Tootja: Lenovo
Mudel: 11VF008NGE
EAN: 0196800444875
Lenovo ThinkCentre M90a Gen 3 on võimas ja mitmekülgne kõik-ühes tööjaam, mis on loodud tootlikkuse ja tõhususe suurendamiseks. Musta disainiga tööjaam on täis funktsioone, mis parandavad teie arvutikogemust.
M90a Gen 3-l on 60,5 cm (23,8-tolline) täis HD ekraan, mille eraldusvõime on 1920 x 1080 pikslit ja IPS-paneel, pakkudes elavaid värve ja teravaid detaile. Peeglitevaba ekraan tagab mugava vaatamise igas valguses. Ekraan toetab ka puutetundlikku funktsiooni mugavaks navigeerimiseks.
Tööjaamal on 12. põlvkonna Intel Core protsessorite hulgast pärit 6-tuumaline Intel® Core™ i5-12500 protsessor. 3 GHz baasageduse (kuni 4,6 GHz võimendusrežiimis) ja 6 protsessoriga pakub see protsessor suurepärast jõudlust, olenemata sellest, kas tegelete mitme tegevusega või töötate nõudlike rakendustega.
Tööjaamal on 8 GB DDR4-SDRAM-mälu, mis tagab sujuva mitme tegevuse võimekuse. 3200 MHz mälu kella sagedus tagab kiire andmete juurdepääsu, võimaldades teil töötada tõhusalt mitme rakendusega korraga. M90a Gen 3 toetab kuni 64 GB maksimaalset sisemälu, võimaldades vajadusel tulevikus laiendamist.
Salvestusruumiks on M90a Gen 3-l 256 GB SSD, mis tagab kiired käivitamisajad ning kiire juurdepääsu teie failidele ja rakendustele. Tööjaam on varustatud DVD±RW optilise kettaseadmega, mis võimaldab mugavat andmete varundamist ja meediamängimist.
Ühenduvusvõimaluste hulka kuuluvad Wi-Fi 6E (802.11ax) ja Bluetooth 5.2 tehnoloogia, mis võimaldavad kiireid ja usaldusväärseid traadita ühendusi. Tööjaamal on ka Ethernet LAN-port and
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Protsessor | |
| Protsessori tootja | Intel |
| Protsessori perekond | Intel® Core™ i5 |
| Protsessori generatsioon | 12th gen Intel® Core™ i5 |
| Protsessori mudel | i5-12500 |
| Protsessori sagedus | 3 GHz |
| Protsessori võimendussagedus | 4.6 GHz |
| Protsessorituumad | 6 |
| Protsessori vahemälu | 18 MB |
| CardBusi tüüp | DMI4 |
| Ekraan | |
| Ekraani diagonaal | 60.5 cm |
| Ekraani resolutsioon | 1920 x 1080 pikslit |
| Puutetundlik ekraan | Ei |
| HD tüüp | Full HD |
| Loomulik kuvasuhe | 16:9 |
| Ekraani heledus | 250 cd/m² |
| Paneeli tüüp | IPS |
| RGB-värviruum | NTSC |
| Peegeldumisvastane ekraan | Yes |
| Värvigamma | 72 protsenti |
| Kaldenurk | 89 - 89 ° |
| Mälu | |
| Sisemälu | 8 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR4-SDRAM |
| Maksimaalne sisemälu | 64 GB |
| Mälupesad | 2 |
| Mälupesa tüüp | SO-DIMM |
| Mälu taktsagedus | 3200 MHz |
| Mälu kujutegur | DIMM/SO-DIMM |
| Salvesti | |
| Salvestusmaht kokku | 256 GB |
| Salvestusseade | SSD |
| Installitud SSD-de arv | 1 |
| Pooljuhtketta maht | 256 GB |
| NVMe | Jah |
| Pooljuhtketta liides | M.2, NVMe, PCI Express |
| Optilise seadme tüüp | DVD±RW |
| Integreeritud kaardilugeja | Yes |
| Graafikad | |
| Eraldi graafikaadapter | Ei |
| Eraldiseisva graafika adapteri mudel | Ei ole saadaval |
| Integreeritud graafikaadapter | Jah |
| 3 | Intel |
| Pardagraafika adapteri mudel | Intel UHD Graphics 770 |
| Tarkvara | |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 10 Pro |
| Operatsioonisüsteemi arhitektuur | 64-bit |
| Windows 11 tasuta versiooniuuendus | Ei |
| Operatsioonisüsteemi keel | Saksa keel |
| Võrgustumine | |
| WiFi | Jah |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| WiFi-standardid | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| WLAN-kontrolleri tootja | Intel |
| WLAN kontrolleri mudel | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Antenni tüüp | 2x2 |
| Ethernet LAN | Jah |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 100,1000 Mbit/s |
| Bluetooth | Jah |
| Bluetoothi versioon | 5.2 |
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Kaabliluku pesa | Jah |
| Kaabli luku pesa tüüp | Kensington |
| VESA paigaldamine | Jah |
| Pakendi sisu | |
| Hiir kaasa arvatud | Yes |
| Kaasas klaviatuur | Yes |
| Pesad & liidesed | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 3 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) A-tüüpi portide hulk | 3 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) C-tüüpi portide hulk | 1 |
| HDMI-portide arv | 1 |
| HDMI-versioon | 1.4 |
| DisplayPort arv | 1 |
| Kõrvaklapiväljundite arv | 3.5 |
| Kombineeritud kõrvaklappide/mikrofoni pesa | Jah |
| Toimimine | |
| Toote tüüp | All-in-One workstation |
| Emaplaadi kiip | Intel Q670 |
| Usaldusväärse platvormi moodul (TPM) | Jah |
| Võimsus | |
| AC-adapteri toide | 180 W |
| AC-adapteri sagedus | 50 - 60 Hz |
| AC-adapteri sisendpinge | 100 - 240 V |
| Audio | |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Jah |
| Kõlarite arv | 2 |
| RMS-nimivõimsus | 3 W |
| Kõlarite tootja | Harman Kardon |
| Helikiip | Realtek ALC256 |
| Helisüsteem | HD |
| Kaamera | |
| Sisseehitatud kaamera | Yes |
| Megapiksleid kokku | 5 MP |
| Privaatkaamera | Yes |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius (koos alusega) | 539.6 mm |
| Sügavus (koos alusega) | 216,3 mm |
| Kõrgus (koos alusega) | 472 mm |
| Kaal (koos jalaga) | 8,74 kg |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 5 - 35 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -20 - 60 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 20 - 80 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 20 - 80 protsenti |
| Kasutamiskõrgus | 0 - 3048 m |
| Kõrgus mittekasutamisel | 0 - 12192 m |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | ENERGY STAR, EPEAT Gold, ErP, RoHS, TCO |
| Protsessori spetsiifilised funktsioonid | |
| CPU konfiguratsioon (maksimaalne) | 1 |
| Ooterežiim | Yes |
| Inteli täiustatud SpeedStep-tehnoloogia | Yes |
| Intel® 64 | Yes |
| Intel®i Stable Image Platform Program (SIPP) funktsioon | Yes |
| Intel®i Virtualization-tehnoloogia (VT-X) | Jah |
| Execute Disable Bit | Jah |
| Intel®i Trusted Execution tehnoloogia | Jah |
| Intel®i VT-x koos laiendatud lehetabelitega (EPT) | Jah |
| Lisavõimalused | Ei |
| Intel®i Virtualization Technology Directed I/O seadmele | Jah |