Tootja: Hoover
Mudel: 39400899
EAN: 8016361000032
Hoover H-FREE 700 HF722AFG 011. Puhastamise tüüp: Kuiv, Õhufiltreerimine: Kangas. Tolmukoguja tüüp: Kotita, Toote värv: Titaanium, Mustusemahutavus kuivas olekus: 0,7 l. LED-indikaatorid: Staatus. Toiteallikas: Patarei, Tööaeg: 35 min, Laadimisaeg: 5 h. Kaubamärgispetsiifilised omadused: Finger tip controls
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.topbiz.fr |
Hoover H-FREE 700 HF722AFG 011 aspirateur de table Titane Sans sac | €147.25 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Võimsus | |
| Toiteallikas | Patarei |
| Tööaeg | 35 min |
| Laadimisaeg | 5 h |
| Esialgne laadimisaeg | 12 h |
| Akutehnoloogia | Liitiumioon (Li-Ion) |
| Toetatud akude arv | 6 |
| Aku pinge | 22 V |
| Disain | |
| Tolmukoguja tüüp | Kotita |
| Toote värv | Titaanium |
| Värvi nimi | Brushed Titanium |
| Mustusemahutavus kuivas olekus | 0,7 l |
| Rataste materjal | Kumm |
| Toimimine | |
| Puhastamise tüüp | Kuiv |
| Sobib igat tüüpi pindadele | |
| Pinna valimine | |
| Allergiahooldus | |
| Turbo | |
| Muutuv võimsus | |
| Filtreerimissüsteem | |
| Kiiruste arv | 2 |
| Õhufiltreerimine | Kangas |
| Hõbeiooni tehnoloogia | |
| Pakendi sisu | |
| Kaasasolevate akude arv | 1 tk |
| Polstriotsik kaasa arvatud | |
| Mini turbohari | |
| Motoriseeritud otsak | |
| Piluotsik | |
| LED valgustusega hari | |
| Eriotsik | 2in1 dusting and furniture nozzle |
| Radiaatori hari | Ei |
| Tolmuhari | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pet hair remover | |
| Ergonoomika | |
| Lihtne juhtimissüsteem | |
| Vertikaalne hoiustamine | |
| Pehme käepide | |
| Laadimisindikaator | |
| Aku tühi indikaator | |
| Harjase kiirvabastussüsteem | |
| LED-indikaatorid | Staatus |
| Lihtsalt tühjendatav konteiner | |
| Sõrmeotstega juhitavad nupud | |
| Funktsioonid | |
| Kaubamärgispetsiifilised omadused | Finger tip controls |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 230 mm |
| Sügavus | 250 mm |
| Kõrgus | 1157 mm |
| Kaal (ilma aksessuaarideta) | 3 kg |
| Kaal | 3 kg |
| Aku | |
| Aku laetuse indikaator | |
| Muud funktsioonid | |
| Tolmumaht | 0,7 l |
| Teleskooptoru | |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 793 mm |
| Pakendi sügavus | 312 mm |
| Pakendi kõrgus | 165 mm |
| Pakendi kaal | 5,6 kg |