Tootja: MSI
Mudel: 9S6-AA8B11-056
EAN: 4058154222317
MSI Pro 20ET 4BW-056DE. Toote tüüp: Kõik ühes PC. Ekraani diagonaal: 49,5 cm (19.5"), HD tüüp: HD+, Ekraani resolutsioon: 1600 x 900 pikslit, Puutetundlik ekraan. Protsessori perekond: Intel® Celeron®, Protsessori sagedus: 1,6 GHz. Sisemälu: 4 GB, Sisemälu tüüp: DDR3L-SDRAM. Salvestusmaht kokku: 128 GB, Salvestusseade: SSD. Sisseehitatud kaamera. Optilise seadme tüüp: DVD Super Multi. Installitud operatsioonisüsteem: Windows 10 Home. Toote värv: Must
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
MSI PRO 20ET 4BW-056DE | €828.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Protsessor | |
| Protsessori tootja | Intel |
| Protsessori perekond | Intel® Celeron® |
| Protsessori mudel | N3160 |
| Protsessori sagedus | 1.6 GHz |
| Protsessori võimendussagedus | 2,24 GHz |
| Protsessorituumad | 4 |
| Protsessori harud | 4 |
| Protsessori vahemälu | 2 MB |
| Protsessori vahemälu tüüp | L2 |
| Jahutusvõimsus (TDP) | 6 W |
| Tjunction | 90 °C |
| Protsessori seeria | Intel Celeron N3000 series |
| Scenario Design Power (SDP) funktsioon | 4 W |
| Protsessori koodnimetus | Braswell |
| PCI Ekspressi siinide maksimum arv | 4 |
| Integreeritud 4G WiMAX | |
| Protsessori kood | SR2KP |
| Protsessori pesa | BGA 1170 |
| Astmed | D1 |
| Protsessori töörežiimid | 64-bit |
| PCI Expressi konfiguratsioonid | 1x2+2x1, 1x4, 2x2, 4x1 |
| Protsessori litograafia | 14 nm |
| PCI Expressi pesade versioon | 2.0 |
| Tõrkevaba protsessor | |
| Protsessori poolt toetatud maksimaalne operatiivmälu | 8 GB |
| Protsessori poolt toetatud mälu tüübid | DDR3L-SDRAM |
| Protsessori poolt toetatud mälu kiirused | 1600 MHz |
| Protsessori poolt toetatud mälu kanalid | Duaalne |
| Protsessori poolt toetatud ECC | |
| Ekraan | |
| Ekraani diagonaal | 49,5 cm |
| Ekraani resolutsioon | 1600 x 900 pikslit |
| Puutetundlik ekraan | |
| HD tüüp | HD+ |
| LED-tagantvalgustus | |
| Puutetehnoloogia | Mitmikpuude |
| Loomulik kuvasuhe | 16:9 |
| Ekraani kuju | Lame |
| Mälu | |
| Sisemälu | 4 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR3L-SDRAM |
| Maksimaalne sisemälu | 8 GB |
| Mälupesad | 1 |
| Mälupesa tüüp | SO-DIMM |
| Mälu taktsagedus | 1600 MHz |
| Mälu kujutegur | DIMM/SO-DIMM |
| Salvesti | |
| Salvestusmaht kokku | 128 GB |
| Salvestusseade | SSD |
| Installitud SSD-de arv | 1 |
| Pooljuhtketta maht | 128 GB |
| Optilise seadme tüüp | DVD Super Multi |
| Integreeritud kaardilugeja | |
| Ühilduvad mälukaardid | MMC, Mälupulk, SD |
| Graafikad | |
| Eraldi graafikaadapter | |
| Eraldiseisva graafika adapteri mudel | Ei ole saadaval |
| Integreeritud graafikaadapter | |
| Pardagraafika adapteri mudel | Intel® HD Graphics 400 |
| Integreeritud graafikakaardi poolt toetatud monitoride arv | 3 |
| Integreeritud graafikakaardi sagedus | 640 MHz |
| Integreeritud graafikakaardi maksimaalne mälu | 8 GB |
| Integreeritud graafikaadapteri baassagedus | 320 MHz |
| Integreeritud graafikakaardi DirectX-i versioon | 12.0 |
| Täitursõlmede arv | 12 |
| Võrgustumine | |
| WiFi | |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| WiFi-standardid | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Ethernet LAN | |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 10,100,1000 Mbit/s |
