Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Disain | |
| Tolmukoguja tüüp | Kotita |
| Toote värv | Hõbe |
| Toimimine | |
| Puhastamise tüüp | Kuiv |
| Pakendi sisu | |
| Teleskoobi kokkupanemine | |
| Tolmukott kaasa arvatud | Jah |
| Piluotsik | |
| Võimsus | |
| Tööaeg | 12 min |
| Laadimisaeg | 16 h |
| Akutehnoloogia | Nikkel-metallhüdriid (NiMH) |
| Aku pinge | 14,4 V |
| AC-sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 138 mm |
| Sügavus | 368 mm |
| Kõrgus | 110 mm |
| Kaal | 1,2 kg |
| Ergonoomika | |
| Aku tühi indikaator | |