Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kõvaketta suurus | 3.5 " |
| Kõvakettamaht | 600 GB |
| Kõvaketta kiirus | 15000 RPM |
| Liides | SAS |
| Tüüp | HDD |
| Komponent | Server/tööjaam |
| Mäluseadme puhvri suurus | 16 MB |
| Kõvaketta peade arv | 8 |
| Kirjutamisotsing | 3,9 ms |
| Lugemisotsing | 3,4 ms |
| Keskmine latentsusaeg | 2 ms |
| Keskmine tõrkeintervall (MTBF) | 1600000 h |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 101,6 mm |
| Sügavus | 146,5 mm |
| Kõrgus | 25.4 mm |
| Kaal | 686 g |
| Võimsus | |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 16,35 W |
| Võimsustarve (jõudeajal) | 11,68 W |
| Talitluspinge | 5 / 12 V |
| Tehnilised andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84717050 |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 5 - 55 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 70 °C |
| Vibratsioon kasutamisel | 1 G |
| Vibratsioon mittekasutamisel | 3 G |
| Löögikoormus kasutamisel | 60 G |
| Löögikoormus mittekasutamisel | 300 G |