Tootja: MSI
Mudel: PRO 24X 10M-022EU
EAN: 4719072694616
MSI Pro 24X 10M-022EU. Toote tüüp: Kõik ühes PC. Ekraani diagonaal: 60,5 cm (23.8"), HD tüüp: Full HD, Ekraani resolutsioon: 1920 x 1080 pikslit, Paneeli tüüp: IPS. Protsessori perekond: Intel® Core™ i7, Protsessori sagedus: 1,8 GHz. Sisemälu: 16 GB, Sisemälu tüüp: DDR4-SDRAM. Salvestusmaht kokku: 512 GB, Salvestusseade: SSD. Pardagraafika adapteri mudel: Intel® UHD Graphics. Installitud operatsioonisüsteem: Windows 10 Pro. Toote värv: Hõbe
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Protsessor | |
| Protsessori tootja | Intel |
| Protsessori perekond | Intel® Core™ i7 |
| Protsessori generatsioon | 10th gen Intel® Core™ i7 |
| Protsessori mudel | i7-10510U |
| Protsessori sagedus | 1.8 GHz |
| Protsessori võimendussagedus | 4.9 GHz |
| Protsessorituumad | 4 |
| Protsessori harud | 8 |
| Protsessori vahemälu | 8 MB |
| Süsteemi siinikiirus | 4 GT/s |
| Jahutusvõimsus (TDP) | 15 W |
| Seadistatav TDP ülemväärtuse sagedus | 2,3 GHz |
| Seadistatav TDP ülemväärtus | 25 W |
| Seadistatav TDP alamväärtuse sagedus | 0,8 GHz |
| Seadistatav TDP-alamväärtus | 10 W |
| PCI Expressi pesade versioon | 3.0 |
| Protsessori töörežiimid | 64-bit |
| Tjunction | 100 °C |
| PCI Ekspressi siinide maksimum arv | 16 |
| Protsessori koodnimetus | Comet Lake |
| PCI Expressi konfiguratsioonid | 1x4, 2x2, 1x2+2x1, 4x1 |
| Protsessori pesa | BGA 1528 |
| Protsessori litograafia | 14 nm |
| Protsessori poolt toetatud maksimaalne operatiivmälu | 64 GB |
| Protsessori poolt toetatud mälu tüübid | DDR4-SDRAM, LPDDR3-SDRAM |
| Protsessori poolt toetatud mälu kiirused | 2666,2133 MHz |
| Protsessori poolt toetatud mälu maksimaalne taktsagedus | 41,66 GB/s |
| Ekraan | |
| Ekraani diagonaal | 60.5 cm |
| Ekraani resolutsioon | 1920 x 1080 pikslit |
| Puutetundlik ekraan | Ei |
| HD tüüp | Full HD |
| Loomulik kuvasuhe | 16:9 |
| Paneeli tüüp | IPS |
| Mälu | |
| Sisemälu | 16 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR4-SDRAM |
| Maksimaalne sisemälu | 32 GB |
| Mälupesad | 2 |
| Mälupesa tüüp | SO-DIMM |
| Mälu kujutegur | DIMM/SO-DIMM |
| Salvesti | |
| Salvestusmaht kokku | 512 GB |
| Salvestusseade | SSD |
| SSD-ketta kogumaht | 512 GB |
| Installitud SSD-de arv | 1 |
| Pooljuhtketta maht | 512 GB |
| Pooljuhtketta liides | PCI Express |
| Optilise seadme tüüp | Ei |
| Integreeritud kaardilugeja | Ei |
| Ühilduvad mälukaardid | Ei ole toetatud |
| Graafikad | |
| Eraldi graafikaadapter | Ei |
| Eraldiseisva graafika adapteri mudel | Ei ole saadaval |
| 3 | Intel |
| Integreeritud graafikaadapter | Jah |
| Pardagraafika adapteri mudel | Intel® UHD Graphics |
| Integreeritud graafikakaardi poolt toetatud monitoride arv | 3 |
| Integreeritud graafikakaardi maksimaalne mälu | 32 GB |
| Integreeritud graafikaadapteri dünaamiline sagedus | 1150 MHz |
