Tootja: HP
Mudel: 6J9N3EA
EAN: 0196786065545
HP Pavilion 32 -b0252nw. Toote tüüp: Kõik ühes PC. Ekraani diagonaal: 80 cm (31.5"), HD tüüp: Quad HD, Ekraani resolutsioon: 2560 x 1440 pikslit, Paneeli tüüp: IPS. Protsessori perekond: Intel® Core™ i5, Protsessori sagedus: 1,8 GHz. Sisemälu: 16 GB, Sisemälu tüüp: DDR4-SDRAM. Salvestusmaht kokku: 1 TB, Salvestusseade: SSD. Eraldiseisva graafika adapteri mudel: NVIDIA® GeForce® GTX 1650. Sisseehitatud kaamera. Installitud operatsioonisüsteem: Windows 11 Home. Toote värv: Must
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
oreol.eu |
All-In-One PC HP AIO Pavilion Core i5-12400T, 16 GB, 1 TB SSD Windows 11 Home - OReol.eu | €1234.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Protsessor | |
| Protsessori tootja | Intel |
| Protsessori perekond | Intel® Core™ i5 |
| Protsessori generatsioon | 12th gen Intel® Core™ i5 |
| Protsessori mudel | i5-12400T |
| Protsessori sagedus | 1.8 GHz |
| Protsessori võimendussagedus | 4.2 GHz |
| Protsessorituumad | 6 |
| Protsessori harud | 12 |
| Protsessori vahemälu | 18 MB |
| Protsessori vahemälu tüüp | L3 |
| CardBusi tüüp | DMI4 |
| Ekraan | |
| Ekraani diagonaal | 80 cm |
| Ekraani resolutsioon | 2560 x 1440 pikslit |
| Puutetundlik ekraan | Ei |
| HD tüüp | Quad HD |
| Ekraani heledus | 350 cd/m² |
| Paneeli tüüp | IPS |
| Peegeldumisvastane ekraan | Yes |
| RGB-värviruum | sRGB |
| Värvigamma | 99 protsenti |
| Kaldenurk | -5 - 20 ° |
| Mälu | |
| Sisemälu | 16 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR4-SDRAM |
| Mälupesad | 2 |
| Mälupesa tüüp | SO-DIMM |
| Mälu taktsagedus | 3200 MHz |
| Mälu (pesad x suurus) | 2 x 8 GB |
| Mälu kujutegur | DIMM/SO-DIMM |
| Salvesti | |
| Salvestusmaht kokku | 1 TB |
| Salvestusseade | SSD |
| Installeeritud ketaste arv | 1 |
| SSD-ketta kogumaht | 1 TB |
| Installitud SSD-de arv | 1 |
| SSD-mälu tüüp | TLC |
| Pooljuhtketta maht | 1 TB |
| Pooljuhtketta liides | PCI Express, NVMe |
| NVMe | Jah |
| SSD-ketta mõõtmed | M.2 |
| Optilise seadme tüüp | Ei |
| Integreeritud kaardilugeja | Yes |
| Graafikad | |
| Eraldi graafikaadapter | Yes |
| Eraldiseisva graafikakaardiadapteri tootja | NVIDIA |
| Eraldiseisva graafika adapteri mudel | NVIDIA® GeForce® GTX 1650 |
| Eraldiseisva graafikakaardi mälu | 4 GB |
| Eraldiseisva graafika mälu tüüp | GDDR5 |
| Integreeritud graafikaadapter | Jah |
| 3 | Intel |
| Sisemodemi graafikaadapteri perekond | Intel® UHD Graphics |
| Pardagraafika adapteri mudel | Intel UHD Graphics 730 |
| Tarkvara | |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Võrgustumine | |
| WiFi | Jah |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WLAN-kontrolleri tootja | Realtek |
| WiFi-standardid | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Antenni tüüp | 2x2 |
| Ethernet LAN | Jah |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 10,100,1000 Mbit/s |
| Bluetooth | Jah |
| Bluetoothi versioon | 5.2 |
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Värvi nimi | Sparkling black |
| Kasutuselevõtu aasta | 2022 |
| Päritoluriik | China |
| Pakendi sisu | |
| Hiir kaasa arvatud | Yes |
| Kaasas klaviatuur | Yes |
| Klaviatuuri ühenduvus | Wireless |
| Kaubamärgile omased tunnused | |
| HP esikaamera | HP TrueVision 5MP |
| HP segment | Home |
| Pesad & liidesed | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) C-tüüpi portide hulk | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) A-tüüpi portide hulk | 2 |
| HDMI-versioon | 2.0 |
| DVI-port | Yes |
| Kombineeritud kõrvaklappide/mikrofoni pesa | Jah |
| Toimimine | |
| Turu positsiooneerimine | Everyday |
| Toote tüüp | Kõik ühes PC |
| Emaplaadi kiip | Intel H670 |
| Audio | |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Jah |
| Kõlarite arv | 6 |
| Kõlarite tootja | Bang & Olufsen |
| Sisseehitatud mikrofon | Yes |
| Helisüsteem | B&O PLAY |
| Kaamera | |
| Sisseehitatud kaamera | Yes |
| Megapiksleid kokku | 5 MP |
| Võimsus | |
| AC-adapteri toide | 210 W |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius (koos alusega) | 714.4 mm |
| Sügavus (koos alusega) | 557.7 mm |
| Kõrgus (koos alusega) | 204.3 mm |
| Kaal (koos jalaga) | 14 kg |
| Pakendi laius | 875 mm |
| Pakendi sügavus | 285 mm |
| Pakendi kõrgus | 680 mm |
| Pakendi kaal | 20.5 kg |
| Muud funktsioonid | |
| Ekraani raami tehnoloogia | Micro-Edge |
| Toiteallikas | 210 W |
| Keretüüp | All-in-One |
| Infrapuna (IR) kaamera | Yes |
| Ekraani diagonaal (meetermõõdustik) | 80 cm |
| Vabade sisemälu laienduspesade arv | 2 |
| Graafikaadapteri liides | PCIe x16 |
| Protsessori spetsiifilised funktsioonid | |
| Intel® 64 | Yes |
| Intel®i Virtualization-tehnoloogia (VT-X) | Jah |
| CPU konfiguratsioon (maksimaalne) | 1 |
| Execute Disable Bit | Jah |
| Ooterežiim | Yes |
| Intel®i Virtualization Technology Directed I/O seadmele | Jah |
| Inteli täiustatud SpeedStep-tehnoloogia | Yes |
| Lisavõimalused | Ei |
| Intel®i VT-x koos laiendatud lehetabelitega (EPT) | Jah |
| Tehnilised andmed | |
| Kaal | 14 kg |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | ENERGY STAR, EPEAT Gold |
| Jätkusuutlikkuse järgimine | Yes |