Tootja: HP
Mudel: 8J0T2EA
EAN: 0196548340873
HP 24-cb1108ng. Toote tüüp: Kõik ühes PC. Ekraani diagonaal: 60,5 cm (23.8"), HD tüüp: Full HD, Ekraani resolutsioon: 1920 x 1080 pikslit, Paneeli tüüp: IPS. Protsessori perekond: AMD Ryzen™ 3, Protsessori sagedus: 2,7 GHz. Sisemälu: 8 GB, Sisemälu tüüp: DDR4-SDRAM. Salvestusmaht kokku: 512 GB, Salvestusseade: SSD. Pardagraafika adapteri mudel: AMD Radeon Graphics. Sisseehitatud kaamera. Installitud operatsioonisüsteem: FreeDOS. Toote värv: Valge
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.easynotebooks.de |
HP 24-cb1108ng, 60,5 cm (23.8"), Full HD, AMD Ryzen? 3, 8 GB, 512 GB, FreeDOS | €479.52 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Protsessor | |
| Protsessori tootja | AMD |
| Protsessori perekond | AMD Ryzen™ 3 |
| Protsessori mudel | 5425U |
| Protsessori sagedus | 2.7 GHz |
| Protsessori võimendussagedus | 4.1 GHz |
| Protsessorituumad | 4 |
| Protsessori harud | 8 |
| Protsessori vahemälu | 8 MB |
| Protsessori vahemälu tüüp | L3 |
| Ekraan | |
| Ekraani diagonaal | 60.5 cm |
| Ekraani resolutsioon | 1920 x 1080 pikslit |
| Puutetundlik ekraan | Ei |
| HD tüüp | Full HD |
| Loomulik kuvasuhe | 16:9 |
| Ekraani heledus | 250 cd/m² |
| Paneeli tüüp | IPS |
| Peegeldumisvastane ekraan | Yes |
| RGB-värviruum | NTSC |
| Värvigamma | 72 protsenti |
| Mälu | |
| Sisemälu | 8 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR4-SDRAM |
| Mälupesad | 2 |
| Mälupesa tüüp | SO-DIMM |
| Mälu taktsagedus | 3200 MHz |
| Mälu (pesad x suurus) | 2 x 4 GB |
| Mälu kujutegur | DIMM/SO-DIMM |
| Salvesti | |
| Salvestusmaht kokku | 512 GB |
| Salvestusseade | SSD |
| Installeeritud ketaste arv | 1 |
| SSD-ketta kogumaht | 512 GB |
| Installitud SSD-de arv | 1 |
| Pooljuhtketta maht | 512 GB |
| NVMe | Jah |
| Pooljuhtketta liides | PCI Express |
| SSD-ketta mõõtmed | M.2 |
| Optilise seadme tüüp | Ei |
| Graafikad | |
| Eraldi graafikaadapter | Ei |
| Eraldiseisva graafika adapteri mudel | Ei ole saadaval |
| 3 | AMD |
| Integreeritud graafikaadapter | Jah |
| Sisemodemi graafikaadapteri perekond | AMD Radeon Graphics |
| Pardagraafika adapteri mudel | AMD Radeon Graphics |
| Võrgustumine | |
| WiFi | Jah |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WiFi-standardid | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WLAN-kontrolleri tootja | Realtek |
| WLAN kontrolleri mudel | Realtek RTL8822CE |
| Antenni tüüp | 2x2 |
| Ethernet LAN | Jah |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 10,1000,100 Mbit/s |
| Bluetooth | Jah |
| Bluetoothi versioon | 5.0 |
| Tarkvara | |
| Installitud operatsioonisüsteem | FreeDOS |
| Disain | |
| Toote värv | White |
| Värvi nimi | Starry white |
| Kaabli luku pesa tüüp | Kensington |
| Kaabliluku pesa | Jah |
| Kasutuselevõtu aasta | 2023 |
| Pakendi sisu | |
| Hiir kaasa arvatud | Yes |
| Klaviatuuri ühenduvus | Wired |
| Kaasas klaviatuur | Yes |
| Kaubamärgile omased tunnused | |
| HP kõlari tüüp | HP Dual Speakers |
| HP segment | Home |
| HP esikaamera | HP TrueVision HD |
| Pesad & liidesed | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| USB 2.0 portide arv | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 2 |
| HDMI-portide arv | 1 |
| HDMI-versioon | 1.4 |
| Kombineeritud kõrvaklappide/mikrofoni pesa | Jah |
| Toimimine | |
| Turu positsiooneerimine | Everyday |
| Toote tüüp | Kõik ühes PC |
| Audio | |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Jah |
| Kõlarite arv | 2 |
| Sisseehitatud mikrofon | Yes |
| Võimsus | |
| AC-adapteri toide | 90 W |
| AC-adapteri sagedus | 50 - 60 Hz |
| AC-adapteri sisendpinge | 100 - 240 V |
| Kaamera | |
| Sisseehitatud kaamera | Yes |
| Kaamera HD tüüp | HD |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius (koos alusega) | 540.6 mm |
| Sügavus (koos alusega) | 183.7 mm |
| Kõrgus (koos alusega) | 419 mm |
| Kaal (koos jalaga) | 5.37 kg |
| Pakendi laius | 641 mm |
| Pakendi sügavus | 277 mm |
| Pakendi kõrgus | 525 mm |
| Pakendi kaal | 8.8 kg |
| Muud funktsioonid | |
| Ekraani diagonaal (meetermõõdustik) | 60.5 cm |
| Keretüüp | All-in-One |
| Toiteallikas | 90 W |
| Tehnilised andmed | |
| Kaal | 5.37 kg |