Tootja: LG
Mudel: 24CK560N-3A
EAN: 0719192634138
LG 24CK560N-3A. Toote tüüp: Kõik ühes PC. Ekraani diagonaal: 60,5 cm (23.8"), HD tüüp: Full HD, Ekraani resolutsioon: 1920 x 1080 pikslit, Ekraani kuju: Lame, Paneeli tüüp: IPS. Protsessori perekond: AMD G, Protsessori sagedus: 1,2 GHz. Sisemälu: 4 GB, Sisemälu tüüp: DDR4-SDRAM. Salvestusmaht kokku: 32 GB, Salvestusseade: SSD. Pardagraafika adapteri mudel: AMD Radeon R1E. Toote värv: Valge
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
LG 24CK560N-3A kõik-ühes PC/tööjaam AMD G 60,5 cm (23.8") 1920 x 1080 pikslit 4 GB DDR4-SDRAM 32 GB SSD Kõik ühes PC Wi-Fi 4 (802.11n) Valge | €776.07 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Protsessor | |
| Protsessori tootja | AMD |
| Protsessori perekond | AMD G |
| Protsessori sagedus | 1.2 GHz |
| Protsessorituumad | 2 |
| Ekraan | |
| Ekraani diagonaal | 60.5 cm |
| Ekraani resolutsioon | 1920 x 1080 pikslit |
| Puutetundlik ekraan | |
| HD tüüp | Full HD |
| LED-tagantvalgustus | |
| Loomulik kuvasuhe | 16:9 |
| Ekraani heledus | 250 cd/m² |
| Paneeli tüüp | IPS |
| Pikslitihedus | 0,275 x 0,275 mm |
| Ekraani kuju | Lame |
| Ekraani värvide arv | 16,78 miljonit värvi |
| Mälu | |
| Sisemälu | 4 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR4-SDRAM |
| Salvesti | |
| Salvestusmaht kokku | 32 GB |
| Salvestusseade | SSD |
| Installeeritud ketaste arv | 1 |
| Installitud SSD-de arv | 1 |
| Pooljuhtketta maht | 32 GB |
| Pooljuhtketta liides | M.2, PCI Express, SATA |
| Optilise seadme tüüp | |
| Integreeritud kaardilugeja | |
| Graafikad | |
| Eraldi graafikaadapter | |
| Eraldiseisva graafika adapteri mudel | Ei ole saadaval |
| Integreeritud graafikaadapter | |
| Pardagraafika adapteri mudel | AMD Radeon R1E |
| Võrgustumine | |
| WiFi | |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| WiFi-standardid | 802.11a, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Ethernet LAN | |
| Bluetooth | |
| Bluetoothi versioon | 4.0 |
| Tarkvara | |
| Installitud operatsioonisüsteem | |
| Disain | |
| Toote värv | White |
| Pesad & liidesed | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| USB 2.0 portide arv | 4 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 2 |
| HDMI sisendportide arv | 1 |
| HDMI-portide arv | 1 |
| HDMI-versioon | 1.4 |
| DisplayPort arv | 1 |
| Mikrofonisisend | |
| Kõrvaklapiväljundite arv | 1 |
| Muud funktsioonid | |
| 3D-ühilduvus | |
| Autonoomne režiim | Jah |
| Toimimine | |
| Turu positsiooneerimine | Meditsiin |
| Toote tüüp | Kõik ühes PC |
| Audio | |
| Sisseehitatud kõlar(id) | |
| Kõlarite arv | 2 |
| RMS-nimivõimsus | 3 W |
| Võimsus | |
| AC-adapteri toide | 65 W |
| AC-adapteri sagedus | 50 - 60 Hz |
| AC-adapteri sisendpinge | 100 - 240 V |
| Kaamera | |
| Sisseehitatud kaamera | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius (koos alusega) | 553,8 mm |
| Sügavus (koos alusega) | 512,9 mm |
| Kõrgus (koos alusega) | 240 mm |
| Kaal (koos jalaga) | 6,1 kg |
| Laius (ilma aluseta) | 55,4 cm |
| Sügavus (ilma aluseta) | 33,3 cm |
| Kõrgus (ilma aluseta) | 6,76 cm |
| Kaal (ilma aluseta) | 3,95 kg |
| Pakendi laius | 626 mm |
| Pakendi sügavus | 194 mm |
| Pakendi kõrgus | 474 mm |
| Pakendi kaal | 8,25 kg |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84713000 |