Tootja: ASUS
Mudel: 90PT0391-M00290
EAN: 4711387030943
ASUS E1600WKAT-BD014X. Toote tüüp: All-in-One tablet PC. Ekraani diagonaal: 39,6 cm (15.6"), HD tüüp: HD, Ekraani resolutsioon: 1366 x 768 pikslit, Puutetundlik ekraan, Paneeli tüüp: TN. Protsessori perekond: Intel® Celeron® N, Protsessori sagedus: 1,1 GHz. Sisemälu: 4 GB, Sisemälu tüüp: DDR4-SDRAM. Salvestusmaht kokku: 128 GB, Salvestusseade: SSD. Sisseehitatud kaamera. Installitud operatsioonisüsteem: Windows 11 Pro. Toote värv: Must
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.easynotebooks.de |
ASUS E1600WKAT-BD014X, 39,6 cm (15.6"), HD, Intel® Celeron® N, 4 GB, 128 GB, Windows 11 Pro | €488.97 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Protsessor | |
| Protsessori tootja | Intel |
| Protsessori perekond | Intel® Celeron® N |
| Protsessori mudel | N4500 |
| Protsessori sagedus | 1,1 GHz |
| Protsessorituumad | 2 |
| Protsessori vahemälu | 4 MB |
| Ekraan | |
| Ekraani diagonaal | 39,6 cm |
| Ekraani resolutsioon | 1366 x 768 pikslit |
| Puutetundlik ekraan | |
| HD tüüp | HD |
| Loomulik kuvasuhe | 16:9 |
| Ekraani heledus | 220 cd/m² |
| Paneeli tüüp | TN |
| Peegeldumisvastane ekraan | |
| RGB-värviruum | NTSC |
| Värvigamma | 45 protsenti |
| Mälu | |
| Sisemälu | 4 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR4-SDRAM |
| Mälupesa tüüp | SO-DIMM |
| Mälu (pesad x suurus) | 1 x 4 GB |
| Salvesti | |
| Salvestusmaht kokku | 128 GB |
| Salvestusseade | SSD |
| SSD-ketta kogumaht | 128 GB |
| Installitud SSD-de arv | 1 |
| Pooljuhtketta maht | 128 GB |
| Pooljuhtketta liides | PCI Express 3.0 |
| NVMe | |
| SSD-ketta mõõtmed | M.2 |
| Integreeritud kaardilugeja | |
| Ühilduvad mälukaardid | MMC, SD |
| Graafikad | |
| Eraldi graafikaadapter | |
| Eraldiseisva graafika adapteri mudel | Ei ole saadaval |
| Integreeritud graafikaadapter | |
| Pardagraafika adapteri mudel | Intel® UHD Graphics |
| Tarkvara | |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Operatsioonisüsteemi arhitektuur | 64-bit |
| Võrgustumine | |
| WiFi | |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WiFi-standardid | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ethernet LAN | |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 10,100,1000 Mbit/s |
| Bluetooth | |
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Värvi nimi | Black |
| Kaabliluku pesa | |
| Kaabli luku pesa tüüp | Kensington |
| Pesad & liidesed | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 4 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) C-tüüpi portide hulk | 1 |
| HDMI-portide arv | 1 |
| HDMI-versioon | 1.4 |
| Kombineeritud kõrvaklappide/mikrofoni pesa | |
| DC-pistik | |
| Toimimine | |
| Turu positsiooneerimine | Business |
| Toote tüüp | All-in-One tablet PC |
| HDD kasutaja parool | |
| BIOS-i parool | |
| Kaamera | |
| Sisseehitatud kaamera | |
| Kaamera HD tüüp | HD |
| Audio | |
| Sisseehitatud kõlar(id) | |
| Võimsus | |
| AC-adapteri toide | 65 W |
| AC-adapteri sagedus | 50 - 60 Hz |
| AC-adapteri sisendpinge | 100 - 240 V |
| AC-adapteri väljundpinge | 19 V |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius (koos alusega) | 366 mm |
| Sügavus (koos alusega) | 248 mm |
| Kõrgus (koos alusega) | 190 mm |
| Kaal (koos jalaga) | 2,24 kg |
| Protsessori spetsiifilised funktsioonid | |
| CPU konfiguratsioon (maksimaalne) | 1 |