Tootja: Tefal
Mudel: TY6751WO
EAN: 3221614004445
Tefal TY6751WO. Puhastamise tüüp: Kuiv, Õhufiltreerimine: Tsüklon, Mustuse eraldamise meetod: Tsüklon. Tolmukoguja tüüp: Kotita, Toote värv: Sinine, Harja kuju: Nelinurkne. Toiteallikas: Patarei, Tööaeg: 45 min, Laadimisaeg: 5 h. Kaal: 2,5 kg, Laius: 178 mm, Sügavus: 271 mm. Tolmumaht: 0,6 l
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
oreol.eu |
Vertikālais putekļsūcējs Tefal Dual Force 2in1 TY6751 - OReol.eu | €150.00 |
|
eltek.lv |
Tefal Dual Force TY6751 | €162.29 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Võimsus | |
| Toiteallikas | Patarei |
| Tööaeg | 45 min |
| Laadimisaeg | 5 h |
| Akutehnoloogia | Liitiumioon (Li-Ion) |
| AC-sisendpinge | 21.6 V |
| Disain | |
| Tolmukoguja tüüp | Kotita |
| Toote värv | Sinine |
| Harja kuju | Nelinurkne |
| Toimimine | |
| Puhastamise tüüp | Kuiv |
| Kiiruste arv | 2 |
| Mustuse eraldamise meetod | Tsüklon |
| Õhufiltreerimine | Tsüklon |
| Müratase | 79 dB |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 178 mm |
| Sügavus | 271 mm |
| Kõrgus | 1130 mm |
| Kaal | 2,5 kg |
| Muud funktsioonid | |
| Tolmumaht | 0,6 l |