Tootja: Tristar
Mudel: KR-3150
EAN: 8713016100580
Tristar KR-3150. Puhastamise tüüp: Kuiv, Õhufiltreerimine: HEPA, Mustuse eraldamise meetod: Tsüklon. Tolmukoguja tüüp: Kotita, Toote värv: Must, Hõbe, Mustusemahutavus kuivas olekus: 0,2 l. Toiteallikas: Patarei, Tööaeg: 15 min, Aku pinge: 10,65 V. Kaal: 800 g. Pakendi laius: 137 mm, Pakendi sügavus: 100 mm, Pakendi kõrgus: 440 mm
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Võimsus | |
| Toiteallikas | Patarei |
| Tööaeg | 15 min |
| Maksimaalne võimsus | 90 W |
| Akutehnoloogia | Liitiumioon (Li-Ion) |
| Imemisvõimsus | 12000 Pa |
| Aku mahutavus | 2,5 Ah |
| Aku pinge | 10,65 V |
| Disain | |
| Tolmukoguja tüüp | Kotita |
| Toote värv | Must, Hõbe |
| Mustusemahutavus kuivas olekus | 0,2 l |
| Harja kuju | Nelinurkne |
| Toimimine | |
| Puhastamise tüüp | Kuiv |
| HEPA klass | HEPA 10 |
| Õhufiltreerimine | HEPA |
| Müratase | 72 dB |
| Mustuse eraldamise meetod | Tsüklon |
| Pakendi sisu | |
| Teleskoobi kokkupanemine | |
| Laadimisalus | |
| Mitmeotstarbeline hari | |
| Kõva põranda otsik | |
| Juhend | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 800 g |
| Logistika andmed | |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 8,5 kg |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 6 tk |
| Tooteid kaubaaluse kohta | 180 tk |
| Tooteid ühendveokonteineri kohta (20 jalga) | 4326 tk |
| Tooteid ühendveokonteineri kohta (40 jalga) | 8820 tk |
| Põhikasti (välimise) laius | 310 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 289 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 450 mm |
| Pakendi andmed | |
| Pakendite arv | 1 |
| Pakendi laius | 137 mm |
| Pakendi sügavus | 100 mm |
| Pakendi kõrgus | 440 mm |
| Pakendi kaal | 1,25 kg |