Tootja: Lenovo
Mudel: F0GJ0033GE
EAN: 0196379895450
Lenovo IdeaCentre AIO 3 27IAP7. Toote tüüp: Kõik ühes PC. Ekraani diagonaal: 68,6 cm (27"), HD tüüp: Full HD, Ekraani resolutsioon: 1920 x 1080 pikslit, Paneeli tüüp: IPS. Protsessori perekond: Intel® Core™ i3, Protsessori sagedus: 1,5 GHz. Sisemälu: 8 GB, Sisemälu tüüp: DDR4-SDRAM. Salvestusmaht kokku: 512 GB, Salvestusseade: SSD. Pardagraafika adapteri mudel: Intel® UHD Graphics. Sisseehitatud kaamera. Installitud operatsioonisüsteem: Windows 11 Home. Toote värv: Must
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Protsessor | |
| Protsessori tootja | Intel |
| Protsessori perekond | Intel® Core™ i3 |
| Protsessori generatsioon | 12th gen Intel® Core™ i3 |
| Protsessori mudel | i3-1220P |
| Protsessori sagedus | 1,5 GHz |
| Protsessori võimendussagedus | 4.4 GHz |
| Protsessorituumad | 10 |
| Protsessori vahemälu | 12 MB |
| Seadistatav TDP-alamväärtus | 20 W |
| Ekraan | |
| Ekraani diagonaal | 68,6 cm |
| Ekraani resolutsioon | 1920 x 1080 pikslit |
| Puutetundlik ekraan | Ei |
| HD tüüp | Full HD |
| Paneeli tüüp | IPS |
| Mälu | |
| Sisemälu | 8 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR4-SDRAM |
| Maksimaalne sisemälu | 16 GB |
| Mälupesad | 2 |
| Mälupesa tüüp | SO-DIMM |
| Mälu taktsagedus | 3200 MHz |
| Salvesti | |
| Salvestusmaht kokku | 512 GB |
| Salvestusseade | SSD |
| SSD-ketta kogumaht | 512 GB |
| Installitud SSD-de arv | 1 |
| Pooljuhtketta maht | 512 GB |
| Pooljuhtketta liides | NVMe, PCI Express |
| NVMe | Jah |
| SSD-ketta mõõtmed | M.2 |
| Optilise seadme tüüp | Ei |
| Integreeritud kaardilugeja | Ei |
| Graafikad | |
| Eraldi graafikaadapter | Ei |
| 3 | Intel |
| Integreeritud graafikaadapter | Jah |
| Sisemodemi graafikaadapteri perekond | Intel® UHD Graphics |
| Pardagraafika adapteri mudel | Intel® UHD Graphics |
| Võrgustumine | |
| WiFi | Jah |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WiFi-standardid | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Antenni tüüp | 2x2 |
| Ethernet LAN | Jah |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 10,100,1000 Mbit/s |
| Bluetooth | Jah |
| Bluetoothi versioon | 5.2 |
| Tarkvara | |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Operatsioonisüsteemi arhitektuur | 64-bit |
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Kaabliluku pesa | Ei |
| Pakendi sisu | |
| Hiir kaasa arvatud | Yes |
| Kaasas klaviatuur | Yes |
| Sisendseadme mudel | Calliope |
| Pesad & liidesed | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| USB 2.0 portide arv | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) A-tüüpi portide hulk | 2 |
| HDMI-portide arv | 1 |
| HDMI-versioon | 1.4 |
| Toimimine | |
| Toote tüüp | Kõik ühes PC |
| Emaplaadi kiip | Intel® SoC |
| Usaldusväärse platvormi moodul (TPM) | Jah |
| Kaamera | |
| Sisseehitatud kaamera | Yes |
| Megapiksleid kokku | 5 MP |
| Võimsus | |
| AC-adapteri toide | 90 W |
| Audio | |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Jah |
| Kõlarite arv | 2 |
| RMS-nimivõimsus | 6 W |
| Sisseehitatud mikrofon | Yes |
| Helikiip | Realtek ALC256 |
| Helisüsteem | HD |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius (koos alusega) | 613,1 mm |
| Sügavus (koos alusega) | 200 mm |
| Kõrgus (koos alusega) | 472,9 mm |
| Kaal (koos jalaga) | 8,82 kg |
| Protsessori spetsiifilised funktsioonid | |
| CPU konfiguratsioon (maksimaalne) | 1 |
| Intel®i VT-x koos laiendatud lehetabelitega (EPT) | Jah |
| Lisavõimalused | Ei |
| Intel®i paindlik ligipääs mälule (Flex Memory Access) | Jah |
| Intel®i Virtualization Technology Directed I/O seadmele | Jah |
| Execute Disable Bit | Jah |
| Intel®i Virtualization-tehnoloogia (VT-X) | Jah |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | ENERGY STAR, ErP, RoHS |