Tootja: Samsung
Mudel: VS03R6523J1/GE
EAN: 8801643771737
Samsung VS6500 vacuum 2in1. Puhastamise tüüp: Kuiv, Mustuse eraldamise meetod: Tsüklon/veefilter, Müratase: 83 dB. Tolmukoguja tüüp: Kotita, Toote värv: Kuld, Mustusemahutavus kuivas olekus: 0,5 l. Toiteallikas: Patarei, Tööaeg: 30 min, Laadimisaeg: 3 h. Kaal: 2,8 kg
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.emundia.si |
SAMSUNG VS6500 sesalnik 2v1 VS03R6523J1/GE | €209.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Võimsus | |
| Toiteallikas | Patarei |
| Tööaeg | 30 min |
| Laadimisaeg | 3 h |
| Akutehnoloogia | Liitiumioon (Li-Ion) |
| Maksimaalne võimsus | 170 W |
| Aku pinge | 21,6 V |
| Disain | |
| Tolmukoguja tüüp | Kotita |
| Toote värv | Kuld |
| Mustusemahutavus kuivas olekus | 0,5 l |
| Toimimine | |
| Puhastamise tüüp | Kuiv |
| Mustuse eraldamise meetod | Tsüklon/veefilter |
| Müratase | 83 dB |
| Pakendi sisu | |
| Teleskoobi kokkupanemine | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 2,8 kg |
| Ergonoomika | |
| Pestav filter | |