Tootja: Grundig
Mudel: GMN2000
EAN: 4013833627395
Grundig VCH 6130. Puhastamise tüüp: Kuiv & märg. Toote värv: Must, Hõbe, Mustusemahutavus kuivas olekus: 0,5 l, Mustusemahutavus märjas olekus: 0,15 l. Juhtme pikkus: 2 m. Toiteallikas: Patarei, Tööaeg: 10 min, Laadimisaeg: 14 h. Kaal: 1,2 kg, Laius: 130 mm, Sügavus: 100 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
oreol.eu |
Rokas putekļu sūcēji Grundig VCH 6130 - OReol.eu | €52.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Võimsus | |
| Toiteallikas | Patarei |
| Tööaeg | 10 min |
| Laadimisaeg | 14 h |
| Akutehnoloogia | Nikkel-metallhüdriid (NiMH) |
| Aku pinge | 7,2 V |
| Toimimine | |
| Puhastamise tüüp | Kuiv & märg |
| Filtreerimissüsteem | |
| Disain | |
| Toote värv | Must, Hõbe |
| Mustusemahutavus kuivas olekus | 0,5 l |
| Mustusemahutavus märjas olekus | 0,15 l |
| Pakendi sisu | |
| Teleskoobi kokkupanemine | |
| Polstriotsik kaasa arvatud | |
| Hariotsik | |
| Juhend | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 130 mm |
| Sügavus | 100 mm |
| Kõrgus | 390 mm |
| Kaal | 1,2 kg |
| Ergonoomika | |
| Pestav filter | |
| Juhtme pikkus | 2 m |
| Laadimisindikaator | |
| Seinale kinnitatav | |