Tootja: MSI
Mudel: PRO 16T 10M-096DE
EAN: 4719072957216
MSI Pro 16T 10M-096DE. Toote tüüp: Kõik ühes PC. Ekraani diagonaal: 39,6 cm (15.6"), HD tüüp: HD, Ekraani resolutsioon: 1366 x 768 pikslit, Puutetundlik ekraan. Protsessori perekond: Intel® Celeron®, Protsessori sagedus: 1,9 GHz. Sisemälu: 4 GB, Sisemälu tüüp: DDR4-SDRAM. Salvestusmaht kokku: 128 GB, Salvestusseade: SSD. Pardagraafika adapteri mudel: Intel® UHD Graphics. Sisseehitatud kaamera. Installitud operatsioonisüsteem: Windows 11 Pro. Toote värv: Must
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.easynotebooks.de |
MSI Pro 16T 10M-096DE, 39,6 cm (15.6"), HD, Intel® Celeron®, 4 GB, 128 GB, Windows 11 Pro | €538.83 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Protsessor | |
| Protsessori tootja | Intel |
| Protsessori perekond | Intel® Celeron® |
| Protsessori mudel | 5205U |
| Protsessori sagedus | 1,9 GHz |
| Protsessorituumad | 2 |
| Protsessori vahemälu | 2 MB |
| Seadistatav TDP alamväärtuse sagedus | 0,8 GHz |
| Seadistatav TDP-alamväärtus | 12,5 W |
| Ekraan | |
| Ekraani diagonaal | 39,6 cm |
| Ekraani resolutsioon | 1366 x 768 pikslit |
| Puutetundlik ekraan | |
| HD tüüp | HD |
| Mälu | |
| Sisemälu | 4 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR4-SDRAM |
| Maksimaalne sisemälu | 32 GB |
| Mälupesad | 1 |
| Mälupesa tüüp | SO-DIMM |
| Mälu kujutegur | DIMM/SO-DIMM |
| Salvesti | |
| Salvestusmaht kokku | 128 GB |
| Salvestusseade | SSD |
| SSD-ketta kogumaht | 128 GB |
| Installitud SSD-de arv | 1 |
| Pooljuhtketta maht | 128 GB |
| Pooljuhtketta liides | NVMe |
| NVMe | |
| Optilise seadme tüüp | |
| Integreeritud kaardilugeja | |
| Ühilduvad mälukaardid | MMC, Mälupulk, SD |
| Graafikad | |
| Eraldi graafikaadapter | |
| Eraldiseisva graafika adapteri mudel | Ei ole saadaval |
| Integreeritud graafikaadapter | |
| Pardagraafika adapteri mudel | Intel® UHD Graphics |
| Võrgustumine | |
| WiFi | |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WiFi-standardid | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ethernet LAN | |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 10,100,1000 Mbit/s |
| Bluetooth | |
| Bluetoothi versioon | 5.0 |
| Tarkvara | |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Pesad & liidesed | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 2 |
| USB 2.0 portide arv | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 4 |
| VGA (D-Sub) portide arv | 1 |
| Kõrvaklapiväljundite arv | 1 |
| Toimimine | |
| Toote tüüp | Kõik ühes PC |
| Audio | |
| Sisseehitatud kõlar(id) | |
| Kõlarite arv | 2 |
| RMS-nimivõimsus | 3 W |
| Sisseehitatud mikrofon | |
| Võimsus | |
| AC-adapteri toide | 65 W |
| Kaamera | |
| Sisseehitatud kaamera | |
| Megapiksleid kokku | 1 MP |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius (koos alusega) | 399,5 mm |
| Sügavus (koos alusega) | 69,2 mm |
| Kõrgus (koos alusega) | 313,9 mm |
| Kaal (koos jalaga) | 5,6 kg |
| Pakendi kaal | 6,49 kg |
| Protsessori spetsiifilised funktsioonid | |
| Intel®i VT-x koos laiendatud lehetabelitega (EPT) | |
| CPU konfiguratsioon (maksimaalne) | 1 |
| Intel®i Trusted Execution tehnoloogia | |
| Ooterežiim | |
| Execute Disable Bit | |
| Inteli täiustatud SpeedStep-tehnoloogia | |
| Intel®i paindlik ligipääs mälule (Flex Memory Access) | |
| Lisavõimalused | |
| Intel®i Clear Video tehnoloogia | |
| Intel®i TSX-NI tehnoloogia | |
| Intel®i Virtualization-tehnoloogia (VT-X) | |
| Intel® 64 | |
| Intel®i Virtualization Technology Directed I/O seadmele | |
| Intel®i Software Guard Extensions (Intel® SGX) tarkvara | |