Tootja: MSI
Mudel: PRO AP241 11M-017EU
EAN: 4719072857424
MSI Pro AP241 11M-017EU. Toote tüüp: Kõik ühes PC. Ekraani diagonaal: 61 cm (24"), HD tüüp: Full HD, Ekraani resolutsioon: 1920 x 1080 pikslit, Paneeli tüüp: IPS. Protsessori perekond: Intel® Pentium® Gold, Protsessori sagedus: 4,1 GHz. Sisemälu: 4 GB, Sisemälu tüüp: DDR4-SDRAM. Salvestusmaht kokku: 128 GB, Salvestusseade: SSD. Pardagraafika adapteri mudel: Intel® UHD Graphics 610. Installitud operatsioonisüsteem: Windows 10 Pro. Toote värv: Must
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Protsessor | |
| Protsessori tootja | Intel |
| Protsessori perekond | Intel® Pentium® Gold |
| Protsessori mudel | G6405 |
| Protsessori sagedus | 4,1 GHz |
| Protsessorituumad | 2 |
| Protsessori vahemälu | 4 MB |
| Protsessori vahemälu tüüp | Smart Cache |
| Ekraan | |
| Ekraani diagonaal | 61 cm |
| Ekraani resolutsioon | 1920 x 1080 pikslit |
| Puutetundlik ekraan | Ei |
| HD tüüp | Full HD |
| Loomulik kuvasuhe | 16:9 |
| Ekraani heledus | 250 cd/m² |
| Paneeli tüüp | IPS |
| Peegeldumisvastane ekraan | Yes |
| Pikslitihedus | 0,275 x 0,275 mm |
| Mälu | |
| Sisemälu | 4 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR4-SDRAM |
| Maksimaalne sisemälu | 64 GB |
| Mälupesad | 2 |
| Mälupesa tüüp | SO-DIMM |
| Mälu taktsagedus | 3200 MHz |
| Mälu (pesad x suurus) | 1 x 4 GB |
| Mälu kujutegur | DIMM/SO-DIMM |
| Salvesti | |
| Salvestusmaht kokku | 128 GB |
| Salvestusseade | SSD |
| SSD-ketta kogumaht | 128 GB |
| Installitud SSD-de arv | 1 |
| Pooljuhtketta maht | 128 GB |
| SSD-ketta mõõtmed | M.2 |
| Optilise seadme tüüp | Ei |
| Graafikad | |
| Eraldi graafikaadapter | Ei |
| Eraldiseisva graafika adapteri mudel | Ei ole saadaval |
| Integreeritud graafikaadapter | Jah |
| Sisemodemi graafikaadapteri perekond | Intel® UHD Graphics |
| Pardagraafika adapteri mudel | Intel® UHD Graphics 610 |
| Tarkvara | |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 10 Pro |
| Võrgustumine | |
| WiFi | Jah |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WiFi-standardid | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WLAN-kontrolleri tootja | Intel |
| WLAN kontrolleri mudel | Intel Dual Band Wireless-AC 9462 |
| Antenni tüüp | 1x1 |
| Ethernet LAN | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| Bluetoothi versioon | 5.0 |
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Kaabli luku pesa tüüp | Kensington |
| Kaabliluku pesa | Jah |
| Seinale kinnitatav | Jah |
| Pesad & liidesed | |
| USB 2.0 portide arv | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 4 |
| HDMI-portide arv | 1 |
| HDMI-versioon | 1.4 |
| Mikrofonisisend | Jah |
| Toimimine | |
| Turu positsiooneerimine | Business |
| Toote tüüp | Kõik ühes PC |
| Emaplaadi kiip | Intel H510 |
| Kaamera | |
| Sisseehitatud kaamera | Ei |
| Audio | |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Jah |
| Kõlarite arv | 2 |
| RMS-nimivõimsus | 6 W |
| Helikiip | Realtek ALC897 |
| Võimsus | |
| AC-adapteri toide | 120 W |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius (koos alusega) | 541,9 mm |
| Sügavus (koos alusega) | 227,9 mm |
| Kõrgus (koos alusega) | 425,5 mm |
| Kaal (koos jalaga) | 4,63 kg |
| Pakendi laius | 640 mm |
| Pakendi sügavus | 243 mm |
| Pakendi kõrgus | 508 mm |
| Pakendi kaal | 8 kg |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 35 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -20 - 60 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 0 - 85 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 0 - 90 protsenti |
| Protsessori spetsiifilised funktsioonid | |
| Execute Disable Bit | Jah |
| Intel® 64 | Yes |
| Intel®i Stable Image Platform Program (SIPP) funktsioon | Ei |
| Intel®i Software Guard Extensions (Intel® SGX) tarkvara | Jah |
| Inteli täiustatud SpeedStep-tehnoloogia | Yes |
| Lisavõimalused | Ei |
| Intel®i VT-x koos laiendatud lehetabelitega (EPT) | Jah |
| CPU konfiguratsioon (maksimaalne) | 1 |
| Ooterežiim | Yes |
| Intel®i Virtualization Technology Directed I/O seadmele | Jah |
| Intel®i Clear Video tehnoloogia | Jah |
| Intel®i Trusted Execution tehnoloogia | Ei |
| Intel®i Virtualization-tehnoloogia (VT-X) | Jah |
| Muud funktsioonid | |
| Kaamera kaasa arvatud | Jah |