Tootja: HP
Mudel: 23H22EA
EAN: 0195161244728
HP ProOne 440 G6. Toote tüüp: Kõik ühes PC. Ekraani diagonaal: 60,5 cm (23.8"), HD tüüp: Full HD, Ekraani resolutsioon: 1920 x 1080 pikslit, Puutetundlik ekraan. Protsessori perekond: Intel® Core™ i5, Protsessori sagedus: 2,3 GHz. Sisemälu: 16 GB, Sisemälu tüüp: DDR4-SDRAM. Salvestusmaht kokku: 512 GB, Salvestusseade: SSD. Sisseehitatud kaamera. Optilise seadme tüüp: DVD±RW. Installitud operatsioonisüsteem: Windows 10 Pro. Toote värv: Must, Hõbe
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Protsessor | |
| Protsessori tootja | Intel |
| Protsessori perekond | Intel® Core™ i5 |
| Protsessori generatsioon | 10th gen Intel® Core™ i5 |
| Protsessori mudel | i5-10500T |
| Protsessori sagedus | 2.3 GHz |
| Protsessori võimendussagedus | 3,8 GHz |
| Protsessorituumad | 6 |
| Protsessori harud | 12 |
| Protsessori vahemälu | 12 MB |
| Protsessori vahemälu tüüp | L3 |
| Süsteemi siinikiirus | 8 GT/s |
| Jahutusvõimsus (TDP) | 35 W |
| Seadistatav TDP alamväärtuse sagedus | 1.7 GHz |
| Seadistatav TDP-alamväärtus | 25 W |
| PCI Expressi konfiguratsioonid | 1x16, 2x8, 1x8+2x4 |
| PCI Expressi pesade versioon | 3.0 |
| Protsessori töörežiimid | 64-bit |
| Tjunction | 100 °C |
| Protsessori pesa | LGA 1200 (Socket H5) |
| Protsessori litograafia | 14 nm |
| Protsessori koodnimetus | Comet Lake |
| PCI Ekspressi siinide maksimum arv | 16 |
| Protsessori poolt toetatud maksimaalne operatiivmälu | 128 GB |
| Protsessori poolt toetatud mälu tüübid | DDR4-SDRAM |
| Protsessori poolt toetatud mälu kiirused | 2666 MHz |
| Protsessori poolt toetatud mälu maksimaalne taktsagedus | 41,6 GB/s |
| Ekraan | |
| Ekraani diagonaal | 60.5 cm |
| Ekraani resolutsioon | 1920 x 1080 pikslit |
| Puutetundlik ekraan | |
| HD tüüp | Full HD |
| Loomulik kuvasuhe | 16:9 |
| Ekraani heledus | 250 cd/m² |
| Paneeli tüüp | IPS |
| Peegeldumisvastane ekraan | |
| RGB-värviruum | NTSC |
| Värvigamma | 72 protsenti |
| Mälu | |
| Sisemälu | 16 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR4-SDRAM |
| Mälupesad | 1 |
| Mälupesa tüüp | SO-DIMM |
| Mälu taktsagedus | 2666 MHz |
| Mälu (pesad x suurus) | 1 x 16 GB |
| Mälu kujutegur | DIMM/SO-DIMM |
| ECC | |
| Salvesti | |
| Salvestusmaht kokku | 512 GB |
| Salvestusseade | SSD |
| SSD-ketta kogumaht | 512 GB |
| Installitud SSD-de arv | 1 |
| Pooljuhtketta maht | 512 GB |
| Pooljuhtketta liides | PCI Express, NVMe |
| NVMe | |
| SSD-ketta mõõtmed | M.2 |
| Optilise seadme tüüp | DVD±RW |
| Integreeritud kaardilugeja | |
| Ühilduvad mälukaardid | SD |
| Graafikad | |
| Eraldi graafikaadapter | |
| Eraldiseisva graafika adapteri mudel | Ei ole saadaval |
| Integreeritud graafikaadapter | |
| Pardagraafika adapteri mudel | Intel® UHD Graphics 630 |
| Integreeritud graafikakaardi maksimaalne mälu | 64 GB |
| Integreeritud graafikakaardi poolt toetatud monitoride arv | 3 |
| Integreeritud graafikaadapteri baassagedus | 350 MHz |
| Integreeritud graafikaadapteri dünaamiline sagedus | 1150 MHz |
| Integreeritud graafikakaardi DirectX-i versioon | 12.0 |
| Integreeritud graafikakaardi OpenGL-i versioon | 4.5 |
| Integreeritud graafikakaardi ID | 0x9BC8 |
| Tarkvara | |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 10 Pro |
