Tootja: ASUS
Mudel: 90PT0371-M02SR0
EAN: 4711387146934
ASUS ExpertCenter E5 AiO 24 E5402WHAT-BA164X-TOUCH. Toote tüüp: Kõik ühes PC. Ekraani diagonaal: 60,5 cm (23.8"), HD tüüp: Full HD, Ekraani resolutsioon: 1920 x 1080 pikslit, Puutetundlik ekraan, Paneeli tüüp: IPS. Protsessori perekond: Intel® Core™ i5, Protsessori sagedus: 3,2 GHz. Sisemälu: 8 GB, Sisemälu tüüp: DDR4-SDRAM. Salvestusmaht kokku: 256 GB, Salvestusseade: SSD. Sisseehitatud kaamera. Installitud operatsioonisüsteem: Windows 11 Pro. Toote värv: Must
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Protsessor | |
| Protsessori tootja | Intel |
| Protsessori perekond | Intel® Core™ i5 |
| Protsessori generatsioon | 11th gen Intel® Core™ i5 |
| Protsessori mudel | i5-11500B |
| Protsessori sagedus | 3,2 GHz |
| Protsessori võimendussagedus | 4.6 GHz |
| Protsessorituumad | 6 |
| Protsessori vahemälu | 12 MB |
| Ekraan | |
| Ekraani diagonaal | 60.5 cm |
| Ekraani resolutsioon | 1920 x 1080 pikslit |
| Puutetundlik ekraan | Yes |
| HD tüüp | Full HD |
| Loomulik kuvasuhe | 16:9 |
| Ekraani heledus | 250 cd/m² |
| Paneeli tüüp | IPS |
| Peegeldumisvastane ekraan | Yes |
| RGB-värviruum | sRGB |
| Värvigamma | 100 protsenti |
| Mälu | |
| Sisemälu | 8 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR4-SDRAM |
| Mälupesad | 2 |
| Mälupesa tüüp | SO-DIMM |
| Mälu taktsagedus | 2666 MHz |
| Mälu (pesad x suurus) | 1 x 8 GB |
| Salvesti | |
| Salvestusmaht kokku | 256 GB |
| Salvestusseade | SSD |
| SSD-ketta kogumaht | 256 GB |
| Installitud SSD-de arv | 1 |
| Pooljuhtketta maht | 256 GB |
| Pooljuhtketta liides | PCI Express 3.0 |
| NVMe | Jah |
| SSD-ketta mõõtmed | M.2 |
| Optilise seadme tüüp | Ei |
| Integreeritud kaardilugeja | Yes |
| Ühilduvad mälukaardid | MMC, Mälupulk, SD |
| Graafikad | |
| Eraldi graafikaadapter | Ei |
| Eraldiseisva graafika adapteri mudel | Ei ole saadaval |
| Integreeritud graafikaadapter | Jah |
| 3 | Intel |
| Pardagraafika adapteri mudel | Intel® UHD Graphics |
| Tarkvara | |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Operatsioonisüsteemi arhitektuur | 64-bit |
| Võrgustumine | |
| WiFi | Jah |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WiFi-standardid | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Antenni tüüp | 2x2 |
| Ethernet LAN | Jah |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 10,100,1000 Mbit/s |
| Bluetooth | Jah |
| Bluetoothi versioon | 5.0 |
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Kaabli luku pesa tüüp | Kensington |
| Kaabliluku pesa | Jah |
| Pakendi sisu | |
| Hiire ühenduvus | Wireless |
| Hiir kaasas vaid valitud turgudel | Jah |
| Klaviatuur kaasas vaid valitud turgudel | Jah |
| Klaviatuuri ühenduvus | Wireless |
| Pesad & liidesed | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| USB 2.0 portide arv | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 3 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) C-tüüpi portide hulk | 1 |
| Intel® Thunderbolt 4 | Jah |
| Thunderbolt 4 portide arv | 1 |
| HDMI-portide arv | 1 |
| HDMI-versioon | 2.0a |
| DisplayPort arv | 1 |
| Kõrvaklapiväljundite arv | 1 |
| DC-pistik | Yes |
| Jadaportide kogus | 1 |
| Toimimine | |
| Toote tüüp | Kõik ühes PC |
| Emaplaadi kiip | Intel HM570 |
| Usaldusväärse platvormi moodul (TPM) | Jah |
| Usaldusväärse platvormi moodul (TPM) | 2.0 |
| BIOS-i parool | Jah |
| HDD kasutaja parool | Jah |
| Kaamera | |
| Sisseehitatud kaamera | Yes |
| Kaamera HD tüüp | HD |
| Privaatkaamera | Yes |
| Privaatsuse tüüp | Privaatsust tagav veebikaamera kate |
| Audio | |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Jah |
| Sisseehitatud mikrofon | Yes |
| Võimsus | |
| AC-adapteri toide | 150 W |
| AC-adapteri sagedus | 50 - 60 Hz |
| AC-adapteri sisendpinge | 100 - 240 V |
| AC-adapteri väljundpinge | 20 V |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius (koos alusega) | 541 mm |
| Sügavus (koos alusega) | 201 mm |
| Kõrgus (koos alusega) | 43,9 mm |
| Kaal (koos jalaga) | 7,1 kg |