Tootja: MSI
Mudel: PRO 22XT 10M-615FR
EAN: 4719072936495
MSI PRO 22XT 10M-615FR. Toote tüüp: Kõik ühes PC. Ekraani diagonaal: 54,6 cm (21.5"), HD tüüp: Full HD, Ekraani resolutsioon: 1920 x 1080 pikslit, Puutetundlik ekraan, Paneeli tüüp: IPS. Protsessori perekond: Intel® Core™ i3, Protsessori sagedus: 3,7 GHz. Sisemälu: 8 GB, Sisemälu tüüp: DDR4-SDRAM. Salvestusmaht kokku: 1,26 TB, Salvestusseade: HDD+SSD. Pardagraafika adapteri mudel: Intel® UHD Graphics 630. Installitud operatsioonisüsteem: Windows 11 Pro
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Protsessor | |
| Protsessori tootja | Intel |
| Protsessori perekond | Intel® Core™ i3 |
| Protsessori generatsioon | 10th gen Intel® Core™ i3 |
| Protsessori mudel | i3-10105 |
| Protsessori sagedus | 3,7 GHz |
| Protsessori võimendussagedus | 4.4 GHz |
| Protsessorituumad | 4 |
| Protsessori vahemälu | 6 MB |
| Ekraan | |
| Ekraani diagonaal | 54,6 cm |
| Ekraani resolutsioon | 1920 x 1080 pikslit |
| Puutetundlik ekraan | Yes |
| HD tüüp | Full HD |
| Loomulik kuvasuhe | 16:9 |
| Paneeli tüüp | IPS |
| Kaldenurk | -5 - 15 ° |
| Mälu | |
| Sisemälu | 8 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR4-SDRAM |
| Maksimaalne sisemälu | 32 GB |
| Mälupesad | 2 |
| Mälupesa tüüp | SO-DIMM |
| Mälu kujutegur | DIMM/SO-DIMM |
| Salvesti | |
| Salvestusmaht kokku | 1,26 TB |
| Salvestusseade | HDD+SSD |
| Kõvaketta kogumaht | 1 TB |
| Installitud kõvaketaste arv | 1 |
| Kõvakettamaht | 1 TB |
| SSD-ketta kogumaht | 256 GB |
| Installitud SSD-de arv | 1 |
| Pooljuhtketta maht | 256 GB |
| NVMe | Jah |
| Pooljuhtketta liides | PCI Express |
| Optilise seadme tüüp | Ei |
| Integreeritud kaardilugeja | Yes |
| Graafikad | |
| Eraldi graafikaadapter | Ei |
| Eraldiseisva graafika adapteri mudel | Ei ole saadaval |
| 3 | Intel |
| Integreeritud graafikaadapter | Jah |
| Pardagraafika adapteri mudel | Intel® UHD Graphics 630 |
| Tarkvara | |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Võrgustumine | |
| WiFi | Jah |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WiFi-standardid | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Antenni tüüp | 1x1 |
| Ethernet LAN | Jah |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 10,100,1000 Mbit/s |
| Bluetooth | Jah |
| Bluetoothi versioon | 4.2 |
| Pesad & liidesed | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 2 |
| USB 2.0 portide arv | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 3 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) C-tüüpi portide hulk | 1 |
| HDMI-portide arv | 1 |
| Kõrvaklapiväljundite arv | 1 |
| Kombineeritud kõrvaklappide/mikrofoni pesa | Jah |
| Toimimine | |
| Turu positsiooneerimine | Business |
| Toote tüüp | Kõik ühes PC |
| Võimsus | |
| AC-adapteri toide | 120 W |
| Audio | |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Jah |
| Kõlarite arv | 2 |
| RMS-nimivõimsus | 4 W |
| Kaamera | |
| Sisseehitatud kaamera | Ei |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius (koos alusega) | 500 mm |
| Sügavus (koos alusega) | 210 mm |
| Kõrgus (koos alusega) | 370 mm |
| Kaal (koos jalaga) | 5,82 kg |
| Pakendi kaal | 8,35 kg |
| Protsessori spetsiifilised funktsioonid | |
| Intel®i Software Guard Extensions (Intel® SGX) tarkvara | Jah |
| Lisavõimalused | Ei |
| Intel®i VT-x koos laiendatud lehetabelitega (EPT) | Jah |
| CPU konfiguratsioon (maksimaalne) | 1 |
| Intel®i Trusted Execution tehnoloogia | Ei |
| Ooterežiim | Yes |
| Execute Disable Bit | Jah |
| Inteli täiustatud SpeedStep-tehnoloogia | Yes |
| Intel® 64 | Yes |
| Intel®i Virtualization-tehnoloogia (VT-X) | Jah |
| Intel®i Stable Image Platform Program (SIPP) funktsioon | Ei |
| Intel®i Virtualization Technology Directed I/O seadmele | Jah |
| Intel®i Clear Video tehnoloogia | Jah |
| Muud funktsioonid | |
| HDMI-sisend | 1 |