Tootja: TP-Link
Mudel: TL-MR3420 V5
EAN: 6935364091187
TP-Link 3G/4G Wireless N ruuter on suurepärane lahendus koduseks või väikekontoriteadusvõrkude jaoks. Selle ülikiire Ethernet LAN-ühenduvus võimaldab andmeedastuskiirust kuni 10,100 Mbit/s ning toetab IEEE 802.11b, IEEE 802.11g ja IEEE 802.11n võrgustikustandardeid.
Ruuteri kahel välisele antennidel on maksimaalne võimendustase 3 dBi ja saatmisvõimsus 20 dBmW, mis suurendab internetiühenduse stabiilsust.
Üks USB 2.0 port ja neli Ethernet LAN (RJ-45) pordi tagavad kõik ühenduvusvõimalused. Lisafunktsionaalsuse jaoks on olemas ka DC-pistik ja USB port.
Ruuter on kõigest 203,8 mm lai, 138,2 mm sügav ja 40,3 mm kõrge, mis tagab kerge paigaldamise igasse ruumi. Mustvalge värvilahendus sobib kaasaegse disainiga.
TP-Link 3G/4G Wireless N ruuter töötab temperatuurivahemikus +0°C - +40°C ja suhtelise õhuniiskuse vahemikus 10%-90%, mis muudab selle igasugustes tingimustes töökindlaks. Hoidmistingimuste temperatuurivahemik on -40°C - +70°C ja suhtelise õhuniiskuse vahemik 5%-95%.
Kokkuvõttes on TP-Link 3G/4G Wireless N ruuter usaldusväärne ja mitmekülgne võrkeseade, mis vastab kõikidele internetiühenduse vajadustele.
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.tehnox.si |
TP-LINK TL-MR3420 3G/4G N brezžični usmerjevalnik-router | €26.55 |
|
www.kwon.si |
TP-LINK TL-MR3420 3G/4G N brezžični usmerjevalnik-router | €30.99 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Võrgustumine | |
| Ethernet LAN | |
| Ethernet LAN-liidese tüüp | Kiire Ethernet |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 10,100 Mbit/s |
| Võrgustandardid | IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.3u |
| Pordi aktiveerimine | |
| Portide suunamine | |
| Dünaamiline DNS (DDNS) | |
| Külalisvõrkude arv (2,4 GHz) | 1 |
| Juhtmevaba jaotussüsteemi (WDS) sild | |
| Vastuvõtja tundlikkus | 270M: -68dBm@10% PER, 130M: -68dBm@10% PER, 108M: -68dBm@10% PER, 54M: -68dBm@10% PER, 11M: -85dBm@8% PER, 6M: -88dBm@10% PER, 1M: -90dBm@8% PER |
| Juhtmevaba LAN-i omadused | |
| Wi-Fi laineala | Üks sagedusala (2,4 GHz) |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| WLAN edastuskiirus (max) | 300 Mbit/s |
| WiFi-standardid | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Modulatsioon | 16-QAM, 64-QAM, CCK, DBPSK, DQPSK, OFDM |
| Võimsus | |
| Toiteallika tüüp | DC (alalisvool) |
| Väljundpinge | 12 V |
| Väljundvool | 1 A |
| Antenn | |
| Antenni kujundus | Väline |
| Antennivõimenduse tase (maksimaalne) | 3 dBi |
| Antennide arv | 2 |
| Saatmisvõimsus | 20 dBmW |
| WAN-ühendus | |
| Ethernet WAN | |
| DSL WAN | |
| SIM kaardi ava | |
| 3G/4G USB modemi ühilduvus | |
| WAN-ühenduse tüüp | RJ-45 |
| Disain | |
| Toote tüüp | Laua peale asetatav ruuter |
| Toote värv | Must, Valge |
| Sisse/välja lüliti | |
| Turvalisus | |
| Tulemüür | |
| Vanemlik kontroll | |
| DMZ-tugi | |
| Võrguaadresside transleerimine (NAT) | |
| Pesad & liidesed | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 4 |
| USB port | |
| USB 2.0 portide arv | 1 |
| DC-pistik | |
| Pakendi sisu | |
| Kaablid kaasa arvatud | LAN (RJ-45) |
| AC-adapter kaasa arvatud | |
| Kiirpaigaldusjuhend | |
| Protokollid | |
| DHCP-klient | |
| DHCP-server | |
| Universaalne Plug and Play (UPnP) | |
| Juhtimisfunktsioonid | |
| Wi-Fi multimeedia (WMM)/(WME) | |
| Lähtestusnupp | |
| WPS-nupp | |
| Muud funktsioonid | |
| USB-portide hulk | 1 |
| xDSL connection | |
| Ribalaius | 2,4 GHz |
| Toitenõuded | 9VDC / 0.85A |
| Mõõdud (l x s x k) | 174 x 111 x 30 mm |
| Liides | USB 2.0 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 203,8 mm |
| Sügavus | 138,2 mm |
| Kõrgus | 44 mm |
| Töötingimused | |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 5 - 95 protsenti |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 10 - 90 protsenti |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 70 °C |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 315 mm |
| Pakendi sügavus | 240 mm |
| Pakendi kõrgus | 70 mm |
| Pakendi kaal | 660 g |