Tootja: HP
Mudel: 6J9M1EA
EAN: 0196786065446
HP Pavilion 24-ca1042nw. Toote tüüp: Kõik ühes PC. Ekraani diagonaal: 60,5 cm (23.8"), HD tüüp: Full HD, Ekraani resolutsioon: 1920 x 1080 pikslit, Paneeli tüüp: IPS. Protsessori perekond: AMD Ryzen™ 5. Sisemälu: 16 GB, Sisemälu tüüp: DDR4-SDRAM. Salvestusmaht kokku: 512 GB, Salvestusseade: SSD. Pardagraafika adapteri mudel: AMD Radeon Graphics. Sisseehitatud kaamera. Installitud operatsioonisüsteem: Windows 11 Home. Toote värv: Valge
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
oreol.eu |
All-In-One PC HP AiO HP Pavilion 24-ca1042nw Ryzen 5-5625U 24 FHD/16GB/512SSD PCIe/BT/WirelessKeyboard+Mouse/Win 11 Starry White - OReol.eu | €815.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Protsessor | |
| Protsessori tootja | AMD |
| Protsessori perekond | AMD Ryzen™ 5 |
| Protsessori mudel | 5625U |
| Protsessori võimendussagedus | 4.3 GHz |
| Protsessorituumad | 6 |
| Protsessori harud | 12 |
| Protsessori vahemälu | 16 MB |
| Protsessori vahemälu tüüp | L3 |
| Ekraan | |
| Ekraani diagonaal | 60.5 cm |
| Ekraani resolutsioon | 1920 x 1080 pikslit |
| Puutetundlik ekraan | Ei |
| HD tüüp | Full HD |
| Ekraani heledus | 250 cd/m² |
| Paneeli tüüp | IPS |
| Peegeldumisvastane ekraan | Yes |
| RGB-värviruum | NTSC |
| Värvigamma | 72 protsenti |
| Mälu | |
| Sisemälu | 16 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR4-SDRAM |
| Mälupesad | 2 |
| Mälu taktsagedus | 3200 MHz |
| Mälu (pesad x suurus) | 2 x 8 GB |
| Mälu kujutegur | DIMM/SO-DIMM |
| Salvesti | |
| Salvestusmaht kokku | 512 GB |
| Salvestusseade | SSD |
| Installeeritud ketaste arv | 1 |
| SSD-ketta kogumaht | 512 GB |
| Installitud SSD-de arv | 1 |
| Pooljuhtketta maht | 512 GB |
| Pooljuhtketta liides | PCI Express, NVMe |
| NVMe | Jah |
| SSD-ketta mõõtmed | M.2 |
| Optilise seadme tüüp | Ei |
| Graafikad | |
| Eraldi graafikaadapter | Ei |
| Eraldiseisva graafika adapteri mudel | Ei ole saadaval |
| Integreeritud graafikaadapter | Jah |
| Sisemodemi graafikaadapteri perekond | AMD Radeon Graphics |
| Pardagraafika adapteri mudel | AMD Radeon Graphics |
| Võrgustumine | |
| WiFi | Jah |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WLAN-kontrolleri tootja | Realtek |
| WiFi-standardid | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Antenni tüüp | 2x2 |
| Ethernet LAN | Jah |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 10,100,1000 Mbit/s |
| Bluetooth | Jah |
| Bluetoothi versioon | 5.2 |
| Tarkvara | |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Disain | |
| Toote värv | White |
| Kaabli luku pesa tüüp | Kensington |
| Kaabliluku pesa | Jah |
| Kasutuselevõtu aasta | 2022 |
| Päritoluriik | China |
| Pakendi sisu | |
| Kaasas klaviatuur | Yes |
| Klaviatuuri ühenduvus | Wireless |
| Kaubamärgile omased tunnused | |
| HP segment | Home |
| HP esikaamera | HP TrueVision 5MP |
| HP Software tagatud | McAfee LiveSafe Dropbox |
| Pesad & liidesed | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| USB 2.0 portide arv | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) C-tüüpi portide hulk | 1 |
| HDMI-portide arv | 2 |
| Kombineeritud kõrvaklappide/mikrofoni pesa | Jah |
| Toimimine | |
| Turu positsiooneerimine | Everyday |
| Toote tüüp | Kõik ühes PC |
| Kaamera | |
| Sisseehitatud kaamera | Yes |
| Megapiksleid kokku | 5 MP |
| Audio | |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Jah |
| Kõlarite arv | 2 |
| RMS-nimivõimsus | 8 W |
| Kõlarite tootja | Bang & Olufsen |
| Helisüsteem | B&O PLAY |
| Võimsus | |
| AC-adapteri toide | 120 W |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal (koos jalaga) | 6.4 kg |
| Laius (ilma aluseta) | 540,2 mm |
| Sügavus (ilma aluseta) | 171.2 mm |
| Kõrgus (ilma aluseta) | 427.8 mm |
| Kaal (ilma aluseta) | 6.4 kg |
| Pakendi laius | 641 mm |
| Pakendi sügavus | 277 mm |
| Pakendi kõrgus | 525 mm |
| Pakendi kaal | 10 kg |
| Muud funktsioonid | |
| Ekraani raami tehnoloogia | Micro-Edge |
| Ekraani diagonaal (meetermõõdustik) | 60.5 cm |
| Toiteallikas | 120 W |
| Infrapuna (IR) kaamera | Yes |
| Keretüüp | All-in-One |
| Vabade sisemälu laienduspesade arv | 2 |
| Tehnilised andmed | |
| Kaal | 6.4 kg |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse järgimine | Yes |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | ENERGY STAR, EPEAT Gold |