Tootja: Samsung
Mudel: VS15T7033R1/SB
EAN: 8806090393723
Samsung VS15T7033R1/SB. Puhastamise tüüp: Kuiv, Õhufiltreerimine: HEPA, Mustuse eraldamise meetod: Tsüklon. Tolmukoguja tüüp: Kotita, Toote värv: Piparmündi värv, Mustusemahutavus kuivas olekus: 0,8 l. Toiteallikas: Patarei, Tööaeg: 20 min, Laadimisaeg: 3,5 h. Kaal: 2,57 kg, Laius: 250 mm, Sügavus: 215 mm. Kogus pakis: 1 tk
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.tet.lv |
Putekļu sūcējs Samsung Jet 70 Easy VS15T7033R1/SB | €351.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Võimsus | |
| Toiteallikas | Patarei |
| Tööaeg | 20 min |
| Laadimisaeg | 3,5 h |
| Akutehnoloogia | Liitiumioon (Li-Ion) |
| Imemisvõimsus | 150 AW |
| Aku pinge | 21,6 V |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 410 W |
| AC-sisendpinge | 100-240 V |
| Aku tüüp | Sisseehitatud |
| AC-sisendsagedus | 50-60 Hz |
| Disain | |
| Tolmukoguja tüüp | Kotita |
| Toote värv | Piparmündi värv |
| Mustusemahutavus kuivas olekus | 0,8 l |
| Sisseehitatud ekraan | |
| Kuvamise tüüp | LED |
| Harja kuju | Nelinurkne |
| Toimimine | |
| Puhastamise tüüp | Kuiv |
| Puhastatavad pinnad | Paljas põrand, Vaip, Kõva põrand, Trepiastmed, Polster |
| Turbo | |
| Muutuv võimsus | |
| Filtreerimissüsteem | |
| Mustuse eraldamise meetod | Tsüklon |
| Õhufiltreerimine | HEPA |
| Müratase | 86 dB |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 250 mm |
| Sügavus | 215 mm |
| Kõrgus | 1123 mm |
| Kaal | 2,57 kg |
| Ergonoomika | |
| Pestav filter | |
| Pestav tolmukott | |
| LED-indikaatorid | |
| Pakendi sisu | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Juhend | |
| Pakendi andmed | |
| Pakendite arv | 1 |