Tootja: HP
Mudel: 6J2Z5EA
EAN: 0196786022555
HP ENVY 34-c1437no. Toote tüüp: Kõik ühes PC. Ekraani diagonaal: 86,4 cm (34"), HD tüüp: 5K Ultrawide HD, Ekraani resolutsioon: 5120 x 2160 pikslit, Paneeli tüüp: IPS. Protsessori perekond: Intel® Core™ i9, Protsessori sagedus: 2,4 GHz. Sisemälu: 64 GB, Sisemälu tüüp: DDR5-SDRAM. Salvestusmaht kokku: 2 TB, Salvestusseade: SSD. Eraldiseisva graafika adapteri mudel: NVIDIA GeForce RTX 3080. Sisseehitatud kaamera. Installitud operatsioonisüsteem: Windows 11 Pro. Toote värv: Hõbe
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
m79.lv |
HP ENVY 34-c1437no 34" All-in-one -poytakone, Win 11 Pro (6J2Z5EA) 0196786022555 6J2Z5EAUUW (0196786022555) | €4805.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Protsessor | |
| Protsessori tootja | Intel |
| Protsessori perekond | Intel® Core™ i9 |
| Protsessori generatsioon | 12th gen Intel® Core™ i9 |
| Protsessori mudel | i9-12900 |
| Protsessori sagedus | 2.4 GHz |
| Protsessori võimendussagedus | 5.1 GHz |
| Protsessorituumad | 16 |
| Protsessori harud | 24 |
| Protsessori vahemälu | 30 MB |
| Protsessori vahemälu tüüp | L3 |
| CardBusi tüüp | DMI4 |
| Ekraan | |
| Ekraani diagonaal | 86.4 cm |
| Ekraani resolutsioon | 5120 x 2160 pikslit |
| Puutetundlik ekraan | Ei |
| HD tüüp | 5K Ultrawide HD |
| Loomulik kuvasuhe | 21:9 |
| Ekraani heledus | 500 cd/m² |
| Ekraani pind | Matt |
| Paneeli tüüp | IPS |
| Peegeldumisvastane ekraan | Yes |
| RGB-värviruum | DCI-P3 |
| Värvigamma | 98 protsenti |
| Kaldenurk | -5 - 20 ° |
| Mälu | |
| Sisemälu | 64 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR5-SDRAM |
| Mälupesad | 2 |
| Mälupesa tüüp | SO-DIMM |
| Mälu taktsagedus | 3600 MHz |
| Mälu (pesad x suurus) | 2 x 32 GB |
| Mälu kujutegur | DIMM/SO-DIMM |
| Salvesti | |
| Salvestusmaht kokku | 2 TB |
| Salvestusseade | SSD |
| Installeeritud ketaste arv | 1 |
| SSD-ketta kogumaht | 2 TB |
| Installitud SSD-de arv | 1 |
| Pooljuhtketta maht | 2 TB |
| SSD-mälu tüüp | TLC |
| NVMe | Jah |
| Pooljuhtketta liides | PCI Express, NVMe |
| SSD-ketta mõõtmed | M.2 |
| Optilise seadme tüüp | Ei |
| Integreeritud kaardilugeja | Yes |
| Graafikad | |
| Eraldi graafikaadapter | Yes |
| Eraldiseisva graafikakaardiadapteri tootja | NVIDIA |
| Eraldiseisva graafika adapteri mudel | NVIDIA GeForce RTX 3080 |
| Eraldiseisva graafikakaardi mälu | 8 GB |
| Eraldiseisva graafika mälu tüüp | GDDR6 |
| 3 | Intel |
| Integreeritud graafikaadapter | Jah |
| Sisemodemi graafikaadapteri perekond | Intel® UHD Graphics |
| Pardagraafika adapteri mudel | Intel UHD Graphics 770 |
| Võrgustumine | |
| WiFi | Jah |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WLAN-kontrolleri tootja | Intel |
| WiFi-standardid | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WLAN kontrolleri mudel | Intel Wi-Fi 6 AX201 |
| Antenni tüüp | 2x2 |
| Ethernet LAN | Jah |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 10,100,1000 Mbit/s |
| Bluetooth | Jah |
| Bluetoothi versioon | 5.0 |
| Tarkvara | |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Operatsioonisüsteemi arhitektuur | 64-bit |
| Disain | |
| Toote värv | Silver |
| Värvi nimi | Turbo silver rear cover, dark chrome logo, turbo silver aluminum base and stand |
| Kaabliluku pesa | Jah |
| Kaabli luku pesa tüüp | Kensington |
| Kasutuselevõtu aasta | 2022 |
| Päritoluriik | China |
| Pakendi sisu | |
| Hiir kaasa arvatud | Yes |
| Kaasas klaviatuur | Yes |
| Klaviatuuri ühenduvus | Wireless |
| Kaubamärgile omased tunnused | |
| HP kõlari tüüp | HP Dual Speakers |
| HP segment | Home |
| Pesad & liidesed | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) C-tüüpi portide hulk | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) A-tüüpi portide hulk | 4 |
| Thunderbolt 4 portide arv | 2 |
| HDMI-portide arv | 1 |
| Kombineeritud kõrvaklappide/mikrofoni pesa | Jah |
| USB Sleep-and-Charge funktsioon | Yes |
| USB Sleep-and-Charge pesad | 2 |
| Toimimine | |
| Turu positsiooneerimine | Premium |
| Toote tüüp | Kõik ühes PC |
| Emaplaadi kiip | Intel H670 |
| Kaamera | |
| Sisseehitatud kaamera | Yes |
| Megapiksleid kokku | 16 MP |
| Audio | |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Jah |
| Kõlarite arv | 2 |
| RMS-nimivõimsus | 4 W |
| Kõlarite tootja | Bang & Olufsen |
| Helisüsteem | B&O PLAY |
| Võimsus | |
| AC-adapteri toide | 330 W |
| AC-adapteri sagedus | 50 - 60 Hz |
| AC-adapteri sisendpinge | 100 - 240 V |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius (koos alusega) | 817.2 mm |
| Sügavus (koos alusega) | 223 mm |
| Kõrgus (koos alusega) | 368.4 mm |
| Kaal (koos jalaga) | 11.1 kg |
| Pakendi laius | 975 mm |
| Pakendi sügavus | 290 mm |
| Pakendi kõrgus | 665 mm |
| Pakendi kaal | 17.4 kg |
| Muud funktsioonid | |
| Ekraani raami tehnoloogia | Micro-Edge |
| Ekraani diagonaal (meetermõõdustik) | 86.4 cm |
| Keretüüp | All-in-One |
| Infrapuna (IR) kaamera | Yes |
| Vabade sisemälu laienduspesade arv | 2 |
| Protsessori spetsiifilised funktsioonid | |
| Intel®i Virtualization Technology Directed I/O seadmele | Jah |
| Inteli täiustatud SpeedStep-tehnoloogia | Yes |
| Lisavõimalused | Ei |
| Execute Disable Bit | Jah |
| Ooterežiim | Yes |
| Intel®i VT-x koos laiendatud lehetabelitega (EPT) | Jah |
| CPU konfiguratsioon (maksimaalne) | 1 |
| Intel®i Trusted Execution tehnoloogia | Jah |
| Intel® 64 | Yes |
| Intel®i Virtualization-tehnoloogia (VT-X) | Jah |
| Intel®i Stable Image Platform Program (SIPP) funktsioon | Yes |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse järgimine | Yes |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | ENERGY STAR, EPEAT Silver |
| Tehnilised andmed | |
| Kaal | 11.1 kg |