Tootja: Zyxel
Mudel: NR5101-EUZNV2F
EAN: 4718937626953
Zyxel NR5101 on laua peale asetatav pöördruuter, mis pakub kiiret ja usaldusväärset Wi-Fi-ühendust teie kodu- või väikekontorivõrgus. Sellel ruuteril on topeltriba tugi, mis tähendab, et see võib töötada nii 2,4 GHz kui ka 5 GHz sagedusaladel samaaegselt. Wi-Fi 6 (802.11ax) toega saab see anda andmeedastuskiiruse kuni 1773 Mbit/s.
Turvalisuse tagamiseks toetab Zyxel NR5101 WPA2 ja WPA3 krüpteerimisalgoritme ning sellel on ka täiustatud funktsioonid, nagu MAC-aadressi filter, IP-aadressi filter, DoS-rünnaku ennetamine, võrguaadressi tõlge (NAT), tulemüür, URL-i filter ja osariikliku paketikontroll (SPI).
Ruuteril on kuus sisemist ja välisantenni, mida saab eemaldada ja asendada, ning seal on SMA-tüüpi antenniühendused, mis pakuvad antenni võimendust kuni 5 dBi. USB jagamise toe abil saate selle ruuteriga ühendada printereid, väliseid kõvakettaid või muid USB-seadmeid ja jagada neid oma võrgus olevate teiste kasutajatega.
Zyxel NR5101-l on kaks Gigabit Ethernet LAN-porti ja üks USB 2.0 port juhtmega ühendamiseks ning seda saab hõlpsasti haldada veebipõhise liidese abil. Sellel on ka funktsioone, näiteks SSID-põhine VLAN-i omistamine, LAN-i, LTE, toite, USB ja WLAN-i jaoks LED-märgutuled, lähtestusnupp ja WPS-nupp.
See laua peale asetatav ruuter mõõdab 205 mm x 100 mm x 100 mm ja kaalub 600 g ning see on sobilik kasutamiseks erinevates töötingimustes, selle töötemperatuurivahemik on 0 ° C kuni 40 ° C ja töötamise suhteline niiskusvahemik on 10% kuni 90%. See pakend sisaldab LAN-kaableid, käsiraamatut, kiiret käivitusjuhendit ja garantii kaarti.
Zyxel NR5101 sobib ideaalselt neile, kes soovivad saada kiiret ja usaldusväärset internetiühendust ning turvalist võrgukeskkonda kodukasutuseks ja väikekontorites.
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
direkt.jacob.de |
Zyxel NR5101 WLAN-Router 5G AX1800 Dual-Band Gigabit Ethernet (NR5101-EUZNV2F) (geöffnet) | €538.62 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Võrgustumine | |
| Ethernet LAN | |
| Ethernet LAN-liidese tüüp | Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 10,100,1000 Mbit/s |
| SSID-based VLAN assignment | |
| USB jagamine | |
| Juhtmevaba LAN-i omadused | |
| Wi-Fi laineala | Kaks sagedusala (2,4 GHz / 5 GHz) |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WLAN edastuskiirus (max) | 1773 Mbit/s |
| WiFi-standardid | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WLAN edastuskiirus (esimene laineala) | 573 Mbit/s |
| WLAN edastuskiirus (teine laineala) | 1200 Mbit/s |
| Modulatsioon | 16-QAM, 64-QAM, 256-QAM, QPSK |
| Võimsus | |
| Toiteallika tüüp | DC (alalisvool) |
| Toiteallikas | 24 W |
| Väline toiteadapter | |
| Antenn | |
| Antenni kujundus | Sisemine & väline |
| Antennipistmiku tüüp | SMA |
| Antennivõimenduse tase (maksimaalne) | 5 dBi |
| Antennide arv | 6 |
| Eemaldatav antenn /eemaldatavad antennid | |
| WAN-ühendus | |
| Ethernet WAN | |
| DSL WAN | |
| SIM kaardi ava | |
| 3G/4G USB modemi ühilduvus | |
| WAN-ühenduse tüüp | RJ-45 |
| Disain | |
| Toote tüüp | Laua peale asetatav ruuter |
| Toote värv | Valge |
| Märgutuli | |
| LED-indikaatorid | LAN, LTE, Võimsus, USB, WLAN |
| Sisse/välja lüliti | |
| Päritoluriik | Ühendkuningriik |
| Turvalisus | |
| Turvaalgoritmid | WPA2, WPA3 |
| Tulemüür | |
| Stateful Packet Inspection (SPI) | |
| DoS-rünnakute ennetamine | |
| MAC-aadresside filtreerimine | |
| IP-aadresside filtreerimine | |
| URL-i filtreerimine | |
| Võrguaadresside transleerimine (NAT) | |
| Mobiilivõrk | |
| Mobiilsidevõrgu põlvkond | 5G |
| 3G | |
| 4G | |
| 5G | |
| 2G-standardid | Edge, GPRS, GSM |
| 3G-standardid | DC-HSDPA, DC-HSPA+, UMTS |
| 4G-standardid | LTE-TDD & LTE-FDD |
| SIM-kaardi tüüp | MicroSIM |
| Pesad & liidesed | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 2 |
| USB port | |
| USB 2.0 portide arv | 1 |
| DC-pistik | |
| Pakendi sisu | |
| Kaablid kaasa arvatud | LAN (RJ-45) |
| AC-adapter kaasa arvatud | |
| Garantiikaart | |
| Juhend | |
| Kiirstardi juhend | |
| Juhtimisfunktsioonid | |
| Veebipõhine haldus | |
| Lähtestusnupp | |
| WPS-nupp | |
| MIMO | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Sügavus | 100 mm |
| Kõrgus | 205 mm |
| Kaal | 600 g |
| Laius | 100 mm |
| Töötingimused | |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -30 - 70 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 10 - 90 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 5 - 95 protsenti |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85176990 |
| Põhikasti (välimise) laius | 360 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 386 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 283 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 8,7 kg |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 6 tk |
| Süsteeminõuded | |
| Toetatud mobiilsed operatsioonisüsteemid | |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 247 mm |
| Pakendi sügavus | 170 mm |
| Pakendi kõrgus | 120 mm |
| Pakendi kaal | 1,6 kg |