Tootja: HP
Mudel: 3A166EA
EAN: 0194850735004
HP 24-df0034ns. Toote tüüp: Kõik ühes PC. Ekraani diagonaal: 60,5 cm (23.8"), HD tüüp: Full HD, Ekraani resolutsioon: 1920 x 1080 pikslit, Paneeli tüüp: IPS. Protsessori perekond: Intel® Core™ i3, Protsessori sagedus: 1,2 GHz. Sisemälu: 8 GB, Sisemälu tüüp: DDR4-SDRAM. Salvestusmaht kokku: 512 GB, Salvestusseade: SSD. Pardagraafika adapteri mudel: Intel® UHD Graphics. Sisseehitatud kaamera. Installitud operatsioonisüsteem: Windows 10 Home. Toote värv: Valge
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.efecto2000.es |
HP 24-df0034ns | €649.99 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Protsessor | |
| Protsessori tootja | Intel |
| Protsessori perekond | Intel® Core™ i3 |
| Protsessori generatsioon | 10th gen Intel® Core™ i3 |
| Protsessori mudel | i3-1005G1 |
| Protsessori sagedus | 1.2 GHz |
| Protsessori võimendussagedus | 3.4 GHz |
| Protsessorituumad | 2 |
| Protsessori harud | 4 |
| Protsessori vahemälu | 4 MB |
| Protsessori vahemälu tüüp | L3 |
| Süsteemi siinikiirus | 4 GT/s |
| Jahutusvõimsus (TDP) | 15 W |
| Seadistatav TDP alamväärtuse sagedus | 0.9 GHz |
| Seadistatav TDP-alamväärtus | 13 W |
| Protsessori töörežiimid | 64-bit |
| PCI Expressi pesade versioon | 3.0 |
| Tjunction | 100 °C |
| Protsessori litograafia | 10 nm |
| Protsessori pesa | BGA 1526 |
| Protsessori poolt toetatud maksimaalne operatiivmälu | 64 GB |
| Protsessori poolt toetatud mälu tüübid | DDR4-SDRAM, LPDDR4-SDRAM |
| Protsessori poolt toetatud mälu kiirused | 3200,3733 MHz |
| Ekraan | |
| Ekraani diagonaal | 60.5 cm |
| Ekraani resolutsioon | 1920 x 1080 pikslit |
| Puutetundlik ekraan | Ei |
| HD tüüp | Full HD |
| Loomulik kuvasuhe | 16:9 |
| Ekraani heledus | 250 cd/m² |
| Paneeli tüüp | IPS |
| Peegeldumisvastane ekraan | Yes |
| RGB-värviruum | NTSC |
| Värvigamma | 72 protsenti |
| Mälu | |
| Sisemälu | 8 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR4-SDRAM |
| Mälupesad | 1 |
| Mälupesa tüüp | SO-DIMM |
| Mälu taktsagedus | 3200 MHz |
| Mälu (pesad x suurus) | 1 x 8 GB |
| Mälu kujutegur | DIMM/SO-DIMM |
| ECC | No |
| Salvesti | |
| Salvestusmaht kokku | 512 GB |
| Salvestusseade | SSD |
| SSD-ketta kogumaht | 512 GB |
| Installitud SSD-de arv | 1 |
| Pooljuhtketta maht | 512 GB |
| Pooljuhtketta liides | PCI Express, NVMe |
| NVMe | Jah |
| SSD-ketta mõõtmed | M.2 |
| Optilise seadme tüüp | Ei |
| Integreeritud kaardilugeja | Yes |
| Graafikad | |
| Eraldi graafikaadapter | Ei |
| Eraldiseisva graafika adapteri mudel | Ei ole saadaval |
| Integreeritud graafikaadapter | Jah |
| 3 | Intel |
| Pardagraafika adapteri mudel | Intel® UHD Graphics |
| Integreeritud graafikakaardi poolt toetatud monitoride arv | 3 |
| Integreeritud graafikaadapteri dünaamiline sagedus | 900 MHz |
| Integreeritud graafikaadapteri baassagedus | 300 MHz |
| Integreeritud graafikakaardi OpenGL-i versioon | 4.5 |
| Integreeritud graafikakaardi DirectX-i versioon | 12.0 |
| Integreeritud graafikakaardi ID | 0x8A56 |
