Tootja: Zyxel
Mudel: LTE7480-M804-EUZNV1F
EAN: 4718937610846
Zyxel LTE7480-M804. Wi-Fi laineala: Üks sagedusala (2,4 GHz), Wi-Fi standard: Wi-Fi 4 (802.11n), WLAN edastuskiirus (max): 300 Mbit/s. Ethernet LAN-liidese tüüp: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused: 10,100,1000 Mbit/s, Võrgustandardid: IEEE 802.2, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3u. Mobiilsidevõrgu põlvkond: 4G. Toote värv: Valge, LED-indikaatorid: LTE, Staatus, WLAN. Kaablid kaasa arvatud: Vahelduvvool, LAN (RJ-45)
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
oreol.eu |
Maršrutētāji (Router) ZyXEL LTE7480-M804 (LTE7480-M804-EUZNV1F) - OReol.eu | €146.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Võrgustumine | |
| Ethernet LAN | |
| Ethernet LAN-liidese tüüp | Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 10,100,1000 Mbit/s |
| Võrgustandardid | IEEE 802.2, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3u |
| Portide suunamine | |
| Pordi aktiveerimine | |
| Dünaamiline DNS (DDNS) | |
| VPN Passthrough | |
| Juhtmevaba LAN-i omadused | |
| Wi-Fi laineala | Üks sagedusala (2,4 GHz) |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| WLAN edastuskiirus (max) | 300 Mbit/s |
| WiFi-standardid | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Võimsus | |
| Toiteallika tüüp | Internet elektrivõrgu kaudu (PoE) |
| Power over Ethernet tugi | |
| Antenn | |
| Antenni kujundus | Sisemodem |
| Antennivõimenduse tase (maksimaalne) | 7 dBi |
| WAN-ühendus | |
| SIM kaardi ava | |
| 3G/4G USB modemi ühilduvus | |
| Turvalisus | |
| Tulemüür | |
| DoS-rünnakute ennetamine | |
| MAC-aadresside filtreerimine | |
| IP-aadresside filtreerimine | |
| URL-i filtreerimine | |
| Võrguaadresside transleerimine (NAT) | |
| Mobiilivõrk | |
| Mobiilsidevõrgu põlvkond | 4G |
| 3G | |
| 4G | |
| Disain | |
| Toote värv | Valge |
| LED-indikaatorid | LTE, Staatus, WLAN |
| Pesad & liidesed | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| USB port | |
| Pakendi sisu | |
| Kaablid kaasa arvatud | Vahelduvvool, LAN (RJ-45) |
| Garantiikaart | |
| Kiirstardi juhend | |
| Protokollid | |
| DHCP-server | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 1,1 kg |
| Sügavus | 255 mm |
| Laius | 254 mm |
| Kõrgus | 59 mm |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85176990 |
| Töötingimused | |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 5 - 95 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 5 - 95 protsenti |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | -40 - 60 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 70 °C |
| Juhtimisfunktsioonid | |
| Lähtestusnupp | |
| Funktsioonid | |
| Sertifikaat | CE, WEEE |
| Pakendi andmed | |
| Kaasnevate toodete arv | 1 tk |