Tootja: Zyxel
Mudel: LTE3202-M437-EUZNV1F
EAN: 4718937619269
Zyxel LTE3202-M437 juhtmevaba ruuter võimaldab teil nautida sujuvat võrku nii kodus kui ka kontoris. Sellel on SIM-kaardi tugi, mis toetab 4G mobiilside põlvkonda, mis võimaldab hoida oma seadet ühendatuna ka liikvel olles.
See kaalub vaid 270 g ning selle mõõtmed on 72,2 mm x 163,5 mm x 146,6 mm, mis muudab selle tõeliselt kergesti kaasaskantavaks. Kasutusvõimalused on laiad, kuna seade on kavandatud töötamaks vahemikus 0 - 40°C ning võimaldab suhtelist õhuniiskust kuni 90%, samuti saab seda hoida ümbritseva õhu niiskuse juures kuni 95%.
Zyxel LTE3202-M437 juhtmevaba ruuter toetab IEEE 802.11b/g/n ehk WiFi standardeid, samuti toetab see ühte sagedusala ehk Single-band (2,4 GHz), mis võimaldab ühendada seadmeid kiirusega kuni 300 Mbit/s. Võrguühendus tuleb RJ-45 ühenduse kaudu ning seade toetab Ethernet LAN-ühendust kiirusega 10/100/1000 Mbit/s.
Ruuteri DC-pistiku kaudu ühendades annab seade välja 12 V pinget ja 1 A voolu. Toiteallika tüüp on alalisvool ehk DC.
Zyxel LTE3202-M437 juhtmevaba ruuter on disainitud Hiinas, kus see on valmistatud. Lisapakendis on kaasas AC-adapter, võrgukaabel, kiirstardi juhend ning seade ise. Seade kaalub koos pakendiga 567 g ning selle suurus on 156 mm x 88 mm x 184 mm. Juhtmevaba ruuteri pakend sisaldab ka HDMI-pordi ning VGA-pistiku tuge, et tagada võimalikult lai ühilduvus mis tahes seadmega.
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
oreol.eu |
Маршрутизаторы (Router) ZyXEL LTE3202-M437 (LTE3202-M437-EUZNV1F) - OReol.eu | €111.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Võrgustumine | |
| Ethernet LAN | |
| Ethernet LAN-liidese tüüp | Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 10,100,1000 Mbit/s |
| Kaabeldustehnoloogia | 10/100/1000Base-T(X) |
| Võrgustandardid | IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Portide suunamine | |
| Dünaamiline DNS (DDNS) | |
| Juhtmevaba jaotussüsteemi (WDS) sild | |
| VPN Passthrough | |
| Juhtmevaba LAN-i omadused | |
| Wi-Fi laineala | Üks sagedusala (2,4 GHz) |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| WLAN edastuskiirus (max) | 300 Mbit/s |
| WiFi-standardid | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Võimsus | |
| Toiteallika tüüp | DC (alalisvool) |
| Väljundpinge | 12 V |
| Väljundvool | 1 A |
| Antenn | |
| Antenni kujundus | Väline |
| Antennipistmiku tüüp | SMA |
| Antennide arv | 2 |
| Eemaldatav antenn /eemaldatavad antennid | |
| WAN-ühendus | |
| Ethernet WAN | |
| SIM kaardi ava | |
| 3G/4G USB modemi ühilduvus | |
| WAN-ühenduse tüüp | RJ-45 |
| Turvalisus | |
| Tulemüür | |
| Võrguaadresside transleerimine (NAT) | |
| Mobiilivõrk | |
| Mobiilsidevõrgu põlvkond | 4G |
| 3G | |
| 4G | |
| 5G | |
| 2G-standardid | Edge, GPRS |
| 3G-standardid | DC-HSPA+, HSPA+, HSUPA, UMTS |
| 4G-standardid | LTE |
| SIM-kaardi tüüp | MicroSIM |
| Pesad & liidesed | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 4 |
| USB port | |
| DC-pistik | |
| Pakendi sisu | |
| AC-adapter kaasa arvatud | |
| Kiirstardi juhend | |
| Protokollid | |
| DHCP-server | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Sügavus | 146,6 mm |
| Laius | 163,5 mm |
| Kaal | 270 g |
| Kõrgus | 72,2 mm |
| Töötingimused | |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 5 - 95 protsenti |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 70 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 10 - 90 protsenti |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85176990 |
| Juhtimisfunktsioonid | |
| Lähtestusnupp | |
| WPS-nupp | |
| Disain | |
| Päritoluriik | Hiina |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 184 mm |
| Pakendi sügavus | 156 mm |
| Pakendi kõrgus | 88 mm |
| Pakendi kaal | 567 g |