika adapteri mudel: Intel® HD Graphics. Sisseehitatud kaamera. Toote värv: Must
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Protsessor | |
| Protsessori tootja | Intel |
| Protsessori perekond | Intel® Celeron® |
| Protsessori mudel | 1037U |
| Protsessori sagedus | 1.8 GHz |
| Protsessorituumad | 2 |
| Protsessori harud | 2 |
| Protsessori vahemälu | 2 MB |
| Protsessori vahemälu tüüp | Smart Cache |
| Süsteemi siinikiirus | 5 GT/s |
| Jahutusvõimsus (TDP) | 17 W |
| Protsessori töörežiimid | 64-bit |
| FSB-paarsus | |
| Tjunction | 105 °C |
| PCI Expressi konfiguratsioonid | 1x16, 2x8, 1x8+2x4 |
| Protsessori kood | SR108 |
| CPU kordaja (siini/tuuma suhe) | 18 |
| CardBusi tüüp | DMI |
| PCI Expressi pesade versioon | 2.0 |
| PCI Ekspressi siinide maksimum arv | 16 |
| Protsessori seeria | Intel Celeron 1000 series for Mobile |
| Protsessori litograafia | 22 nm |
| Protsessori pesa | BGA 1023 |
| Astmed | P0 |
| Protsessori koodnimetus | Ivy Bridge |
| Protsessori poolt toetatud maksimaalne operatiivmälu | 32 GB |
| Tõrkevaba protsessor | |
| Protsessori poolt toetatud mälu tüübid | DDR3-SDRAM, DDR3L-SDRAM |
| Protsessori poolt toetatud mälu kiirused | 1333,1600 MHz |
| Protsessori poolt toetatud mälu maksimaalne taktsagedus | 25,6 GB/s |
| Protsessori poolt toetatud mälu kanalid | Duaalne |
| Protsessori poolt toetatud ECC | |
| Ekraan | |
| Ekraani diagonaal | 39,6 cm |
| Ekraani resolutsioon | 1366 x 768 pikslit |
| Puutetundlik ekraan | |
| HD tüüp | HD |
| LED-tagantvalgustus | |
| Puutetehnoloogia | Ühepuuteline |
| Loomulik kuvasuhe | 16:9 |
| Ekraani heledus | 250 cd/m² |
| Reaktsiooniaeg | 5 ms |
| Pikslitihedus | 0,252 x 0,252 mm |
| Ekraani kuju | Lame |
| Ekraani värvide arv | 16,78 miljonit värvi |
| Kaldenurk | 170 - 160 ° |
| Mälu | |
| Sisemälu | 4 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR3-SDRAM |
| Maksimaalne sisemälu | 4 GB |
| Mälupesad | 1 |
| Mälupesa tüüp | SO-DIMM |
| Mälu taktsagedus | 1333 MHz |
| Salvesti | |
| Salvestusmaht kokku | 500 GB |
| Salvestusseade | HDD |
| Installeeritud ketaste arv | 1 |
| Toetatud ketaste arv | 1 |
| Installitud kõvaketaste arv | 1 |
| Kõvakettamaht | 500 GB |
| Kõvaketta kiirus | 5400 RPM |
| Kõvaketta liides | SATA II |
| Optilise seadme tüüp | |
| Integreeritud kaardilugeja | |
| Ühilduvad mälukaardid | MMC, Mälupulk, SD |
| Võrgustumine | |
| WiFi | |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| WiFi-standardid | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Ethernet LAN | |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 10,100,1000 Mbit/s |
| Bluetooth | |
| Tarkvara | |
| Installitud operatsioonisüsteem | |
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Seinale kinnitatav | |
| Pakendi sisu | |
| Hiir kaasa arvatud | |
| Kaasas klaviatuur | |
| Pesad & liidesed | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| USB 2.0 portide arv | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 2 |
