Tootja: Rowenta
Mudel: RH1129WO
EAN: 3221616037687
Rowenta X-NANO ESSENTIAL RH1129WO. Puhastamise tüüp: Kuiv, Mustuse eraldamise meetod: Tsüklon, Müratase: 82 dB. Tolmukoguja tüüp: Kotita, Toote värv: Lilla, Alumiinium, Harja kuju: Nelinurkne. Toiteallikas: Patarei, Maksimaalne sisendvõimsus: 100 W, Tööaeg: 40 min. Kaal: 2,21 kg, Laius: 24,5 mm, Sügavus: 24,8 mm. Pakendi laius: 118 mm, Pakendi sügavus: 620 mm, Pakendi kõrgus: 340 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.emundia.si |
ROWENTA pokončni sesalnik X-Nano Essential RH1129WO | €139.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Võimsus | |
| Toiteallikas | Patarei |
| Maksimaalne sisendvõimsus | 100 W |
| Tööaeg | 40 min |
| Laadimisaeg | 3 h |
| Akutehnoloogia | Liitiumioon (Li-Ion) |
| Imemisvõimsus | 20 AW |
| Aku pinge | 14,4 V |
| Pistiku tüüp | Tüüp C |
| Disain | |
| Tolmukoguja tüüp | Kotita |
| Toote värv | Lilla, Alumiinium |
| Harja kuju | Nelinurkne |
| Toimimine | |
| Puhastamise tüüp | Kuiv |
| Muutuv võimsus | Jah |
| Kiiruste arv | 2 |
| Päritoluriik | Hiina |
| Müratase | 82 dB |
| Mustuse eraldamise meetod | Tsüklon |
| Pakendi sisu | |
| Kaasas harjad | Puhastushari |
| Teleskoobi kokkupanemine | Jah |
| Polstriotsik kaasa arvatud | Jah |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 24,5 mm |
| Sügavus | 24,8 mm |
| Kõrgus | 114 mm |
| Kaal | 2,21 kg |
| Tehnilised andmed | |
| Filtri mudel | ZR009010 |
| Muud funktsioonid | |
| Tolmumaht | 0,4 l |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 118 mm |
| Pakendi sügavus | 620 mm |
| Pakendi kõrgus | 340 mm |
| Pakendi kaal | 3,59 kg |
| Logistika andmed | |
| Tooteid kaubaaluse kohta | 60 tk |
| Tooteid ühendveokonteineri kohta (20 jalga) | 960 tk |
| Tooteid ühendveokonteineri kohta (40 jalga) | 1992 tk |