Tootja: Acer
Mudel: DQ.BFSEP.008
EAN: 4711121222283
Acer Aspire C24-1650. Toote tüüp: Kõik ühes PC. Ekraani diagonaal: 60,5 cm (23.8"), HD tüüp: Full HD, Ekraani resolutsioon: 1920 x 1080 pikslit, Paneeli tüüp: LCD. Protsessori perekond: Intel® Core™ i5. Sisemälu: 8 GB, Sisemälu tüüp: DDR4-SDRAM. Salvestusmaht kokku: 512 GB, Salvestusseade: SSD. Pardagraafika adapteri mudel: Intel Iris Xe Graphics. Sisseehitatud kaamera. Installitud operatsioonisüsteem: Windows 11 Home. Toote värv: Hõbe
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
oreol.eu |
All-In-One PC Acer All-In-One Aspire C24-1650 Core i5-1135G7, 8 GB, 512 GB SSD Windows 11 Home - OReol.eu | €707.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Protsessor | |
| Protsessori tootja | Intel |
| Protsessori perekond | Intel® Core™ i5 |
| Protsessori generatsioon | 11th gen Intel® Core™ i5 |
| Protsessori mudel | i5-1135G7 |
| Protsessori võimendussagedus | 4.2 GHz |
| Protsessorituumad | 4 |
| Protsessori vahemälu | 8 MB |
| Seadistatav TDP ülemväärtuse sagedus | 2.4 GHz |
| Seadistatav TDP ülemväärtus | 28 W |
| Seadistatav TDP alamväärtuse sagedus | 0.9 GHz |
| Seadistatav TDP-alamväärtus | 12 W |
| Ekraan | |
| Ekraani diagonaal | 60.5 cm |
| Ekraani resolutsioon | 1920 x 1080 pikslit |
| Puutetundlik ekraan | |
| HD tüüp | Full HD |
| Loomulik kuvasuhe | 16:9 |
| Paneeli tüüp | LCD |
| Mälu | |
| Sisemälu | 8 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR4-SDRAM |
| Maksimaalne sisemälu | 32 GB |
| Salvesti | |
| Salvestusmaht kokku | 512 GB |
| Salvestusseade | SSD |
| SSD-ketta kogumaht | 512 GB |
| Installitud SSD-de arv | 1 |
| Pooljuhtketta maht | 512 GB |
| Pooljuhtketta liides | PCI Express |
| Optilise seadme tüüp | |
| Integreeritud kaardilugeja | |
| Graafikad | |
| Eraldi graafikaadapter | |
| Eraldiseisva graafika adapteri mudel | Ei ole saadaval |
| Integreeritud graafikaadapter | |
| Pardagraafika adapteri mudel | Intel Iris Xe Graphics |
| Tarkvara | |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Operatsioonisüsteemi arhitektuur | 64-bit |
| Võrgustumine | |
| WiFi | |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WiFi-standardid | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ethernet LAN | |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 10,100,1000 Mbit/s |
| Bluetooth | |
| Bluetoothi versioon | 5.0 |
| Disain | |
| Toote värv | Silver |
| Pakendi sisu | |
| Hiir kaasa arvatud | |
| Hiire ühenduvus | Wireless |
| Klaviatuuri ühenduvus | Wireless |
| Kaasas klaviatuur | |
| Pesad & liidesed | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| USB 2.0 portide arv | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) A-tüüpi portide hulk | 2 |
| HDMI-portide arv | 1 |
| Kombineeritud kõrvaklappide/mikrofoni pesa | |
| DC-pistik | |
| Toimimine | |
| Toote tüüp | Kõik ühes PC |
| Võimsus | |
| AC-adapteri toide | 65 W |
| Kaamera | |
| Sisseehitatud kaamera | |
| Privaatkaamera | |
| Privaatsuse tüüp | Privaatsust tagav veebikaamera kate |
| Audio | |
| Sisseehitatud kõlar(id) | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius (koos alusega) | 489,9 mm |
| Sügavus (koos alusega) | 37,1 mm |
| Kõrgus (koos alusega) | 379,6 mm |
| Kaal (koos jalaga) | 4 kg |
| Protsessori spetsiifilised funktsioonid | |
| Intel®i Software Guard Extensions (Intel® SGX) tarkvara | |
| Intel®i Virtualization Technology Directed I/O seadmele | |
| CPU konfiguratsioon (maksimaalne) | 1 |
| Lisavõimalused | |
| Intel®i VT-x koos laiendatud lehetabelitega (EPT) | |
| Ooterežiim | |
| Intel®i Trusted Execution tehnoloogia | |
| Intel®i Stable Image Platform Program (SIPP) funktsioon | |
| Intel®i Virtualization-tehnoloogia (VT-X) | |