Tootja: Hoover
Mudel: 39300762
EAN: 8059019009834
Hoover H-HANDY 700 Express HH710T 011. Puhastamise tüüp: Kuiv, Õhufiltreerimine: EPA, Mustuse eraldamise meetod: Filtreerimine. Tolmukoguja tüüp: Kotita, Toote värv: Titaanium, Mustusemahutavus kuivas olekus: 0,15 l. Toiteallikas: Patarei, Tööaeg: 12 min, Laadimisaeg: 3 h. Kaal: 660 g, Laius: 418 mm, Sügavus: 66 mm. Pakendi laius: 511 mm, Pakendi sügavus: 235 mm, Pakendi kõrgus: 80 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.emundia.si |
HOOVER ročni akumulatorski sesalnik HH710T 011 | €117.90 |
|
www.pointer-it.si |
Sesalec Hoover HH710T 011 | €140.81 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Võimsus | |
| Toiteallikas | Patarei |
| Tööaeg | 12 min |
| Laadimisaeg | 3 h |
| Akutehnoloogia | Liitium |
| Aku pinge | 11,1 V |
| Aku tüüp | Sisseehitatud |
| Disain | |
| Tolmukoguja tüüp | Kotita |
| Toote värv | Titaanium |
| Mustusemahutavus kuivas olekus | 0,15 l |
| Toimimine | |
| Puhastamise tüüp | Kuiv |
| Õhufiltreerimine | EPA |
| Mustuse eraldamise meetod | Filtreerimine |
| Mootori võimsus | 120 W |
| Pakendi sisu | |
| Laadimisalus | |
| LED valgustusega hari | |
| Funktsioonid | |
| Kaubamärgispetsiifilised omadused | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 418 mm |
| Sügavus | 66 mm |
| Kõrgus | 69 mm |
| Kaal | 660 g |
| Kaal (ilma aksessuaarideta) | 660 g |
| Ergonoomika | |
| Isepuhastuv filter | |
| Pestav filter | |
| Aku tühi indikaator | |
| Seinale kinnitatav | |
| Tarvikute hoiustamine | |
| Ergonoomiline käepide | |
| Aku | |
| Aku laetuse indikaator | |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 511 mm |
| Pakendi sügavus | 235 mm |
| Pakendi kõrgus | 80 mm |
| Muud funktsioonid | |
| Kummiraakel | |