| Operatsioonisüsteemi arhitektuur | 64-bit |
| Võrgustumine | |
| WiFi | |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WLAN-kontrolleri tootja | Intel |
| WiFi-standardid | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WLAN kontrolleri mudel | Intel Wi-Fi 6 AX201 |
| Antenni tüüp | 2x2 |
| Ethernet LAN | |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 10,100,1000 Mbit/s |
| Bluetooth | |
| Bluetoothi versioon | 5.0 |
| Disain | |
| Toote värv | Black, Silver |
| Päritoluriik | China |
| Pakendi sisu | |
| Hiir kaasa arvatud | |
| Klaviatuuri ühenduvus | Wired |
| Kaasas klaviatuur | |
| Kaubamärgile omased tunnused | |
| HP JumpStart | |
| HP kõlari tüüp | HP Dual Speakers |
| HP Support Assistant | |
| HP segment | Home |
| Pesad & liidesed | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 4 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) A-tüüpi portide hulk | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) C-tüüpi portide hulk | 1 |
| HDMI-portide arv | 1 |
| DisplayPort arv | 1 |
| Kõrvaklapiväljundite arv | 1 |
| Kombineeritud kõrvaklappide/mikrofoni pesa | |
| Toimimine | |
| Toote tüüp | Kõik ühes PC |
| Võimsus | |
| AC-adapteri toide | 90 W |
| Audio | |
| Sisseehitatud kõlar(id) | |
| Sisseehitatud mikrofon | |
| Kaamera | |
| Sisseehitatud kaamera | |
| Megapiksleid kokku | 5 MP |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius (koos alusega) | 539.3 mm |
| Sügavus (koos alusega) | 511 mm |
| Kõrgus (koos alusega) | 233 mm |
| Kaal (koos jalaga) | 7.75 kg |
| Laius (ilma aluseta) | 53.9 cm |
| Sügavus (ilma aluseta) | 23.3 cm |
| Kõrgus (ilma aluseta) | 51.1 cm |
| Kaal (ilma aluseta) | 7.75 kg |
| Pakendi laius | 660 mm |
| Pakendi sügavus | 245 mm |
| Pakendi kõrgus | 462 mm |
| Pakendi kaal | 11.6 kg |
| Protsessori spetsiifilised funktsioonid | |
| Intel®i VT-x koos laiendatud lehetabelitega (EPT) | |
| Lisavõimalused | |
| Intel® InTru™ 3D tehnoloogia | |
| Termojärelevalve tehnoloogiad | |
| Intel®i Secure Key tehnoloogia | |
| Thermal solution andmed | PCG 2015B |
| Intel®i Clear Video HD tehnoloogia (Intel® CVT HD) | |
| Intel®i AES uus juhend (Intel® AES-NI) | |
| Intel® Turbo Boost tehnoloogia | 2.0 |
| Intel®i hüper hargtöötlus tehnoloogia (Intel® HT Technology) | |
| Intel®i identiteedi kaitse tehnoloogia (Intel® IPT) | |
| Execute Disable Bit | |
| Inteli täiustatud SpeedStep-tehnoloogia | |
| Intel®i Trusted Execution tehnoloogia | |
| Intel® Quick Sync videotehnoloogia | |
| Mastaapsus | 1S |
| CPU konfiguratsioon (maksimaalne) | 1 |
| Ooterežiim | |
| Intel® 64 | |
| Intel®i Virtualization-tehnoloogia (VT-X) | |
| Protsessori pakendi suurus | 37.5 x 37.5 mm |
| Protsessori ARK ID | 199275 |
| Intel®i Software Guard Extensions (Intel® SGX) tarkvara | |
| Intel®i Clear Video tehnoloogia | |
| Intel®i Stable Image Platform Program (SIPP) funktsioon | |
| Intel®i Virtualization Technology Directed I/O seadmele | |
| Toetatud instruktsioonikogumikud | SSE4.1, SSE4.2, AVX 2.0 |
| Intel® OS Guard | |
| Muud funktsioonid | |
| Ekraani diagonaal (meetermõõdustik) | 60.5 cm |
| Infrapuna (IR) kaamera | |
| Intel® vPro™ platvormi sobivus | |
| Klaviatuuri tüüp | USB |
| Jätkusuutlikkus | |
| Säästvad tehnoloogiad ja materjalid | Low halogen |