| Bluetooth | |
| Tarkvara | |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 10 Home |
| Operatsioonisüsteemi arhitektuur | 64-bit |
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Pakendi sisu | |
| Hiir kaasa arvatud | |
| Kaasas klaviatuur | |
| Pesad & liidesed | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| USB 2.0 portide arv | 4 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 2 |
| HDMI-portide arv | 1 |
| Mikrofonisisend | |
| Kõrvaklapiväljundite arv | 1 |
| Jadaportide kogus | 1 |
| Mini PCI Expressi pesad | 1 |
| Muud funktsioonid | |
| 3D-ühilduvus | |
| Autonoomne režiim | |
| Eemaldatav kuvar | |
| Toimimine | |
| Toote tüüp | Kõik ühes PC |
| Kaamera | |
| Sisseehitatud kaamera | |
| Megapiksleid kokku | 1 MP |
| Audio | |
| Sisseehitatud kõlar(id) | |
| RMS-nimivõimsus | 6 W |
| Sisseehitatud mikrofon | |
| Võimsus | |
| AC-adapteri toide | 65 W |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius (koos alusega) | 513,2 mm |
| Sügavus (koos alusega) | 87 mm |
| Kõrgus (koos alusega) | 392,1 mm |
| Kaal (koos jalaga) | 6,2 kg |
| Pakendi kaal | 8,3 kg |
| Protsessori spetsiifilised funktsioonid | |
| Intel®i Rapid Storage tehnoloogia | |
| CPU konfiguratsioon (maksimaalne) | 1 |
| Intel®i Enhanced Halt State tehnoloogia | |
| Intel®i Clear Video tehnoloogia mobiilsele internetiseadele (Intel® CVT for MID) | |
| Intel®i VT-x koos laiendatud lehetabelitega (EPT) | |
| Lisavõimalused | |
| Inteli HD audio tehnoloogia | |
| Intel®i Trusted Execution tehnoloogia | |
| Termojärelevalve tehnoloogiad | |
| Ooterežiim | |
| Intel®i Smart Connect ühenduse tehnoloogia | |
| Intel®i hüper hargtöötlus tehnoloogia (Intel® HT Technology) | |
| Intel® Turbo Boost tehnoloogia | |
| Intel® Quick Sync videotehnoloogia | |
| Intel® InTru™ 3D tehnoloogia | |
| Intel®i traadita ekraani (Intel® WiDi) | |
| Intel®i Clear Video HD tehnoloogia (Intel® CVT HD) | |
| Intel® Insider™ | |
| Intel®i AES uus juhend (Intel® AES-NI) | |
| Inteli täiustatud SpeedStep-tehnoloogia | |
| Execute Disable Bit | |
| Intel®i Small Business Advantage (Intel® SBA) | |
| Intel®i Secure Key tehnoloogia | |
| Intel® 64 | |
| Intel®i Secure Key tehnoloogia versioon | 1,00 |
| Intel®i Secure Boot tehnoloogia versioon | 1,00 |
| Intel®i Small Business Advantage (SBA) versioon | 0,00 |
| Intel®i Smart Response Technology versioon | 0,00 |
| Intel®i Virtualization-tehnoloogia (VT-X) | |
| Intel®i Smart Connect tehnoloogia versioon | 0,00 |
| Protsessori ARK ID | 91831 |
| Protsessori pakendi suurus | 25 x 27 mm |
| Intel®i Identity Protection tehnoloogia versioon | 1,00 |
| Intel®i Clear Video tehnoloogia | |
| Intel®i Stable Image Platform Program (SIPP) funktsioon | |
| Intel® OS Guard | |
| Universaalne asünkroontransiiver (UART) | |
| Intel®i Virtualization Technology Directed I/O seadmele | |
| Intel®i turvaline alglaadimine | |
| Intel® Smart Response vastamissüsteem | |
| Intel®i Stable Image Platform Program (SIPP) versioon | 0,00 |
| Intel®i vargusvastane tehnoloogia (Intel® AT) | |
| Intel®i identiteedi kaitse tehnoloogia (Intel® IPT) | |