Tootja: ASUS
Mudel: 90PT0201-M06070
EAN: 4711081374572
ASUS A41GART-BD007R. Toote tüüp: All-in-One tablet PC. Ekraani diagonaal: 39,6 cm (15.6"), HD tüüp: HD, Ekraani resolutsioon: 1366 x 768 pikslit, Puutetundlik ekraan. Protsessori perekond: Intel® Celeron® N, Protsessori sagedus: 1,1 GHz. Sisemälu: 8 GB, Sisemälu tüüp: DDR4-SDRAM. Salvestusmaht kokku: 256 GB, Salvestusseade: SSD. Pardagraafika adapteri mudel: Intel® UHD Graphics 600. Sisseehitatud kaamera. Installitud operatsioonisüsteem: Windows 10 Pro. Toote värv: Must
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
oreol.eu |
All-In-One PC Asus All-In-One A41GART-BD007R Celeron N4020, 8 GB, 256 GB SSD Windows 10 Professional - OReol.eu | €545.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Protsessor | |
| Protsessori tootja | Intel |
| Protsessori perekond | Intel® Celeron® N |
| Protsessori mudel | N4020 |
| Protsessori sagedus | 1,1 GHz |
| Protsessorituumad | 2 |
| Protsessori vahemälu | 4 MB |
| Ekraan | |
| Ekraani diagonaal | 39,6 cm |
| Ekraani resolutsioon | 1366 x 768 pikslit |
| Puutetundlik ekraan | |
| HD tüüp | HD |
| Loomulik kuvasuhe | 16:9 |
| Ekraani heledus | 200 cd/m² |
| Ekraani pind | Gloss |
| RGB-värviruum | NTSC |
| Värvigamma | 45 protsenti |
| Mälu | |
| Sisemälu | 8 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR4-SDRAM |
| Mälupesa tüüp | SO-DIMM |
| Salvesti | |
| Salvestusmaht kokku | 256 GB |
| Salvestusseade | SSD |
| SSD-ketta kogumaht | 256 GB |
| Installitud SSD-de arv | 1 |
| Pooljuhtketta maht | 256 GB |
| Pooljuhtketta liides | SATA III |
| SSD-ketta mõõtmed | 2.5" |
| Optilise seadme tüüp | |
| Integreeritud kaardilugeja | |
| Ühilduvad mälukaardid | MMC, MS PRO, SD, SDHC, SDXC |
| Graafikad | |
| Eraldi graafikaadapter | |
| Eraldiseisva graafika adapteri mudel | Ei ole saadaval |
| Integreeritud graafikaadapter | |
| Pardagraafika adapteri mudel | Intel® UHD Graphics 600 |
| Võrgustumine | |
| WiFi | |
| Ethernet LAN | |
| Bluetooth | |
| Tarkvara | |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 10 Pro |
| Operatsioonisüsteemi arhitektuur | 64-bit |
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Värvi nimi | Black |
| Kaabliluku pesa | |
| Kaabli luku pesa tüüp | Kensington |
| Pesad & liidesed | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 4 |
| HDMI-portide arv | 1 |
| VGA (D-Sub) portide arv | 1 |
| Kõrvaklapiväljundite arv | 1 |
| Mikrofonisisend | |
| DC-pistik | |
| Toimimine | |
| Toote tüüp | All-in-One tablet PC |
| Usaldusväärse platvormi moodul (TPM) | |
| BIOS-i parool | |
| Audio | |
| Sisseehitatud kõlar(id) | |
| Sisseehitatud mikrofon | |
| Kaamera | |
| Sisseehitatud kaamera | |
| Kaamera HD tüüp | HD |
| Võimsus | |
| AC-adapteri sagedus | 50 - 60 Hz |
| AC-adapteri sisendpinge | 100 - 240 V |
| AC-adapteri väljundpinge | 19 V |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius (koos alusega) | 378 mm |
| Sügavus (koos alusega) | 247 mm |
| Kõrgus (koos alusega) | 105 mm |
| Kaal (koos jalaga) | 2 kg |
| Protsessori spetsiifilised funktsioonid | |
| Lisavõimalused | |
| Intel®i VT-x koos laiendatud lehetabelitega (EPT) | |
| CPU konfiguratsioon (maksimaalne) | 1 |
| Ooterežiim | |
| Execute Disable Bit | |
| Inteli täiustatud SpeedStep-tehnoloogia | |
| Intel®i Virtualization-tehnoloogia (VT-X) | |
| Intel®i Virtualization Technology Directed I/O seadmele | |
| Intel® 64 | |
| Intel®i Software Guard Extensions (Intel® SGX) tarkvara | |