Tootja: HP
Mudel: 9A8Q2EA
EAN: 0197961188806
HP Pavilion 32 -b1102ng. Toote tüüp: Kõik ühes PC. Ekraani diagonaal: 80 cm (31.5"), HD tüüp: 4K Ultra HD, Ekraani resolutsioon: 3840 x 2160 pikslit, Paneeli tüüp: IPS. Protsessori perekond: Intel® Core™ i5. Sisemälu: 32 GB, Sisemälu tüüp: DDR4-SDRAM. Salvestusmaht kokku: 1 TB, Salvestusseade: SSD. Pardagraafika adapteri mudel: Intel UHD Graphics 730. Sisseehitatud kaamera. Installitud operatsioonisüsteem: Windows 11 Home. Toote värv: Must
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Protsessor | |
| Protsessori tootja | Intel |
| Protsessori perekond | Intel® Core™ i5 |
| Protsessori generatsioon | 13th gen Intel® Core™ i5 |
| Protsessori mudel | i5-13400T |
| Protsessori võimendussagedus | 4.4 GHz |
| Protsessorituumad | 10 |
| Protsessori harud | 16 |
| Protsessori vahemälu | 20 MB |
| Protsessori vahemälu tüüp | L3 |
| Ekraan | |
| Ekraani diagonaal | 80 cm |
| Ekraani resolutsioon | 3840 x 2160 pikslit |
| Puutetundlik ekraan | Ei |
| HD tüüp | 4K Ultra HD |
| Ekraani heledus | 400 cd/m² |
| Paneeli tüüp | IPS |
| RGB-värviruum | DCI-P3 |
| Peegeldumisvastane ekraan | Yes |
| Värvigamma | 98 protsenti |
| Mälu | |
| Sisemälu | 32 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR4-SDRAM |
| Mälupesad | 2x SO-DIMM |
| Mälupesa tüüp | SO-DIMM |
| Mälu taktsagedus | 3200 MHz |
| Mälu (pesad x suurus) | 2 x 16 GB |
| Salvesti | |
| Salvestusmaht kokku | 1 TB |
| Salvestusseade | SSD |
| Installeeritud ketaste arv | 1 |
| SSD-ketta kogumaht | 1 TB |
| Installitud SSD-de arv | 1 |
| SSD-mälu tüüp | TLC |
| Pooljuhtketta maht | 1 TB |
| NVMe | Jah |
| Pooljuhtketta liides | PCI Express |
| SSD-ketta mõõtmed | M.2 |
| Optilise seadme tüüp | Ei |
| Integreeritud kaardilugeja | Yes |
| Graafikad | |
| Eraldi graafikaadapter | Ei |
| Eraldiseisva graafika adapteri mudel | Ei ole saadaval |
| 3 | Intel |
| Integreeritud graafikaadapter | Jah |
| Sisemodemi graafikaadapteri perekond | Intel® UHD Graphics |
| Pardagraafika adapteri mudel | Intel UHD Graphics 730 |
| Võrgustumine | |
| WiFi | Jah |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WiFi-standardid | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WLAN-kontrolleri tootja | Realtek |
| WLAN kontrolleri mudel | Realtek RTL8852BE |
| Antenni tüüp | 2x2 |
| Ethernet LAN | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| Bluetoothi versioon | 5.2 |
| Tarkvara | |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Proovitarkvara | McAfee LiveSafe, Microsoft office 365 |
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Värvi nimi | Sparkling black |
| Kasutuselevõtu aasta | 2023 |
| Pakendi sisu | |
| Hiire ühenduvus | Wireless |
| Hiir kaasa arvatud | Yes |
| Klaviatuuri ühenduvus | Wireless |
| Kaasas klaviatuur | Yes |
| Kaubamärgile omased tunnused | |
| HP segment | Home |
| Pesad & liidesed | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) C-tüüpi portide hulk | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) A-tüüpi portide hulk | 2 |
| HDMI-portide arv | 1 |
| HDMI-versioon | 2.0 |
| Kombineeritud kõrvaklappide/mikrofoni pesa | Jah |
| Toimimine | |
| Turu positsiooneerimine | Everyday |
| Toote tüüp | Kõik ühes PC |
| Emaplaadi kiip | Intel H770 |
| Audio | |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Jah |
| Kõlarite arv | 6 |
| Helisüsteem | B&O PLAY |
| Kaamera | |
| Sisseehitatud kaamera | Yes |
| Megapiksleid kokku | 5 MP |
| Võimsus | |
| AC-adapteri toide | 210 W |
| AC-adapteri sagedus | 50/60 Hz |
| AC-adapteri sisendpinge | 100 - 240 V |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius (koos alusega) | 714.4 mm |
| Sügavus (koos alusega) | 557.7 mm |
| Kõrgus (koos alusega) | 204.3 mm |
| Kaal (koos jalaga) | 14 kg |
| Pakendi laius | 875 mm |
| Pakendi sügavus | 285 mm |
| Pakendi kõrgus | 680 mm |
| Pakendi kaal | 20.5 kg |
| Muud funktsioonid | |
| Ekraani diagonaal (meetermõõdustik) | 80 cm |
| Toiteallikas | 210 W |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse järgimine | Yes |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | EPEAT Gold, ENERGY STAR |
| Tehnilised andmed | |
| Kaal | 14 kg |