Tootja: Zyxel
Mudel: EX3300-T0-EU01V1F
EAN: 4718937618422
Zyxel EX3300-T0 on kõrge jõudlusega juhtmevaba ruuter, mis on loodud sujuva internetiühenduse tagamiseks. Selle kahe sagedusala (2,4 GHz / 5 GHz) toega ja uue Wi-Fi 6 (802.11ax) tehnoloogiaga töötav ruuter pakub kuni 11200 Mbit/s traadita kiirust, mis võimaldab sujuvat online-mängimist ja 4K-videote striimimist ilma viivituseta.
Nelja Ethernet LAN (RJ-45) pordi ja ühe USB 2.0 pordiga on Zyxel EX3300-T0 ruuteril Gigabit Ethernet-liides, mis tagab kiire traadiga ühenduvuse.
Ruuteril on stiilne ja trendikas valge disain, mis sobib ideaalselt igat tüüpi interjööridega. Sellel on LED-indikaatorid, mis kuvavad LAN-i, WAN-i, WLAN-i, WPS-i ja toite olekut.
Turvalisuse tagamiseks toetab see ruuter IPSec, SSID, WMM, WPS, SNMP, MAC-aadressi filtreerimist ja Stateful Packet Inspection (SPI) protokolle.
Zyxel EX3300-T0 on lihtne paigaldada, kaasas on kiirjuhend, vahelduvvool, telefon ja LAN (RJ-45) kaablid ning DC toiteallikas väljundpingega 12 V ja väljundvooluga 2 A.
Selle DHCP klient ja server, Universal Plug and Play (UPnP) ning dünaamiline DNS (DDNS) võimaldavad suurepärast võrgu ja internetiühenduse kontrolli, muutes selle ideaalseks valikuks väikekontorite, kodude või ettevõtete jaoks.
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Zyxel EX3300-T0 juhtmevaba ruuter Gigabit Ethernet Kaks sagedusala (2,4 GHz / 5 GHz) Valge | €69.88 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Võrgustumine | |
| Ethernet LAN | |
| Ethernet LAN-liidese tüüp | Gigabit Ethernet |
| Portide suunamine | |
| Automaatne kanalivalik | |
| Dünaamiline DNS (DDNS) | |
| Reeglipõhine marsruutimine | |
| SSID-based VLAN assignment | |
| Juhtmevaba LAN-i omadused | |
| Wi-Fi laineala | Kaks sagedusala (2,4 GHz / 5 GHz) |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WLAN edastuskiirus (max) | 11200 Mbit/s |
| WLAN edastuskiirus (esimene laineala) | 600 Mbit/s |
| WLAN edastuskiirus (teine laineala) | 11200 Mbit/s |
| Võimsus | |
| Toiteallika tüüp | DC (alalisvool) |
| Väljundpinge | 12 V |
| Väljundvool | 2 A |
| Antenn | |
| Antenni kujundus | Sisemodem |
| WAN-ühendus | |
| Ethernet WAN | |
| DSL WAN | |
| WAN-ühenduse tüüp | RJ-45 |
| Disain | |
| Toote tüüp | Laua peale asetatav ruuter |
| Toote värv | Valge |
| LED-indikaatorid | LAN, WAN, WLAN, WPS, Võimsus |
| Sisse/välja lüliti | |
| Turvalisus | |
| Turvaalgoritmid | IPSec, SSID, WMM, WPS, SNMP |
| Stateful Packet Inspection (SPI) | |
| MAC-aadresside filtreerimine | |
| Pesad & liidesed | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 4 |
| USB port | |
| USB 2.0 portide arv | 1 |
| Pakendi sisu | |
| Kaablid kaasa arvatud | Vahelduvvool, Phone, LAN (RJ-45) |
| Kiirpaigaldusjuhend | |
| Protokollid | |
| DHCP-klient | |
| DHCP-server | |
| Universaalne Plug and Play (UPnP) | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 373 g |
| Kõrgus | 153 mm |
| Laius | 220 mm |
| Sügavus | 35 mm |
| Töötingimused | |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 10 - 95 protsenti |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -30 - 70 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 10 - 90 protsenti |
| Juhtimisfunktsioonid | |
| Lähtestusnupp | |
| WPS-nupp | |
| Funktsioonid | |
| Ülendatav püsivara | |