Tootja: HP
Mudel: 7B163EA
EAN: 0197961782943
HP EliteOne 870 G9. Toote tüüp: Kõik ühes PC. Ekraani diagonaal: 68,6 cm (27"), HD tüüp: Quad HD, Ekraani resolutsioon: 2560 x 1440 pikslit, Puutetundlik ekraan, Paneeli tüüp: IPS. Protsessori perekond: Intel® Core™ i5. Sisemälu: 16 GB, Sisemälu tüüp: DDR5-SDRAM. Salvestusmaht kokku: 512 GB, Salvestusseade: SSD. Pardagraafika adapteri mudel: Intel UHD Graphics 770. Sisseehitatud kaamera. Installitud operatsioonisüsteem: Windows 11 Pro. Toote värv: Valge
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pure-gaming.fr |
HP EliteOne 870 G9 Intel® Core™ i5 i5-13500 68.6 cm (27 ) 2560 x 1440 px Touchscreen 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD | €1799.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Protsessor | |
| Protsessori tootja | Intel |
| Protsessori perekond | Intel® Core™ i5 |
| Protsessori generatsioon | 13th gen Intel® Core™ i5 |
| Protsessori mudel | i5-13500 |
| Efficient-core base frequency | 1.8 GHz |
| Protsessori võimendussagedus | 4.8 GHz |
| Performance-core base frequency | 2.5 GHz |
| Tõhus põhituuma maksimaalne turbosagedus | 3.5 GHz |
| Jõudlus – põhituuma maksimaalne turbosagedus | 4.8 GHz |
| Performance cores | 6 |
| Efficient cores | 8 |
| Protsessorituumad | 14 |
| Protsessori harud | 20 |
| Protsessori vahemälu | 24 MB |
| Protsessori vahemälu tüüp | Smart Cache |
| Protsessori baasvõimsus | 65 W |
| Maksimaalne turbovõimsus | 154 W |
| Ekraan | |
| Ekraani diagonaal | 68,6 cm |
| Ekraani resolutsioon | 2560 x 1440 pikslit |
| Puutetundlik ekraan | Yes |
| HD tüüp | Quad HD |
| Ekraani heledus | 250 cd/m² |
| Paneeli tüüp | IPS |
| RGB-värviruum | NTSC |
| Peegeldumisvastane ekraan | Yes |
| Värvigamma | 72 protsenti |
| Mälu | |
| Sisemälu | 16 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR5-SDRAM |
| Mälupesad | 2 |
| Mälupesa tüüp | SO-DIMM |
| Mälu taktsagedus | 4800 MHz |
| Mälu (pesad x suurus) | 1 x 16 GB |
| Mälu kujutegur | DIMM/SO-DIMM |
| Salvesti | |
| Salvestusmaht kokku | 512 GB |
| Salvestusseade | SSD |
| SSD-ketta kogumaht | 512 GB |
| Installitud SSD-de arv | 1 |
| Pooljuhtketta maht | 512 GB |
| NVMe | Jah |
| Pooljuhtketta liides | PCI Express |
| SSD-ketta mõõtmed | M.2 |
| Optilise seadme tüüp | Ei |
| Graafikad | |
| Eraldi graafikaadapter | Ei |
| Eraldiseisva graafika adapteri mudel | Ei ole saadaval |
| 3 | Intel |
| Integreeritud graafikaadapter | Jah |
| Sisemodemi graafikaadapteri perekond | Intel® UHD Graphics |
| Pardagraafika adapteri mudel | Intel UHD Graphics 770 |
| Tarkvara | |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Võrgustumine | |
| WiFi | Jah |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| WiFi-standardid | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| WLAN-kontrolleri tootja | Intel |
| WLAN kontrolleri mudel | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Antenni tüüp | 2x2 |
| Ethernet LAN | Jah |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 10,1000,100 Mbit/s |
| Bluetooth | Jah |
| Bluetoothi versioon | 5.3 |
| Disain | |
| Toote värv | White |
| Kasutuselevõtu aasta | 2023 |
| Pakendi sisu | |
| Klaviatuuri ühenduvus | Wireless |
| Kaubamärgile omased tunnused | |
| HP kõlari tüüp | HP Dual Speakers |
| HP esikaamera | HP Webcam |
| HP segment | Business |
| Pesad & liidesed | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) A-tüüpi portide hulk | 3 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) C-tüüpi portide hulk | 1 |
| USB4 Gen 3x2 portide arv | 1 |
| HDMI-portide arv | 1 |
| HDMI-versioon | 1.4 |
| DisplayPort arv | 1 |
| Kombineeritud kõrvaklappide/mikrofoni pesa | Jah |
| Toimimine | |
| Turu positsiooneerimine | Business |
| Toote tüüp | Kõik ühes PC |
| Emaplaadi kiip | Intel Q670 |
| Usaldusväärse platvormi moodul (TPM) | Jah |
| Usaldusväärse platvormi moodul (TPM) | 2.0 |
| Võimsus | |
| AC-adapteri toide | 240 W |
| AC-adapteri sagedus | 50 - 60 Hz |
| AC-adapteri sisendpinge | 100 - 240 V |
| Audio | |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Jah |
| Kõlarite arv | 2 |
| RMS-nimivõimsus | 10 W |
| Kõlarite tootja | Bang & Olufsen |
| Kaamera | |
| Sisseehitatud kaamera | Yes |
| Megapiksleid kokku | 5 MP |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius (koos alusega) | 614 mm |
| Sügavus (koos alusega) | 247 mm |
| Kõrgus (koos alusega) | 599.5 mm |
| Kaal (koos jalaga) | 10.9 kg |
| Pakendi laius | 742 mm |
| Pakendi sügavus | 237 mm |
| Pakendi kõrgus | 640 mm |
| Pakendi kaal | 15.1 kg |
| Muud funktsioonid | |
| Ekraani diagonaal (meetermõõdustik) | 68.6 cm |
| Intel® vPro™ platvormi sobivus | Yes |