Tootja: MEDION
Mudel: 30033489
EAN: 4061275189940
MEDION E23403-i3-256F8. Toote tüüp: Kõik ühes PC. Ekraani diagonaal: 60,5 cm (23.8"), HD tüüp: Full HD, Ekraani resolutsioon: 1920 x 1080 pikslit, Paneeli tüüp: IPS. Protsessori perekond: Intel® Core™ i3, Protsessori sagedus: 1,2 GHz. Sisemälu: 8 GB, Sisemälu tüüp: DDR4-SDRAM. Salvestusmaht kokku: 256 GB, Salvestusseade: SSD. Pardagraafika adapteri mudel: Intel® UHD Graphics. Sisseehitatud kaamera. Installitud operatsioonisüsteem: Windows 11 Home. Toote värv: Hõbe
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Protsessor | |
| Protsessori tootja | Intel |
| Protsessori perekond | Intel® Core™ i3 |
| Protsessori mudel | i3-1005G1 |
| Protsessori sagedus | 1.2 GHz |
| Protsessori võimendussagedus | 3.4 GHz |
| Protsessorituumad | 2 |
| Protsessori vahemälu | 4 MB |
| Seadistatav TDP alamväärtuse sagedus | 0.9 GHz |
| Seadistatav TDP-alamväärtus | 13 W |
| Ekraan | |
| Ekraani diagonaal | 60.5 cm |
| Ekraani resolutsioon | 1920 x 1080 pikslit |
| Puutetundlik ekraan | Ei |
| HD tüüp | Full HD |
| Loomulik kuvasuhe | 16:9 |
| Paneeli tüüp | IPS |
| Peegeldumisvastane ekraan | Yes |
| Mälu | |
| Sisemälu | 8 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR4-SDRAM |
| Maksimaalne sisemälu | 32 GB |
| Mälupesad | 2 |
| Mälu taktsagedus | 2666 MHz |
| Salvesti | |
| Salvestusmaht kokku | 256 GB |
| Salvestusseade | SSD |
| Installeeritud ketaste arv | 1 |
| SSD-ketta kogumaht | 256 GB |
| Installitud SSD-de arv | 1 |
| Pooljuhtketta maht | 256 GB |
| Optilise seadme tüüp | Ei |
| Integreeritud kaardilugeja | Ei |
| Graafikad | |
| Eraldi graafikaadapter | Ei |
| Eraldiseisva graafika adapteri mudel | Ei ole saadaval |
| 3 | Intel |
| Integreeritud graafikaadapter | Jah |
| Pardagraafika adapteri mudel | Intel® UHD Graphics |
| Tarkvara | |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Operatsioonisüsteemi arhitektuur | 64-bit |
| Võrgustumine | |
| WiFi | Jah |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WiFi-standardid | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ethernet LAN | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| Bluetoothi versioon | 5.0 |
| Disain | |
| Toote värv | Silver |
| Kaabliluku pesa | Jah |
| Kaabli luku pesa tüüp | Kensington |
| Pakendi sisu | |
| Hiir kaasa arvatud | Yes |
| Kaasas klaviatuur | Yes |
| Pesad & liidesed | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| USB 2.0 portide arv | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 2 |
| HDMI-portide arv | 1 |
| HDMI-versioon | 1.4 |
| Mikrofonisisend | Jah |
| Audioväljund | Jah |
| Toimimine | |
| Turu positsiooneerimine | Everyday |
| Toote tüüp | Kõik ühes PC |
| Kaamera | |
| Sisseehitatud kaamera | Yes |
| Kaamera HD tüüp | HD |
| Audio | |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Jah |
| Sisseehitatud mikrofon | Yes |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius (ilma aluseta) | 359 mm |
| Sügavus (ilma aluseta) | 18 mm |
| Kõrgus (ilma aluseta) | 243 mm |
| Kaal (ilma aluseta) | 2,9 kg |
| Protsessori spetsiifilised funktsioonid | |
| Lisavõimalused | Ei |
| Intel®i Stable Image Platform Program (SIPP) funktsioon | Ei |
| Intel®i Virtualization Technology Directed I/O seadmele | Jah |
| Intel®i Software Guard Extensions (Intel® SGX) tarkvara | Jah |
| Intel® 64 | Yes |
| Ooterežiim | Yes |
| Intel®i TSX-NI tehnoloogia | Ei |
| Intel®i Trusted Execution tehnoloogia | Ei |
| Intel®i Virtualization-tehnoloogia (VT-X) | Jah |
| Intel®i VT-x koos laiendatud lehetabelitega (EPT) | Jah |
| Execute Disable Bit | Jah |
| CPU konfiguratsioon (maksimaalne) | 1 |