Tootja: ASUS
Mudel: 90PT03G2-M00XV0
EAN: 0197105070394
ASUS A3402WBAK-WA148W. Toote tüüp: Kõik ühes PC. Ekraani diagonaal: 60,5 cm (23.8"), HD tüüp: Full HD, Ekraani resolutsioon: 1920 x 1080 pikslit. Protsessori perekond: Intel® Core™ i3. Sisemälu: 8 GB, Sisemälu tüüp: DDR4-SDRAM. Salvestusmaht kokku: 512 GB, Salvestusseade: SSD. Pardagraafika adapteri mudel: Intel® UHD Graphics. Sisseehitatud kaamera. Installitud operatsioonisüsteem: Windows 11 Home. Toote värv: Valge
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Protsessor | |
| Protsessori tootja | Intel |
| Protsessori perekond | Intel® Core™ i3 |
| Protsessori generatsioon | 12th gen Intel® Core™ i3 |
| Protsessori mudel | i3-1215U |
| Protsessori võimendussagedus | 4.4 GHz |
| Protsessorituumad | 6 |
| Protsessori vahemälu | 10 MB |
| Ekraan | |
| Ekraani diagonaal | 60.5 cm |
| Ekraani resolutsioon | 1920 x 1080 pikslit |
| Puutetundlik ekraan | |
| HD tüüp | Full HD |
| Ekraani heledus | 250 cd/m² |
| Peegeldumisvastane ekraan | |
| RGB-värviruum | sRGB |
| Värvigamma | 100 protsenti |
| Mälu | |
| Sisemälu | 8 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR4-SDRAM |
| Mälupesad | 2 |
| Mälupesa tüüp | SO-DIMM |
| Mälu (pesad x suurus) | 1 x 8 GB |
| Mälu kujutegur | DIMM/SO-DIMM |
| Salvesti | |
| Salvestusmaht kokku | 512 GB |
| Salvestusseade | SSD |
| SSD-ketta kogumaht | 512 GB |
| Installitud SSD-de arv | 1 |
| Pooljuhtketta maht | 512 GB |
| NVMe | |
| Pooljuhtketta liides | PCI Express 3.0 |
| SSD-ketta mõõtmed | M.2 |
| Optilise seadme tüüp | |
| Integreeritud kaardilugeja | |
| Graafikad | |
| Eraldi graafikaadapter | |
| Eraldiseisva graafika adapteri mudel | Ei ole saadaval |
| Integreeritud graafikaadapter | |
| Pardagraafika adapteri mudel | Intel® UHD Graphics |
| Tarkvara | |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Operatsioonisüsteemi arhitektuur | 64-bit |
| Proovitarkvara | 1-month trial for new Microsoft 365 customers. Credit card required. |
| Võrgustumine | |
| WiFi | |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WiFi-standardid | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Antenni tüüp | 2x2 |
| Ethernet LAN | |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 10,100,1000 Mbit/s |
| Bluetooth | |
| Bluetoothi versioon | 5.1 |
| Disain | |
| Toote värv | White |
| Värvi nimi | White |
| Kaabli luku pesa tüüp | Kensington |
| Kaabliluku pesa | |
| Kasutuselevõtu aasta | 2022 |
| On/off nupp | |
| Pakendi sisu | |
| Hiire ühenduvus | Wireless |
| Hiir kaasa arvatud | |
| Klaviatuuri ühenduvus | Wireless |
| Kaasas klaviatuur | |
| Klaviatuuri keel | Hispaania |
| Pesad & liidesed | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| USB 2.0 portide arv | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 3 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) C-tüüpi portide hulk | 1 |
| HDMI-portide arv | 2 |
| HDMI-versioon | 1.4 |
| Kombineeritud kõrvaklappide/mikrofoni pesa | |
| DC-pistik | |
| Toimimine | |
| Toote tüüp | Kõik ühes PC |
| Usaldusväärse platvormi moodul (TPM) | |
| BIOS-i parool | |
| HDD kasutaja parool | |
| Võimsus | |
| AC-adapteri toide | 90 W |
| AC-adapteri sagedus | 50 - 60 Hz |
| AC-adapteri sisendpinge | 100 - 240 V |
| AC-adapteri väljundpinge | 19 V |
| Audio | |
| Sisseehitatud kõlar(id) | |
| Sisseehitatud mikrofon | |
| Helisüsteem | Sonic Master |
| Kaamera | |
| Sisseehitatud kaamera | |
| Kaamera HD tüüp | HD |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius (koos alusega) | 539 mm |
| Sügavus (koos alusega) | 165 mm |
| Kõrgus (koos alusega) | 423 mm |
| Kaal (koos jalaga) | 5,4 kg |
| Pakendi laius | 650 mm |
| Pakendi sügavus | 195 mm |
| Pakendi kõrgus | 565 mm |
| Pakendi kaal | 6,51 kg |
| Protsessori spetsiifilised funktsioonid | |
| Intel®i Virtualization-tehnoloogia (VT-X) | |
| CPU konfiguratsioon (maksimaalne) | 1 |
| Intel®i Virtualization Technology Directed I/O seadmele | |
| Intel®i VT-x koos laiendatud lehetabelitega (EPT) | |
| Execute Disable Bit | |
| Lisavõimalused | |
| Intel®i paindlik ligipääs mälule (Flex Memory Access) | |