Tootja: MSI
Mudel: PRO AP241 11M-018EU
EAN: 4719072857431
MSI AP241 11M-018EU. Toote tüüp: Kõik ühes PC. Ekraani diagonaal: 60,5 cm (23.8"), HD tüüp: Full HD, Ekraani resolutsioon: 1920 x 1080 pikslit, Paneeli tüüp: IPS. Protsessori perekond: Intel® Pentium® Gold, Protsessori sagedus: 4,1 GHz. Sisemälu: 4 GB, Sisemälu tüüp: DDR4-SDRAM. Salvestusmaht kokku: 128 GB, Salvestusseade: SSD. Pardagraafika adapteri mudel: Intel® UHD Graphics 610. Installitud operatsioonisüsteem: Windows 10 Pro. Toote värv: Valge
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Protsessor | |
| Protsessori tootja | Intel |
| Protsessori perekond | Intel® Pentium® Gold |
| Protsessori mudel | G6405 |
| Protsessori sagedus | 4,1 GHz |
| Protsessorituumad | 2 |
| Protsessori vahemälu | 4 MB |
| Seadistatav TDP ülemväärtuse sagedus | 2 GHz |
| Seadistatav TDP ülemväärtus | 15 W |
| Ekraan | |
| Ekraani diagonaal | 60.5 cm |
| Ekraani resolutsioon | 1920 x 1080 pikslit |
| Puutetundlik ekraan | |
| HD tüüp | Full HD |
| Loomulik kuvasuhe | 16:9 |
| Ekraani heledus | 250 cd/m² |
| Paneeli tüüp | IPS |
| Peegeldumisvastane ekraan | |
| Pikslitihedus | 0,275 x 0,275 mm |
| Kaldenurk | -5 - 15 ° |
| Mälu | |
| Sisemälu | 4 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR4-SDRAM |
| Maksimaalne sisemälu | 64 GB |
| Mälupesad | 2 |
| Mälupesa tüüp | SO-DIMM |
| Mälu taktsagedus | 3200 MHz |
| Mälu (pesad x suurus) | 1 x 4 GB |
| Mälu kujutegur | DIMM/SO-DIMM |
| Salvesti | |
| Salvestusmaht kokku | 128 GB |
| Salvestusseade | SSD |
| SSD-ketta kogumaht | 128 GB |
| Installitud SSD-de arv | 1 |
| Pooljuhtketta maht | 128 GB |
| Pooljuhtketta liides | SATA III |
| SSD-ketta mõõtmed | M.2 |
| Optilise seadme tüüp | |
| Integreeritud kaardilugeja | |
| Graafikad | |
| Eraldi graafikaadapter | |
| Eraldiseisva graafika adapteri mudel | Ei ole saadaval |
| Integreeritud graafikaadapter | |
| Pardagraafika adapteri mudel | Intel® UHD Graphics 610 |
| Tarkvara | |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 10 Pro |
| Operatsioonisüsteemi arhitektuur | 64-bit |
| Võrgustumine | |
| WiFi | |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WLAN-kontrolleri tootja | Intel |
| WiFi-standardid | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WLAN kontrolleri mudel | Intel Dual Band Wireless-AC 9462 |
| Antenni tüüp | 1x1 |
| Ethernet LAN | |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 10,100,1000 Mbit/s |
| Bluetooth | |
| Bluetoothi versioon | 5.0 |
| Disain | |
| Toote värv | White |
| Kaabli luku pesa tüüp | Kensington |
| Kaabliluku pesa | |
| VESA paigaldamine | |
| VESA-paigaldusliidesed | 75 x 75 mm |
| Pesad & liidesed | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| USB 2.0 portide arv | 3 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) A-tüüpi portide hulk | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) C-tüüpi portide hulk | 2 |
| HDMI-portide arv | 2 |
| Kombineeritud kõrvaklappide/mikrofoni pesa | |
| Toimimine | |
| Toote tüüp | Kõik ühes PC |
| Kaamera | |
| Sisseehitatud kaamera | |
| Audio | |
| Sisseehitatud kõlar(id) | |
| Kõlarite arv | 2 |
| RMS-nimivõimsus | 5 W |
| Helikiip | Realtek ALC233 |
| Võimsus | |
| AC-adapteri toide | 90 W |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius (koos alusega) | 541,4 mm |
| Sügavus (koos alusega) | 175,1 mm |
| Kõrgus (koos alusega) | 406,9 mm |
| Kaal (koos jalaga) | 4,65 kg |
| Pakendi laius | 652 mm |
| Pakendi sügavus | 222 mm |
| Pakendi kõrgus | 495 mm |
| Pakendi kaal | 7,35 kg |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 35 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -20 - 60 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 0 - 85 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 0 - 90 protsenti |
| Protsessori spetsiifilised funktsioonid | |
| Intel®i Virtualization Technology Directed I/O seadmele | |
| Intel®i Software Guard Extensions (Intel® SGX) tarkvara | |
| Intel® 64 | |
| Intel®i Clear Video tehnoloogia | |
| Inteli täiustatud SpeedStep-tehnoloogia | |
| Execute Disable Bit | |
| Ooterežiim | |
| Intel®i Stable Image Platform Program (SIPP) funktsioon | |
| CPU konfiguratsioon (maksimaalne) | 1 |
| Intel®i Trusted Execution tehnoloogia | |
| Intel®i Virtualization-tehnoloogia (VT-X) | |
| Intel®i VT-x koos laiendatud lehetabelitega (EPT) | |
| Lisavõimalused | |
| Sertifikaadid | |
| Sertifikaat | FCC(Class B) CB/CE UL(CUL) BSMI VCCI RCM(C-Tick) |