Tootja: MSI
Mudel: 00ACD312-018
EAN: 4719072747930
MSI Pro 22XT 10M-018DE. Toote tüüp: Kõik ühes PC. Ekraani diagonaal: 54,6 cm (21.5"), HD tüüp: Full HD, Ekraani resolutsioon: 1920 x 1080 pikslit, Puutetundlik ekraan, Paneeli tüüp: IPS. Protsessori perekond: Intel® Core™ i5, Protsessori sagedus: 2,9 GHz. Sisemälu: 8 GB, Sisemälu tüüp: DDR4-SDRAM. Salvestusmaht kokku: 256 GB, Salvestusseade: SSD. Pardagraafika adapteri mudel: Intel® UHD Graphics 630. Installitud operatsioonisüsteem: Windows 10 Pro. Toote värv: Valge
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
MSI Pro 22XT 10M-018DE 54,6 cm (21.5") 1920 x 1080 pikseliä Kosketusnäyttö 10. sukupolven Intel® Core™ i5 8 GB DDR4-SDRAM 256 | €986.79 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Protsessor | |
| Protsessori tootja | Intel |
| Protsessori perekond | Intel® Core™ i5 |
| Protsessori generatsioon | 10th gen Intel® Core™ i5 |
| Protsessori mudel | i5-10400 |
| Protsessori sagedus | 2,9 GHz |
| Protsessori võimendussagedus | 4.3 GHz |
| Protsessorituumad | 6 |
| Protsessori vahemälu | 12 MB |
| Ekraan | |
| Ekraani diagonaal | 54,6 cm |
| Ekraani resolutsioon | 1920 x 1080 pikslit |
| Puutetundlik ekraan | |
| HD tüüp | Full HD |
| Loomulik kuvasuhe | 16:9 |
| Paneeli tüüp | IPS |
| Kaldenurk | -5 - 15 ° |
| Mälu | |
| Sisemälu | 8 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR4-SDRAM |
| Maksimaalne sisemälu | 32 GB |
| Mälupesad | 2 |
| Mälupesa tüüp | SO-DIMM |
| Mälu (pesad x suurus) | 1 x 8 GB |
| Mälu kujutegur | DIMM/SO-DIMM |
| Salvesti | |
| Salvestusmaht kokku | 256 GB |
| Salvestusseade | SSD |
| SSD-ketta kogumaht | 256 GB |
| Installitud SSD-de arv | 1 |
| Pooljuhtketta maht | 256 GB |
| Pooljuhtketta liides | PCI Express 3.0 |
| Optilise seadme tüüp | |
| Integreeritud kaardilugeja | |
| Graafikad | |
| Eraldi graafikaadapter | |
| Eraldiseisva graafika adapteri mudel | Ei ole saadaval |
| Integreeritud graafikaadapter | |
| Pardagraafika adapteri mudel | Intel® UHD Graphics 630 |
| Võrgustumine | |
| WiFi | |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WLAN-kontrolleri tootja | Intel |
| WiFi-standardid | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WLAN kontrolleri mudel | Intel Dual Band Wireless-AC 3168 |
| Ethernet LAN | |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 10,100,1000 Mbit/s |
| Tarkvara | |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 10 Pro |
| Operatsioonisüsteemi arhitektuur | 64-bit |
| Disain | |
| Toote värv | White |
| Pesad & liidesed | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 2 |
| USB 2.0 portide arv | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 3 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) C-tüüpi portide hulk | 1 |
| HDMI-portide arv | 2 |
| Kõrvaklapiväljundite arv | 1 |
| Mikrofonisisend | |
| Kombineeritud kõrvaklappide/mikrofoni pesa | |
| Toimimine | |
| Toote tüüp | Kõik ühes PC |
| Võimsus | |
| AC-adapteri toide | 120 W |
| Kaamera | |
| Sisseehitatud kaamera | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius (koos alusega) | 500 mm |
| Sügavus (koos alusega) | 210 mm |
| Kõrgus (koos alusega) | 370 mm |
| Kaal (koos jalaga) | 5,82 kg |
| Pakendi kaal | 8,35 kg |
| Protsessori spetsiifilised funktsioonid | |
| Ooterežiim | |
| Lisavõimalused | |
| Intel®i VT-x koos laiendatud lehetabelitega (EPT) | |
| CPU konfiguratsioon (maksimaalne) | 1 |
| Intel®i Trusted Execution tehnoloogia | |
| Execute Disable Bit | |
| Inteli täiustatud SpeedStep-tehnoloogia | |
| Intel®i Software Guard Extensions (Intel® SGX) tarkvara | |
| Intel®i Clear Video tehnoloogia | |
| Intel® 64 | |
| Intel®i Virtualization-tehnoloogia (VT-X) | |
| Intel®i Stable Image Platform Program (SIPP) funktsioon | |
| Intel®i Virtualization Technology Directed I/O seadmele | |