| VGA (D-Sub) portide arv | 1 |
| Kõrvaklapiväljundite arv | 1 |
| Mikrofonisisend | |
| Mini PCI Expressi pesad | 1 |
| Toimimine | |
| Toote tüüp | Kõik ühes PC |
| Emaplaadi kiip | Intel® NM70 Express |
| Graafikad | |
| Eraldiseisva graafika adapteri mudel | Ei ole saadaval |
| Integreeritud graafikaadapter | |
| Sisemodemi graafikaadapteri perekond | Intel® HD Graphics |
| Pardagraafika adapteri mudel | Intel® HD Graphics |
| Integreeritud graafikaadapteri dünaamiline sagedus | 1000 MHz |
| Integreeritud graafikakaardi poolt toetatud monitoride arv | 3 |
| Integreeritud graafikaadapteri baassagedus | 350 MHz |
| Kaamera | |
| Sisseehitatud kaamera | |
| Megapiksleid kokku | 0,3 MP |
| Võimsus | |
| AC-adapteri toide | 65 W |
| Audio | |
| Sisseehitatud kõlar(id) | |
| RMS-nimivõimsus | 3 W |
| Sisseehitatud mikrofon | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius (koos alusega) | 399,5 mm |
| Sügavus (koos alusega) | 69,2 mm |
| Kõrgus (koos alusega) | 313,9 mm |
| Kaal (koos jalaga) | 5,6 kg |
| Pakendi kaal | 6,49 kg |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 10 - 35 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -20 - 60 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 40 - 85 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 0 - 90 protsenti |
| Protsessori spetsiifilised funktsioonid | |
| Intel®i VT-x koos laiendatud lehetabelitega (EPT) | |
| Intel®i My WiFi tehnoloogia (Intel® MWT) | |
| Intel®i tark vahemälu (Smart Cache) | |
| Lisavõimalused | |
| Intel®i AES uus juhend (Intel® AES-NI) | |
| Graafika & IMC-litograafia | 22 nm |
| Intel®i Demand Based Switching funktsioon | |
| Intel®i Trusted Execution tehnoloogia | |
| Intel® InTru™ 3D tehnoloogia | |
| Intel®i paindlik ligipääs mälule (Flex Memory Access) | |
| Execute Disable Bit | |
| Intel®i kiire ligipääs mälule (Fast Memory Access) | Jah |
| Intel® Insider™ | |
| Intel®i Clear Video HD tehnoloogia (Intel® CVT HD) | |
| Intel®i painduva ekraani tehnoloogia | Jah |
| Inteli täiustatud SpeedStep-tehnoloogia | |
| Intel®i traadita ekraani (Intel® WiDi) | |
| Ooterežiim | |
| Intel® Quick Sync videotehnoloogia | |
| CPU konfiguratsioon (maksimaalne) | 1 |
| Intel®i Enhanced Halt State tehnoloogia | |
| Intel® Turbo Boost tehnoloogia | |
| Termojärelevalve tehnoloogiad | |
| Intel®i hüper hargtöötlus tehnoloogia (Intel® HT Technology) | |
| Intel®i Clear Video tehnoloogia mobiilsele internetiseadele (Intel® CVT for MID) | |
| Intel®i Rapid Storage tehnoloogia | |
| Intel®i Clear Video tehnoloogia | |
| Intel®i Virtualization-tehnoloogia (VT-X) | |
| Intel®i vargusvastane tehnoloogia (Intel® AT) | |
| Protsessori pakendi suurus | 31 x 24 mm |
| Intel®i Dual Display Capable tehnoloogia | |
| Protsessori ARK ID | 71995 |
| Toetatud instruktsioonikogumikud | SSE4.1, SSE4.2 |
| Intel®i Virtualization Technology Directed I/O seadmele | |
| Intel® 64 | |
| Sertifikaadid | |
| Sertifikaat | UL/CB, EMC:CE/FCC/C-TICK/VCCI/BSMI |