| Võrgustumine | |
| WiFi | Jah |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WLAN-kontrolleri tootja | Realtek |
| WiFi-standardid | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Antenni tüüp | 2x2 |
| Ethernet LAN | Jah |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 10,100,1000 Mbit/s |
| Bluetooth | Jah |
| Bluetoothi versioon | 5.0 |
| Tarkvara | |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 10 Home |
| Operatsioonisüsteemi arhitektuur | 64-bit |
| Proovitarkvara | Microsoft Office 365, McAfee LiveSafe |
| Komplektis sisalduv tarkvara | Dropbox |
| Disain | |
| Toote värv | White |
| Pakendi sisu | |
| Hiir kaasa arvatud | Yes |
| Kaasas klaviatuur | Yes |
| Kaubamärgile omased tunnused | |
| HP kõlari tüüp | HP Dual Speakers |
| HP esikaamera | HP Privacy HD |
| Pesad & liidesed | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| USB 2.0 portide arv | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 2 |
| HDMI-portide arv | 1 |
| HDMI-versioon | 1.4 |
| Kombineeritud kõrvaklappide/mikrofoni pesa | Jah |
| Toimimine | |
| Toote tüüp | Kõik ühes PC |
| Kaamera | |
| Sisseehitatud kaamera | Yes |
| Kaamera HD tüüp | HD |
| Privaatkaamera | Yes |
| Audio | |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Jah |
| Kõlarite arv | 2 |
| RMS-nimivõimsus | 4 W |
| Sisseehitatud mikrofon | Yes |
| Võimsus | |
| AC-adapteri toide | 65 W |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius (koos alusega) | 540.8 mm |
| Sügavus (koos alusega) | 204.5 mm |
| Kõrgus (koos alusega) | 409.3 mm |
| Kaal (koos jalaga) | 5.85 kg |
| Laius (ilma aluseta) | 540.8 mm |
| Sügavus (ilma aluseta) | 204.5 mm |
| Kõrgus (ilma aluseta) | 409.3 mm |
| Kaal (ilma aluseta) | 5.85 kg |
| Pakendi laius | 497 mm |
| Pakendi sügavus | 235 mm |
| Pakendi kõrgus | 656 mm |
| Pakendi kaal | 9 kg |
| Muud funktsioonid | |
| Ekraani raami tehnoloogia | Micro-Edge |
| Ekraani diagonaal (meetermõõdustik) | 60.5 cm |
| Protsessori spetsiifilised funktsioonid | |
| Protsessori pakendi suurus | 50 x 25 mm |
| Intel®i Trusted Execution tehnoloogia | Ei |
| Termojärelevalve tehnoloogiad | Jah |
| Ooterežiim | Yes |
| Execute Disable Bit | Jah |
| Intel® Turbo Boost tehnoloogia | 2.0 |
| Intel®i hüper hargtöötlus tehnoloogia (Intel® HT Technology) | Jah |
| Intel®i AES uus juhend (Intel® AES-NI) | Jah |
| Intel® Quick Sync videotehnoloogia | Jah |
| CPU konfiguratsioon (maksimaalne) | 1 |
| Intel®i VT-x koos laiendatud lehetabelitega (EPT) | Jah |
| Protsessori ARK ID | 196588 |
| Intel®i Virtualization-tehnoloogia (VT-X) | Jah |
| Intel®i Software Guard Extensions (Intel® SGX) tarkvara | Jah |
| Intel®i Virtualization Technology Directed I/O seadmele | Jah |
| Intel® OS Guard | Jah |
| Intel® 64 | Yes |
| Intel®i Secure Key tehnoloogia | Jah |
| Intel®i TSX-NI tehnoloogia | Ei |
| Intel®i Stable Image Platform Program (SIPP) funktsioon | Ei |
| Lisavõimalused | Ei |
| Toetatud instruktsioonikogumikud | SSE4.1, SSE4.2, AVX 2.0, AVX-512 |