Tootja: Microsoft
Mudel: SBG-00005
EAN: 0196388093014
Microsoft Surface Studio 2+. Toote tüüp: Kõik ühes PC. Ekraani diagonaal: 71,1 cm (28"), Ekraani resolutsioon: 4500 x 3000 pikslit, Puutetundlik ekraan. Protsessori perekond: Intel® Core™ i7. Sisemälu: 32 GB, Sisemälu tüüp: LPDDR4-SDRAM. Salvestusmaht kokku: 1000 GB, Salvestusseade: SSD. Eraldiseisva graafika adapteri mudel: NVIDIA GeForce RTX 3060, Pardagraafika adapteri mudel: Intel Iris Xe Graphics. Sisseehitatud kaamera. Installitud operatsioonisüsteem: Windows 11 Pro. Toote värv: Hall
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Protsessor | |
| Protsessori tootja | Intel |
| Protsessori perekond | Intel® Core™ i7 |
| Protsessori generatsioon | 11th gen Intel® Core™ i7 |
| Protsessori mudel | i7-11370H |
| Protsessori võimendussagedus | 4.8 GHz |
| Protsessorituumad | 4 |
| Protsessori vahemälu | 12 MB |
| Protsessori vahemälu tüüp | Smart Cache |
| Seadistatav TDP ülemväärtuse sagedus | 3,3 GHz |
| Seadistatav TDP ülemväärtus | 35 W |
| Seadistatav TDP alamväärtuse sagedus | 3 GHz |
| Seadistatav TDP-alamväärtus | 28 W |
| Ekraan | |
| Ekraani diagonaal | 71,1 cm |
| Ekraani resolutsioon | 4500 x 3000 pikslit |
| Puutetundlik ekraan | |
| Loomulik kuvasuhe | 3:2 |
| Ekraani heledus | 500 cd/m² |
| Kontrastsustase (tüüpiline) | 1200:1 |
| Pikslite tihedus | 192 punkti tolli kohta |
| Multi-touch funktsioon | |
| RGB-värviruum | sRGB |
| Suure dünaamilise ulatuse (HDR) tehnoloogia | Dolby Vision |
| Mälu | |
| Sisemälu | 32 GB |
| Sisemälu tüüp | LPDDR4-SDRAM |
| Maksimaalne sisemälu | 32 GB |
| Salvesti | |
| Salvestusmaht kokku | 1000 GB |
| Salvestusseade | SSD |
| Installeeritud ketaste arv | 1 |
| SSD-ketta kogumaht | 1000 GB |
| Installitud SSD-de arv | 1 |
| Pooljuhtketta maht | 1000 GB |
| Optilise seadme tüüp | |
| Graafikad | |
| Eraldi graafikaadapter | |
| Eraldiseisva graafikakaardiadapteri tootja | NVIDIA |
| Eraldiseisva graafika adapteri mudel | NVIDIA GeForce RTX 3060 |
| Eraldiseisva graafikakaardi mälu | 6 GB |
| Eraldiseisva graafika mälu tüüp | GDDR6 |
| Integreeritud graafikaadapter | |
| Sisemodemi graafikaadapteri perekond | Intel Iris Xe |
| Pardagraafika adapteri mudel | Intel Iris Xe Graphics |
| Võrgustumine | |
| WiFi | |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WiFi-standardid | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ethernet LAN | |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 10,100,1000 Mbit/s |
| Bluetooth | |
| Bluetoothi versioon | 5.1 |
| Tarkvara | |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Operatsioonisüsteemi arhitektuur | 64-bit |
| Disain | |
| Toote värv | Grey |
| Värvi nimi | Platinum |
| Kasutuselevõtu aasta | 2022 |
| Päritoluriik | China |
| Pesad & liidesed | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 2 |
| Intel® Thunderbolt 4 | |
| Thunderbolt 4 portide arv | 3 |
| Kombineeritud kõrvaklappide/mikrofoni pesa | |
| Toimimine | |
| Turu positsiooneerimine | Business |
| Toote tüüp | Kõik ühes PC |
| Usaldusväärse platvormi moodul (TPM) | |
| Audio | |
| Sisseehitatud kõlar(id) | |
| Sisseehitatud mikrofon | |
| Helisüsteem | Dolby Atmos |
| Kaamera | |
| Sisseehitatud kaamera | |
| Kaamera HD tüüp | Full HD |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius (koos alusega) | 637,4 mm |
| Sügavus (koos alusega) | 220 mm |
| Laius (ilma aluseta) | 63,7 cm |
| Sügavus (ilma aluseta) | 1,25 cm |
| Kõrgus (ilma aluseta) | 43,9 cm |
| Kaal (ilma aluseta) | 9,56 kg |
| Protsessori spetsiifilised funktsioonid | |
| Intel®i Stable Image Platform Program (SIPP) funktsioon | |
| Intel®i VT-x koos laiendatud lehetabelitega (EPT) | |
| CPU konfiguratsioon (maksimaalne) | 1 |
| Intel®i Trusted Execution tehnoloogia | |
| Ooterežiim | |
| Intel®i Virtualization Technology Directed I/O seadmele | |
| Intel®i Software Guard Extensions (Intel® SGX) tarkvara | |
| Intel®i Virtualization-tehnoloogia (VT-X) | |
| Muud funktsioonid | |
| Windows Hello | |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 8471410150 |