| Integreeritud graafikaadapteri baassagedus | 300 MHz |
| Integreeritud graafikakaardi OpenGL-i versioon | 4.5 |
| Integreeritud graafikakaardi DirectX-i versioon | 12.0 |
| Integreeritud graafikakaardi ID | 0x9B41 |
| Täitursõlmede arv | 24 |
| Tarkvara | |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 10 Pro |
| Operatsioonisüsteemi arhitektuur | 64-bit |
| Võrgustumine | |
| WiFi | Jah |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WiFi-standardid | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ethernet LAN | Jah |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 10,100,1000 Mbit/s |
| Bluetooth | Jah |
| Disain | |
| Toote värv | Silver |
| On/off nupp | Jah |
| Pakendi sisu | |
| Hiir kaasa arvatud | Ei |
| Kaasas klaviatuur | Ei |
| Pesad & liidesed | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 2 |
| USB 2.0 portide arv | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 4 |
| HDMI-portide arv | 1 |
| Kõrvaklapiväljundite arv | 1 |
| Mikrofonisisend | Jah |
| DC-pistik | Yes |
| Toimimine | |
| Turu positsiooneerimine | Business |
| Toote tüüp | Kõik ühes PC |
| Võimsus | |
| AC-adapteri toide | 90 W |
| Kaamera | |
| Sisseehitatud kaamera | Ei |
| Audio | |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Jah |
| Kõlarite arv | 2 |
| RMS-nimivõimsus | 5 W |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius (koos alusega) | 538,4 mm |
| Sügavus (koos alusega) | 170 mm |
| Kõrgus (koos alusega) | 400 mm |
| Kaal (koos jalaga) | 4,44 kg |
| Pakendi kaal | 6,46 kg |
| Protsessori spetsiifilised funktsioonid | |
| Ooterežiim | Yes |
| Termojärelevalve tehnoloogiad | Jah |
| Execute Disable Bit | Jah |
| Inteli täiustatud SpeedStep-tehnoloogia | Yes |
| Intel®i Trusted Execution tehnoloogia | Ei |
| Intel®i AES uus juhend (Intel® AES-NI) | Jah |
| CPU konfiguratsioon (maksimaalne) | 1 |
| Intel®i paindlik ligipääs mälule (Flex Memory Access) | Jah |
| Intel®i My WiFi tehnoloogia (Intel® MWT) | Jah |
| Intel®i identiteedi kaitse tehnoloogia (Intel® IPT) | Jah |
| Intel®i hüper hargtöötlus tehnoloogia (Intel® HT Technology) | Jah |
| Intel® Turbo Boost tehnoloogia | 2.0 |
| Intel® Quick Sync videotehnoloogia | Jah |
| Intel®i Clear Video HD tehnoloogia (Intel® CVT HD) | Jah |
| Intel®i VT-x koos laiendatud lehetabelitega (EPT) | Jah |
| Lisavõimalused | Ei |
| Protsessori pakendi suurus | 46 x 24 mm |
| Intel®i Virtualization-tehnoloogia (VT-X) | Jah |
| Intel®i Software Guard Extensions (Intel® SGX) tarkvara | Jah |
| Intel®i Clear Video tehnoloogia | Jah |
| Intel® OS Guard | Jah |
| Intel®i Stable Image Platform Program (SIPP) funktsioon | Ei |
| Intel® 64 | Yes |
| Intel®i Secure Key tehnoloogia | Jah |
| Intel®i TSX-NI tehnoloogia | Ei |
| Protsessori ARK ID | 196449 |
| Toetatud instruktsioonikogumikud | SSE4.1, SSE4.2, AVX 2.0 |
| Intel®i Virtualization Technology Directed I/O seadmele | Jah |