Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Toimimine | |
| Toote värv | Must, Hõbe |
| Pikkusasendite arv | 20 |
| Minimaalne juuksepikkus | 2 mm |
| Maksimaalne juuksepikkus | 4,1 cm |
| Lõikuri laius | 4 cm |
| Sobib tervele kehale | |
| Hooldusvabad terad | |
| Võimsus | |
| Tööaeg | 45 min |
| Taaslaetav | |
| Laadimisaeg | 12 h |
| AC-sisendpinge | 100 - 240 V |
| Patareiga töötav | |
| Vooluvõrk | |
| Pakendi sisu | |
| Laadija | |
| Kaelahari | |
| Koos õliga | |
| Juuksekamm | |
| Ergonoomika | |
| Veekindel | |
| Muud funktsioonid | |
| Beard length range | 41 mm |